Strona 1740 z 1812
Pokaż wyniki od 17,391 do 17,400 z 18115

Lek Clostilbegyt

Misia mama nie miałam pregnylu ponieważ to nie był cykl starań. Półtorej miesiąca miałam cp i lekarze nie kazali się zabezpieczać i mówili że będzie co ma być. Z początku myślałam w ogóle że cykl bęz owu, ale potem temp w końcu skoczyla

2. dzieckozakupy.pl
    Misia_mama nie wiem czemu Twój lekarz tak mówi, estrogen to normalny lek, którym wyrównuje się zaburzenia hormonalne w cyklu, jeżeli takie są oczywiście. Ja go brałam i żyję. Tylko trzeba wtedy badać poziom estrogenów we krwi bo ich zbyt wysoki poziom grozi zakrzepicą. Czy Ty miałaś robione badania hormonalne?
    Moim zdaniem trafiłaś na kogoś, kto chce bezmyślnie leczyć wszystkich w ten sam sposób, skąd jesteś, może któraś z nas poleci Ci kogoś dobrego?
    Co do jakości komórek jajowych to niestety nic nie da się z tym zrobić, trzeba się starać w każdym cyklu i liczyć na to, że uwolni się akurat ta dobra. Miałaś badany kariotyp i wszystko było ok, poza tym masz dziecko wiec produkujesz prawidłowe komórki. Na jakość komórek wpływa bardzo dużo czynników, nie wszystkie sa znane więc to bardzo złożone. Wiem bo dużo o tym czytałam, wydaje mi się, ze sama mam z tym problem.
    "Czasem myślę, że jedyne, co mogłoby mi dać zadowolenie, to gdybym podpaliła cały świat i spłonęła razem z nim"

Cytat Zamieszczone przez Misia_Mama Zobacz posta
    S-Paulinka na jakim etapie teraz jesteś?
    Aktualnie jestem w 23 tygodniu ciąży. Będę mieć drugą córeczkę. Mam za sobą 14 cykli z clo. Estrofem tez brałam mimo, że in vitro nie miałam. Zaszłam w ciążę po kombinacji leków clo plus menopur

Malezja, Wielka Brytania.... zazdroszczę :-) A ja wciąż siedzę w pl

Z okazji Dnia Dziecka życzę wam wszystkim właśnie dziecka :-)

Hej dziewczyny jak myslicie dzisiaj mam 26dc jest to 9 dzien od inseminacji I pytanie czy test pokaze juz czy jestem w ciazy czy za wczesnie? Zle sie czuje strasznie mnie mdli I zastanawiam sie czy to juz oznaki czy moze byc to skutek uboczny brania duphastonu?

Jutro zrób betę i będziesz wiedziała na 100%. Jutro 10 dni po inseminacji więc będziesz mieć odpowiedz

Kurcze wlasnie kiepsko sie ulozylo bo w tym tygodniu pracuje od 7:00 I nie bede miala jak zrobic a nie wiem czy test juz wyjdzie...

To spróbuj rano jakis czuły test. A jak nie wyjdzie to poczekaj jeszcze do 14 dnia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej dziewczyny. U mnie w końcu @ przyszła, dziś 3 dc. Mój gin pozwolił wrócić do clo więc od dziś znów zaczynam walkę. To musi być ten miesiąc, trzymajcie kciuki!

U mnie okres przyszedł jak w zegarku w 28 dc, nawet nie nastawiałam się, że tym razem się udało, bo już od jakiegoś czasu pobolewał mnie typowo brzuch i miałam odczuwalny PMS. W tym miesiącu daję sobię spokój z lekarzami i badaniami, może faktycznie trzeba trochę odpuścić

U mnie też wczoraj przyszła Q - zalamka, ale nowy cykl nowa nadzieja.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

clostilbegyt

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów