Strona 1770 z 1785
Pokaż wyniki od 17,691 do 17,700 z 17841

Lek Clostilbegyt

Kicia ja też po CLO się czułam tak o Ale wydaje mi się ze się wkrecalam... bo się naczytalam ulotek..

2. dzieckozakupy.pl

Red face

Cytat Zamieszczone przez esperanza Zobacz posta

Kicia ja w pierwszym cyklu tylko źle się czułam. Miałam mdłości, kawa mnie odrzucała, głowa bolała itp. takie ciążowe objawy jakby
    Stresuje się troszkę ale tak musi być czego się nie robi dla szkraba

Ewelina a masz jakieś objawy ciąży ??

Piersi mnie bolą i podbrzusze.. tyle.. dzisiaj powinnam dostać @ czekam grzecznie na jutrzejsza wizytę. Pracować mi się nie chce nie mogę się skoncentrować....

Ewelinka super gratuluję najlepiej powtórz sobie za 48 h żeby zobaczyć jak beta przyrasta bo lekarz i tak teraz nic nie zobaczy jeszcze

hej, mogę dołączyć?
    Obserwuję ten wątek od pewnego czasu i zauważyłam, że uczestnictwo w nim przynosi szczęście.
    Gratuluję wszystkim dziewczynom upragnionych 2 kreseczek lub wysokiej bety!

Jestem po ślubie troszeczkę ponad rok, staramy się z mężem o dziecko...

Odkąd pamiętam miałam nieregularne skąpe okresy, wcześniej mi to nie przeszkadzało, chodziłam do ginekologa na nfz i pani uważała, że wszytsko się ureguluje (mamm 27 lat). Potem zaczęliśmy się z mężem starać o dziecko (o ile można nazwać to było na początku staraniem, poprostu się nie zabezpieczaliśmy - co będzie to będzie). Nie udało się przez ponad 8 miesiecy, przy czym okres mi się bardzo rozregulował. Postanowiłam zmienić lekarza - poszłam prywatnie. Lekarz od razu po usg stwierdził, że podejrzewa PCOS, skierował na badania, które to potwierdziły - cykle bezowulacyjne. Dostałam Clo od 2 do 6 dc po 1 tabletce, do tego 2xdziennie Metformax. Odziwo lekarz nie zaproponował przychodzenia na monitoring, kazał jedynie badać progestreon (20-22dc). Po pierwszym cyklu progestreon ponad 20! Miałam nadzieję, owulacja była, ale niestety @ przyszła. Drugi cykl całkiem mnie załamał bo progestreon wynosił tylko 0,56 w 21 dc . Zadzwoniłam do lekarza, stwierdził, że owulacji nie było, ale skoro clo zadziałał w pierwszym cyklu to narazie nie zmieniamy dawkowania.. Czekałam na @, ale nie przychodziła, więc biorę teraz proverę na wywołanie. i Zaczynam 3 cykl. Dodatkowo będę brała olej z wiesiołka, ponieważ wogóle nie zauważam u siebie śluzu płodnego.
    Czy któraś z was miała tak, że clo zadziałał tylko w pierwszym cyklu na owulację a potem już nie?

Aanilewe witaj mi clo nie zadziałał w pierwszym cyklu, kolejne 3 miałam pecherzyki a w tym cyklu miałam jeden ale nie pękł. W pierwszym cyklu miałam jedną tabletkę clo a od drugiego cyklu do teraz 2x dziennie biorę.

Dziewczyny w jakiej dawce mialyscie pregnyl?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Aanilewe , polecam Ci także Ovarin bądź Inofem / Inofolic. Witaj i powodzenia !
    Jeszcze mały edit : u mnie CLO zadziałało tylko w 2 na 6 cykli

esperanza, ja miałam 1 zastrzyk z Pregnylu 5000j .

Dziewczyny, jeśli zastrzyk z Pregnylu brałam 12 lipca rano, używaliśmy sobie z moim G. do upadłego do 16 lipca, to myślicie kiedy mogę zrobić betę? W piątek będzie ok? Nie chce czekać na @ i robić sobie nadziei, tylko wiedzieć już odpowiednio wcześnie na co się szykować.
    "Dorastanie to nie problem - tylko zapominanie, że było się dzieckiem..."

Witaj aanilewe , powodzenia Ci życzę, ann0809 mam zamiar powtórzyć betę. Esperanza ja miałam pregnyl w dawce 10000tyś.
    KEIA najlepiej 14 dni po zastrzyku zrobić betę czyli 26lipca :-) trzymam kciukasy. Dziewczyny a co do Inofemu to pije go od maja 1 saszetka dziennie. Podobno łagodzi objawy PCOS...

Ja 2x dziennie Inofem "doję"
    "Dorastanie to nie problem - tylko zapominanie, że było się dzieckiem..."

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

clostilbegyt

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów