Strona 1726 z 1783
Pokaż wyniki od 17,251 do 17,260 z 17823

Lek Clostilbegyt

Dziękuję Sówka za odpowiedź właśnie ja czasem prolaktyne mam w normie a czasem podwyższoną. Zobacze co mi lekarz moja powie jak bede po badaniach co dalej..

2. dzieckozakupy.pl
    Sówka a jak długo brałaś clo?

Cztery cykle i zmieniłam lekarza. Przed wizytą u nowej gin przez miesiąc nie bralam clo, a potem mi nie przepisala bo okazało się, że mam naturalną owulację. Tylko ten castagnus

Prim Sówka ja na prolaktyne brałam norprolac, aż do momentu zajścia w ciążę, tylko u mnie praktyka była 3 krotnie wyższa i hamowala owulacje.

A bromergon brałam u poprzedniego gin, nie dość że czułam się po nim okropnie to na dodatek nie pomógł na prolaktyne.

A ja właśnie zaopatrzyłam się w zioła ojca Sroki, może one mi pomogą czekam na @ i zaczynam pić

I jak tam dZiewczyny? Coś się zmieniło? Która teraz będzie testować? U mnie 20 dzień cyklu, temp ładnie wzrosła, wiec mam nadzieję, że była owulacja, bo tym razem nie byłam na monitoringu. Piersi mnie bolą, w podbrzuszu od czasu do czasu pobolewa, w prZyszłym tygodniu zrobię sobie progesteron, zobaczymy czy jest w ogóle z czego się cieszyć :/ staram się nie nastawiac, bo rozczarowanie jest zawsze straszne i mocno to przezywam; (

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja zaczęłam plamić dzisiaj...wiec pewnie jutro się rozkręcić @... Właśnie przed chwilą miałam chwilę słabości i musiałam się wypłakać... U mnie też ładnie temperatura rosła, miałam drugi spory skok który się utrzymywał ok 5 dni i nic z tego nie wyszło a też sobie nadziei narobiłam...

To rozczarowanie jest najgorsze i uczucie porażki. Jeśli wiesz, że już więcej nie możesz zrobić, taka bezsilnosc:/

Cześć dziewczyny,
    jeszcze chwila i będzie 2 lata naszych starań o zajście w ciążę. Ostatnio robiłam histeroskopię i HSG,wszystko w normie, jajowody drożne, lekarz mówił, że jest pęchęrzyk 18mm (11dc) i żeby poprzytulać się w dzień badania i następny, i że po tym badaniu jest łatwiej zajść w ciążę. Mam nadzieję, że się uda, ale boję się, że znów będę się łudzić ... na pewno wiecie jak to jest. Najtrudniejsze dla mnie jest to, że nie znamy przyczyny problemu. Z moich badań wszystko wyszło w normie poza TSH - 2.54 - lekarz twierdzi, że troszkę za wysokie i biorę po pół tabletki Letrox 50. Prolaktyna wyszła 30,6 ng/ml, czyli też troszkę za dużo, po powtórzeniu badania 29,63 ng/ml, ale cykle mam regularne, jedyne co zdarzają się bóle piersi. Mąż w pierwszym badaniu nasienia wszystko w normie, po kilku miesiącach zrobił drugi raz i kilka parametrów wyszło poniżej normy, ale odrobinkę poniżej granicy, m.in. ruchliwość plemników. Lekarz zalecił Profertil i mówi, że w sumie z tymi wynikami nie powinno być problemu z zajściem w ciąże. Następny krok jaki nam proponuje to inseminacja, ale ja nie wiem czy to nie za wcześnie ... czy jeszcze coś powinniśmy sprawdzić, zbadać? Zastanawiam się nad monitoringiem cyklu, bo w sumie do tej pory tego nie robiliśmy, choć z dotychczasowych badań wynika, że jednak jest pęcherzyk odpowiedniej wielkości, ale może nie pęka? Poczekam czy wyjdzie coś po tym cyklu i pójdę jeszcze do niego rozwiać te wszystkie wątpliwości ...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

inseminacja clostilbegyt

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów