Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Udawanie porodu a seks

Udawanie porodu a seks

Gdy szukałam filmów dotyczących porodów na youtube natknęłam się na kanał MrFakelabor, na którym jest ogromnie dużo nagrań kobiet leżących na łóżkach i udających, że rodzą - marszczą się z bólu, zaciskają usta, łapią się za brzuch. Nie wiedziałam o co chodzi, ale po komentarzach pod zorientowałam się, że filmy są odbierane jako podniecające - o podniecaniu się kobietą z brzuszkiem słyszałam, ale nie wiedziałam, że pozycja porodowa, ból czy jęczenie może byc źródłem podniecenia - teraz jak się nad tym zastanawiam to jest to całkiem logiczne. Czy wasi partnerzy proszą byście udawały poród? Nie krępuje was myśl, że lekarz lub jakieś osoby obecne przy waszym porodzie były lub będą się tym podniecac?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar ZielonaMysz
    Mieszka w
    Gdańsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-14 zobacz kalendarz
    Słyszałam o tym na zajęciach w szkole rodzenia. Położna, która prowadziła lekcje opowiadała nam o porodzie, podczas którego mąż rodzącej podniecił się i zaczął się masturbować, został wyproszony z sali porodowej, ale cicho, tak aby nie denerwować przyszłej mamy. Wszyscy na zajęciach, w tym ja i mój mąż, byli zszokowani. Dla nas to nie jest normalne podniecać się porodem. To ogromny ból i cierpienie, które prowadzi do tego, żeby urodzić zdrowego maluszka, jeśli ktoś się tym podnieca to chyba jest dewiantem. Wiem, że niektórych podniecają różne rzeczy, sikanie na siebie, robienie kupy, dalej nie będę wymieniać, ale podniecanie się porodem zaliczyłabym do tej kategorii.
    Zarówno cały poród jak i moment przyjścia na świat dziecka są dla mnie zupełnie pozbawione erotyzmu i do głowy by mi nie przyszło, że ktokolwiek na sali porodowej może myśleć w takich kategoriach. Według mnie to wcale nie jest logiczne. Mój mąż nigdy nie prosił mnie, żebym udawała poród.

Napisałam, że to logiczne może trochę pochopnie. Pomyślałam o dźwiękach wydawanych przez kobietę w trakcie porodu, które czasami przypominają te erotyczne oraz o pozycji w jakiej kobieta prze. Jeśli do tego dołączyc nagosc to zaczynam miec wątpliwości czy nie jest tak że dużo osób reaguje podnieceniem. Masturbacja na sali porodowej to naprawdę mnie zaskoczylo....

Senior Member Awatar mavrolaczek
    O mnie
    Jestem mamą, będę mamą.
    Cytat Zamieszczone przez ZielonaMysz Zobacz posta
    Wiem, że niektórych podniecają różne rzeczy, sikanie na siebie, robienie kupy, dalej nie będę wymieniać, ale podniecanie się porodem zaliczyłabym do tej kategorii.
    Zarówno cały poród jak i moment przyjścia na świat dziecka są dla mnie zupełnie pozbawione erotyzmu i do głowy by mi nie przyszło, że ktokolwiek na sali porodowej może myśleć w takich kategoriach. Według mnie to wcale nie jest logiczne. Mój mąż nigdy nie prosił mnie, żebym udawała poród.
    Zgadzam się z Tobą w 100% - jakby nie patrzeć, poród jest najzwyczajniej w świecie brudny. Pot, krew, wody, czasami i kupa się zdarza - to jest naturalne i normalne, ale żeby się tym podniecać to trzeba mieć coś nie tak z główką.
    Możliwe, że niektórych faktycznie podnieca tylko udawanie porodu - to, że kobieta się pomarszczy, postęka, pojęczy i wysoko zadrze nogi może działać na niektórych panów stymulująco. Ale żeby prawdziwy poród... no to już jest dla mnie dewiacja.

Senior Member Awatar ZielonaMysz
    Mieszka w
    Gdańsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-14 zobacz kalendarz
    Jęczenie, nagość, no tak, ale ja mogę mojemu mężowi pojęczeć i pokazać się nago lub w jakiejś fantazyjnej bieliźnie bez udawania porodu...niee, te argumenty mnie nie przekonują.

Cytat Zamieszczone przez mavrolaczek Zobacz posta
    Zgadzam się z Tobą w 100% - jakby nie patrzeć, poród jest najzwyczajniej w świecie brudny. Pot, krew, wody, czasami i kupa się zdarza - to jest naturalne i normalne, ale żeby się tym podniecać to trzeba mieć coś nie tak z główką.
    .
    A czy seks to nie pot i inne wydzieliny działa, a nawet kupa (przy seksie analnym się może zdarzyc, a nie wiem czy uważasz, że seks analny to również dewiacja?)

ZielonaMysz, jak najbardziej rozumiem twój punkt widzenia. Pomyślałam jeszcze o tym, że w tym podniecaniu się porodem może chodzic o jakiś sadyzm

Senior Member Awatar mavrolaczek
    O mnie
    Jestem mamą, będę mamą.
    Cytat Zamieszczone przez joannawu Zobacz posta
    A czy seks to nie pot i inne wydzieliny działa, a nawet kupa (przy seksie analnym się może zdarzyc, a nie wiem czy uważasz, że seks analny to również dewiacja?)
    Tak, seks to jak najbardziej pot i inne wydzieliny ciała - tak to natura wymyśliła Co do seksu analnego, to należę do tych osób, które uważają, że pewne drogi są i pozostaną jednokierunkowe :P A co inne osoby w łóżku robią to już ich prywatna sprawa - jeśli mają potrzebę udawać poród, obie strony się na to godzą to przecież nikt im nie zabroni
    Natomiast stanowczo obrzydza mnie myśl, że ktoś mógłby się podniecać na widok mojego porodu - to dla mnie jest nienormalne i tyle.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maryskalbn
    Mieszka w
    Lublin
    O mnie
    Za każdym fajnym dzieckiem, stoi fajna mama!!!
    Jakoś nie widzę w tym powodów do podniecania... i zdecydowanie uznaje to za dewiację.
    Jak ktoś może skojarzyć poród z seksem? Wydaje mi się, że facet wtedy powinien myśleć raczej o jakimś wsparciu psychicznym kobiety, a nie seksie...
    "Los dał im piękne dni i zarwane noce
    Skazani na wolność, wyrok dożywocie"

http://gadzinkapowiedziala.blogspot.com/ <---- teksty Gadzinka - Lusinka

Cytat Zamieszczone przez haylin22 Zobacz posta
    Jakoś nie widzę w tym powodów do podniecania... i zdecydowanie uznaje to za dewiację.
    Jak ktoś może skojarzyć poród z seksem? Wydaje mi się, że facet wtedy powinien myśleć raczej o jakimś wsparciu psychicznym kobiety, a nie seksie...
    Oczywiście, że tak powinno byc, ale teoria to jedno a rzeczywistośc to drugie. Właśnie rozmiawiałam z kolegą którego kobieta jest w ciąży i hamował się żeby nie powiedziec ze miałby ochotę ją brac podczas porodu, mówił o tym, że to oczywiste, że pozycje jakie przyjmuje podczas porodu każdego faceta podniecają do granic możliwości... nie wiem czy rodzenie nie wydaje sie teraz okropne czy jest raczej ciekawsze...

Cytat Zamieszczone przez joannawu Zobacz posta

ZielonaMysz, jak najbardziej rozumiem twój punkt widzenia. Pomyślałam jeszcze o tym, że w tym podniecaniu się porodem może chodzic o jakiś sadyzm
    Dla mnie to szokujące, ale... fakt, że ludzi podniecają różne rzeczy, to może i poród? Może nie sadyzm, ale po prostu jakieś "odmienne" upodobanie?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

seks podczas porodu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów