Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Udawanie porodu a seks

Cytat Zamieszczone przez joannawu Zobacz posta
    A czy seks to nie pot i inne wydzieliny działa, a nawet kupa (przy seksie analnym się może zdarzyc, a nie wiem czy uważasz, że seks analny to również dewiacja?)

ZielonaMysz, jak najbardziej rozumiem twój punkt widzenia. Pomyślałam jeszcze o tym, że w tym podniecaniu się porodem może chodzic o jakiś sadyzm
    Dla mnie to szokujące, ale... fakt, że ludzi podniecają różne rzeczy, to może i poród? Może to nie sadyzm, ale po prostu jakieś "odmienne" upodobanie?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar ZielonaMysz
    Mieszka w
    Gdańsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-14 zobacz kalendarz
    Aż zapytałam mojego męża czy był podniecony podczas mojego porodu. Spojrzał ma mnie jak na wariatkę. Ani moment jak wyłam z bólu, ani to kiedy mnie nacinali, a krew lała się strumieniami, ani wychodząca główka - nic go nie podniecało. Był raczej przerażony, starał się pomagać jak mógł, było mu mnie żal i miał nadzieję, że to wszystko jak najszybciej się skończy i synek będzie wkrótce na zewnątrz, w naszych ramionach. Powiedział, że jeśli kogoś podnieca poród, to jest chory.

Senior Member Awatar ZielonaMysz
    Mieszka w
    Gdańsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez joannawu Zobacz posta
    Właśnie rozmiawiałam z kolegą którego kobieta jest w ciąży i hamował się żeby nie powiedziec ze miałby ochotę ją brac podczas porodu, mówił o tym, że to oczywiste, że pozycje jakie przyjmuje podczas porodu każdego faceta podniecają do granic możliwości... nie wiem czy rodzenie nie wydaje sie teraz okropne czy jest raczej ciekawsze...
    Rozumiem, że skoro jego partnerka jest w ciąży to jeszcze nie miał okazji widzieć porodu? Mam na myśli poród - poród, a nie 15 sekundowe stękanie w filmie fabularnym. Poczekajmy aż zobaczy jak wygląda to naprawdę, ile kobieta musi się namęczyć, jak ją boli i jak jego dziecko wychodzi z pochwy...A co na to sama zainteresowana? Jest skłonna uprawiać seks na porodówce dla, dajmy na to, rozluźnienia?

Cytat Zamieszczone przez ZielonaMysz Zobacz posta
    Rozumiem, że skoro jego partnerka jest w ciąży to jeszcze nie miał okazji widzieć porodu? Mam na myśli poród - poród, a nie 15 sekundowe stękanie w filmie fabularnym. Poczekajmy aż zobaczy jak wygląda to naprawdę, ile kobieta musi się namęczyć, jak ją boli i jak jego dziecko wychodzi z pochwy...A co na to sama zainteresowana? Jest skłonna uprawiać seks na porodówce dla, dajmy na to, rozluźnienia?
    Tak to prawda. Fajnie, że zapytałaś męża - pomyślałam, że może jest tak, że jeśli rodzi ukochana kobieta to raczej jest to powód do żalu z powodu jej bólu, a nie do podniecenia. Ten kolega mówił o porodach oglądanych w internecie podczas przygotowań do porodu rodzinnego. Co innego podniecac się bólem kobiety, której się nie zna, a co innego jeśli jest to droga nam osoba. Tak mi się wydaje... A co na to zainteresowana nie wiem niestety

Senior Member Awatar Misia 22...
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-03-04 zobacz kalendarz
    watpie w to ze kobieta wymeczona brudna spocona po kilku godzinach porodu podnieca. Raczej to te filmy

[url=http://www.suwaczki.com/]l/url]

Senior Member Awatar aspire.
    O mnie
    Mama na pełnym etacie :)
    jak widać różni ludzie mają różne upodobania
    ja wiem tylko jedno. gdyby mój Mąż poprosił mnie o to,żebym udawała poród,ponieważ go to rzekomo jara to wyleciałby przez balkon i to nie z własnej woli

Junior Member
    merynis

O mnie
    interesuję się tematem porodów
    Poród bez żadnych wątpliwości jest doświadczeniem seksualnym i żadna rozsądna kobieta nie powie, że nie.
    Oczywiście mowa o porodzie naturalnym, więc odpada większość porodów w szpitalu, które są medycznie stymulowane.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Pia1984

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    16.03.2017 <3
    Data
    16.03.2017 <3
    Ja nie rozumiem całego zdziwienia... przecież podniecenie to instynkt i nie wybieramy na co nasze nerwy zareagujhą tak a nie inaczej. Panom często się zdarza z radości lub adrenaliny, spójrzcie na zdjęcia zwycięzców zawodów sportowych.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

seks podczas porodu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów