Strona 1809 z 1814
Pokaż wyniki od 18,081 do 18,090 z 18133

Lek Clostilbegyt

Paulinka dziękuję za wsparcie. Nie poddam się, będziemy dalej walczyć. Na szczęście mam wspaniałego męża, który wspiera mnie i nie ma pretensji jak co niektórzy ze nie mogę dać mu dziecka... na razie. Przeważnie rodziny patologiczne i te co nie chcą mieć dzieci mają bez problemu... Taki już ten świat jest i nic go nie zmieni..

2. dzieckozakupy.pl
    Keia czekam na wiadomość. O której masz wizytę?

Ann0908 w pierwszej ciąży mialam kolke nerkową, wiec wiem jaki to ból. Tez byłam w szpitalu. Współczuję. Zbieraj siły i czym prędzej wracaj do domu.

Cytat Zamieszczone przez esperanza Zobacz posta
    Keia czekam na wiadomość. O której masz wizytę?
    Już jestem, wybaczcie, że dopiero teraz
    Byłam u innego lekarza niż moja gin, ochrzanił mnie, że co i rusz latam na tą betę i przez to tylko się stresuję. Na ten moment widać tylko pęcherzyk ciążowy (7,1mm). Za 2 tyg mam przyjść na kolejną wizytę i wtedy już powinno być widać zarodek. Stwierdził, że na ten moment wszystko jest ok.
    Także pozostaje mi czekać..
    "Dorastanie to nie problem - tylko zapominanie, że było się dzieckiem..."

Spaulinka ile Cię trzymało? Miałaś jakieś kamienie czy to było czynnościowe? Długo Byłaś w szpitalu, dawali Ci tylko kroplówkę i leki przeciwbólowe?
    Keia, to super że pęcherzyk jest przy takiej becie u mnie też nie było widać zarodka a na następnej wizycie już usłyszałam serducho. A beta się nie sugeruje tak jak mówiłam wzrost po 48 h można jeszcze jakoś ocenić ale tak po kilku dniach to już nie ma co na to patrzeć. Trzymam kciuki

KEIA super :-) czekamy tylko na dobre wieści :* :* :*

Uff super Keia oby dalej takie dobre wiadomości!
    Ovufriend patrząc na temp. zmienił mi wczoraj datę owulacji o dwa dni.. Wg niego wczoraj było 8 dpo a nie 10.. Terez sama nie wiem kiedy mialam owulacje...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Keia musi być wszystko dobrze, trzymam dalej kciuki. A ja oczywiście dostałam okres

Dziękuję <3 tak naprawdę uspokoję się dopiero jak zobaczę fasolkę i wszystko z nią będzie dobrze piersi mnie bolą coraz mniej więc nie wiem sama...

esperanza, hmm... może jednak się przesunęła i ta beta była za wcześnie.. kurcze organizm jest taką zagadką robi takie niespodzianki, że ciężko czegokolwiek być pewną..

juli, to na pewno będzie już ostatni przez dłuuugi czas
    "Dorastanie to nie problem - tylko zapominanie, że było się dzieckiem..."

Esperanza może za wcześnie rzeczywiście,
    Juli kolejny cykl będzie Twój ♡
    KEIA ja miałam pierwsze pecherzyk 1,7 na kolejnej wizycie po tygodniu 8,5 po kolejnym tygodniu 12,6 później 16 - i się wtedy jako zrobilo płaskie .. tylko że u mnie nie było widać zarodka :-(
    A ostatnio miałam już 12 :-( także się zmniejszył...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

clostilbegyt

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów