Strona 1769 z 1785
Pokaż wyniki od 17,681 do 17,690 z 17841

Lek Clostilbegyt

Dziewczyny a ja mam właśnie dylemat.... wczoraj zaczęłam plamić dość mocno ale jeszcze nie jakieś mocne krwawienie..dzisiaj już tylko jakieś małe kropki... w ogóle nie czuję się na @, nic nie boli... wczoraj temp. spadła, a dziś znów poszła trochę w górę...i teraz jak tu liczyć pierwszy dzień cyklu ....

2. dzieckozakupy.pl
    A robiłaś test?

U mnie nieoczekiwany zwrot akcji. Mój lekarz miał wypadek i się polamal i jak przyszłam dziś na wizytę to się okazało że wizyty nie będzie. Więc na szybko znalazłam innego lekarza żeby usg zrobić. Oczywiście ciałko żółte tylko znowu na prawym jajniku. I jest tez niepekniety pęcherzyk. Ale pani dr wniosła coś nowego. Okazuje się że wg nie clo u mnie było bezzasadne skoro miałam samoistne owulacje, a tylko mi clo zablokowalo lewy jajnik. Dodatkowo duphaston wg niej to pomyłka. Ze on bardziej w tym wszystkim moze wywołać @ lub tak jak mowilyscie zablokować owu! O zgrozo.. Straciłam prawie rok na tamtego lekarza.. Kazała mi nie brać już tego ostatniego cyklu clo, dupka mi zmniejszyła na 1 tabletkę teraz żeby nie odstawić calkiem żeby cyklu nie rozwalić. Mam zrobić wymaz i Zaraz po okresie dzwonić żeby się na Hsg umówić z nią. A kolejny krok to laparoskopia bo ona chce zobaczyć środęk, skąd zrosty lub co powoduje niedroznosc. W kolejnym cyklu zostaje na bromergonie i ovarinie żeby zobaczyć jak będą wyglądać cykle bez stymulacji.

No i zapytała mnie też m. In czy biorę pod uwagę in vitro.

Mam nadzieję że nowy lekarz wniesie nowy powiew w moje leczenie i będą z tego jakieś płaczące i zabkujace efekty

Ibishka robiłam test w piątek i był negatywny...dzisiaj 15 dpo owu a 34 dc przy cyklach 32 ale owu byla 2 dni później więc może dlatego sie przesunie wszystko...
    szkoda Twojego lekarza że się połamał ale może właśnie nowy lekarz spojrzy na wszystko od innej nowej strony i Ci pomoże Nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszło

Roksana na stwierdzenie ciąży na pewno za wcześnie, bo dopiero co brałam zastrzyk na pęknięcie Druga kreska jest, ale nie tak wyraźna jak pierwsza. Wczoraj już odpuściłam robienie testu owu, stwierdziłam że co ma być to będzie

Ibishka, super. Właśnie czasem takie "świeże" spojrzenie jest najlepsze oby to zaprowadziło Cię na właściwą drogę
    "Dorastanie to nie problem - tylko zapominanie, że było się dzieckiem..."

Dziewczyny mam wyniki bety 94,68 mlU/ml.

Cytat Zamieszczone przez Ewelina0333 Zobacz posta
    Dziewczyny mam wyniki bety 94,68 mlU/ml.
    GRATULUJĘ !!!!!!!!!! ale Ci zazdroszczę. Wiedziałam, że Ci się udało

Kochana a powiedz mi tego wyniku nie fałszuje PREGNYL? Jutro mam wizytę u gina zobaczymy co powie. Myślicie że to wynik ciążowy?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ewelina... ciesz się! gratulacje
    "Dorastanie to nie problem - tylko zapominanie, że było się dzieckiem..."

Ewelina Gratuluję Super Ja w piątek robiłam test i jedna krecha do środy biorę duphaston i czekam na okres a później mój 1 cykl z clo
    Mam jeszcze pytanie do was czy czułyście się inaczej jakoś po clo?? jakieś bóle humorki?? bo mój lekarz troche mi nagadal ale ciekawa jestem jak często zdarza się
    że to coś zmienia

Sensitiiv, witaj i powodzenia

Ewelina to jest ciąża

Kicia ja w pierwszym cyklu tylko źle się czułam. Miałam mdłości, kawa mnie odrzucała, głowa bolała itp. takie ciążowe objawy jakby

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

clostilbegyt

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów