Strona 1768 z 1786
Pokaż wyniki od 17,671 do 17,680 z 17857

Lek Clostilbegyt

Ibishka ja mam nadzieję ale już się nie nakręcam :-) rano zrobię test.. pójdę do pracy a później na betę.

2. dzieckozakupy.pl
    Ewelinka ja już tak pocichu Ci gratuluję wierzę że Ci się udało.

Ja dzisiaj zaczęłam plamić więc pewnie @ już w drodze.. Zaczynam pić ziolka ten cykl będzie MÓJ i nie ma innej opcji!!

Esperanza tak trzymaj! Musi Ci się udać!

Ja jutro idę na spóźniony monitoring (18dc). Ale jestem prawie na 100% pewna że owu kolejny raz z rzędu była po stronie niedroznej wiec nie robię sobie nadziei. I zamierzam jutro zdobyć skierowanie na powtórkę Hsg na nowy cykl!

Esperanza jutro wszystko będzie jasne myślę ok godziny 13-14. Także napiszę. Tak to będzie Twój cykl ! :-) trzymam kciuki za Was mo i za siebie ;-)

Ewelinka czekam na pozytywną wiadomość

Ja w tym cyklu chce prosić lekarza o pregnyl żeby znowu nie było sytuacji że pecherzyk nie pęknie.. A jak nie będzie chciał dać to załatwię receptę u innego lekarza...

Cytat Zamieszczone przez Sensitiiv Zobacz posta
    Witam
    zapomniałam dodać, że jestem pod opieką endokrynologa, TSH 2,54 - Letrox 25 mg przez 6 tygodni, po czym TSH wzrosło do 2,58 po ostatniej wizycie Letrox 50. Wizyta kontrolna 21 sierpnia.Ginekolog zlecił mi zbadać hormony: Wczoraj zrobiłam estriadol wynik 113,3 pg/ml. W 21dc muszę zrobić jeszcze progesteron, prolaktyne, testosteron.

Czy któraś z Was też miała podobny wynik TSH?
    Sensitiiv ja też miałam wynik 2,54, po dwóch miesiącach brania 25 mg Letroxu mam 2,45, więc niewielka różnica. Jutro idę do ginekologa i pewnie przepisze większą dawkę.

Ewelinka trzymam kciuki, co ja bym dała, żeby zobaczyć dwie kreski na teście ciążowym

MM. dziękuję serdecznie .. boję się ze to może być PREGNYL... napiszę jak będę wiedziała. Sama w szoku byłam...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ewelinka, ściskam kciuki tak mocno że aż bolą mnie palce. Nie może być nic innego!
    "Dorastanie to nie problem - tylko zapominanie, że było się dzieckiem..."

Dzięki dam znać. Buziaczki :*

Ewelina, trzymam kciuki i juz prawie gratuluje zeby nie zapeszac :-) super :-)

Keia a 2 kreski sie caly czas utrzymuja? wyczytalam gdzies na forach ze u niektorych testy owulacyjne wykazuja wczesna ciaze ;-)
    ale jedni twierdza ze tak jest, a inni zaprzeczaja, wiec sama nie wiem.
    Ja tez mialam tak ze sie utrzymywaly 2 kilka dni ale druga kreska byla slabsza, wiec uznalam ze sa negatywne..

Esperanza, zycze zeby to byl juz ten cykl
    ah, kazda z nas chcialaby zeby to bylo juz niebawem i oby nam sie udalo!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

clo i ovarin

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów