Strona 1767 z 1786
Pokaż wyniki od 17,661 do 17,670 z 17857

Lek Clostilbegyt

Hej dziewczyny!
    Pozwólcie, że dołącze do Was!

Również zaczynam przygodę z Clo, marzę o dziecku podobnie jak Wy. Z mężem staramy się od 1,5 roku. Zmieniłam lekarza, po ostatniej wizycie przepisał mi Clo od 2dc do 5dc po jednej tabletce. Teraz z niecierpliwością czekam na miesiączkę (jak co miesiąc gdy się pojawiała powodowała ogromny smutek) tak teraz czekam z upragnieniem. Liczę na to, że będę mogła za jakiś czas również pochwalić się "fasolką".

Życzę Wam wszystkim powodzenia! <3

2. dzieckozakupy.pl
    Emis, koleżance gin polecił jeść orzechy włoskie i czerwone wytrawne wino a z medycznych rzeczy to też słyszałam o estrofemie chyba, ale to musiałby Ci gin przepisać.

ja na endo dostałam właśnie Estrofem.
    A z naturalnych to orzechy, wino i ... uwaga, podobno lody

Sensitiiv, witaj i powodzenia
    "Dorastanie to nie problem - tylko zapominanie, że było się dzieckiem..."

Cytat Zamieszczone przez Keia Zobacz posta
    ja na endo dostałam właśnie Estrofem.
    A z naturalnych to orzechy, wino i ... uwaga, podobno lody

Sensitiiv, witaj i powodzenia

Witam
    zapomniałam dodać, że jestem pod opieką endokrynologa, TSH 2,54 - Letrox 25 mg przez 6 tygodni, po czym TSH wzrosło do 2,58 po ostatniej wizycie Letrox 50. Wizyta kontrolna 21 sierpnia.Ginekolog zlecił mi zbadać hormony: Wczoraj zrobiłam estriadol wynik 113,3 pg/ml. W 21dc muszę zrobić jeszcze progesteron, prolaktyne, testosteron.

Czy któraś z Was też miała podobny wynik TSH?

Dziewczyny wino i orzechy nie pomagają, bynajmniej mi... Nawet nie wiem czy wino nie wpłynęło źle na leki...dlatego pecherzyk przestał rosnąć i nie pękł.. Ja biorę acard

Witaj Sensitiive powodzenia! Co do wyników nie pomogę bo już nie pamiętam jakie miałam, a tsh muszę iść zrobić - jestem na letroxie 100, ostatnie tsh miałam ok 1

Kochane pomóżcie.. to mój pierwszy cykl z CLO, w niedzielę 2 lipca dostałam zastrzyk z PREGNYLU.. po 11 dniach w środę zrobiłam test był NEGATYWNY, dzisiaj 14 dzień po pregnylu test POZYTYWNY z rana był.. pojechałam do apteki aby kupić inny zrobiłam i jest cień drugiej kreski Ale trzeba się wpatrzec .. może sobie wmawiam.. prawie nie widac.. tylko że mam testy z czułością 25 ...jak mówcie wmawiam sobie? To pregnyl pewnie jeszcze działa... jutro pójdę na BETĘ..

Ewelinka, idź na betę koniecznie a ja już ściskam kciukasy mocno

A ja mam pytanko do Was. Od podania Pregnylu robię codziennie test owulacyjny, i mimo , że pęcherzyk powinien już dawno pęknąć wciaż są widoczne na teście 2 kreseczki.... Czy to znaczy, że owu nie było? Czy po prostu poziom LH jeszcze jest podwyższony? Niestety nie mam jak teraz udać się do gin na monitoring żeby faktycznie potwierdzić czy pęcherzyk pękł
    "Dorastanie to nie problem - tylko zapominanie, że było się dzieckiem..."

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ewelinka nie wiem jak jest po pregnylu bo nigdy nie brałam ale u mnie cień kreski zawsze oznaczał ciążę zrób betę i trzymam mocno kciuki :*

Dziękuję dziewczyny, jutro Wam napiszę jakie wyniki bety.. KEIA ja miałam taką sytuację ze dzień przed PREGNYLEM czułam że się coś działało w jajnikach i test owulacyjmy wykazywał 2 grube krechy natomiast po pregnylu też miałam 2 kreski Ale druga słabsza.. każdy reaguje inaczej.. najlepiej byłoby pójść na monitoring.. ja byłam to miałam już ciałko żółte. ANN0809 MAM nadzieję ze to nie PREGNYL... no zobaczymy.. nie n akrecam się.. lepiej jest sie miło zaskoczyć ♡♡♡

Ewelinka ja też trzymam kciuki! Skoro ostatnio test był negatywny po 11 dniach a teraz coś widać to może oznaczać tylko jedno nie pisze żeby nie zapeszac! Trzymam kciuki mocno daj jutro znać!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

clo i ovarin

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów