Strona 809 z 1816
Pokaż wyniki od 8,081 do 8,090 z 18154

Lek Clostilbegyt

Kate33 życzę Ci aby sen się spełnił Słońce mocno Ci kibicuję :-* mi w przed dzień bety śniło się 273 a nie 0.1... dobrze że mój M to najwspanialszy człowiek na świecie.
    Puszkita nie ma nic gorszego niż ruszone cykle i ta niepewność. Ale również trzymam kciukasy i na pocieszenie dodam, że Ty wiesz że możesz ja niestety nie mam tej pewności.
    anna0802 dziękuje :-* jak się miewasz?
    Oby-przyszła-mama to dokładnie tak jak u mnie ale damy radę kochana :-*
    Wszystkie Was ściskam Kochane i życzę odprężającej soboty ♡

2. dzieckozakupy.pl
    Tinusia, i jak tam ??

pco, co u Ciebie ?
    starania od 04.13r./ pco/ 10c z clo/ luty2014 hsg-ok/ nasienie ok/
    09.15r IUI nieudana, 10.15r II IUI nieudana
    12.15r ivf i II kreseczki
    synek jest już z nami :*

Senior Member Awatar pco28
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-08 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny
    Kate23 dzisiaj wzięłam ostatnią tabletkę i czuję się niby dobrze Czasami głowa mnie pobolewa, ale da się wytrzymać. A Ty jak się czujesz? Wiadomo już kiedy transfer? Dzwoniłaś do kliniki jak się rozwijają zarodki? Mówiliście komuś z otoczenia że podchodzicie do IV?
    Kate33 moze sen się spełni :*
    Julcia znam ten gorzki smak porażki... Wiem że Ci smutno, ale nowy cykl nowa szansa

Senior Member Awatar kasia_guzik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-11-20 zobacz kalendarz
    Witam dziewczyny. Dalej co jakiś czas do Was zaglądam. Dalej trzymam kciuki i martwię się, że już tak długo widzę powtarzające się wasze nicki... Mam nadzieję, że żadnej z Was nie urażę, ale chciałam się pochwalić i jednocześnie podziękować, bo gdyby nie Wasze wsparcie ponad 9 miesięcy temu, nie miałabym swojego szczęścia przy sobie. 07.12 urodziłam zdrowego, ślicznego synka. Życzę Wam również powodzenia i wytrwałości. Moje marzenie się spełniło, mam nadzieję, że Wasze również szybko staną się rzeczywistością!!Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20141208_164011.jpg
Wyświetleń:	37
Rozmiar:	85.3 KB
ID:	81420

Pco, transfer mam we wtorek czyli w 5 dobie. Samopoczucie oki o podejsciu do ivf wiedza tylko tesciowie bo mieszkamy razem a tak to nikt wiecej.
    A ty kiedy masz pogląd ? Dzisiaj nie zagladali do inkubatora, mowila mi ze jutro beda zaglsdac wiec dowiem sie pewnie we wtorek co i jak
    Ostatnio edytowane przez kate23 ; 13-12-14 o 20:33

Kasia_guzik rany to już....GRATULACJE KOCHANA. Śliczny...... Zazdroszczę szczęścia
    JESTEM KOBIETĄ, MOGĘ WSZYSTKO !

kasia_guzik ... Śliczny! Gratuluję z całego serca

oby-przyszła-mamo ... najgorsze są te dni w których nie chce się już NIC.... Ale musi w końcu się ułożyć....

Ja jutro lekarz, muszę z nim porozmawiać o Invitro a potem z M........ jeśli mnie nie wesprze chyba się załamię........
    Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista ... ale oświetla ją nadzieja ...

4 lata starań, endometrioza, uszkodzony jajnik, nasienie OK
    2 x laparoskopia, jajowody drożne, 7c z CLO (wszystkie z pęcherzykami)
    2014r. 3 x IUI (nieudane)
    Marzec 2015 IVF , 03 kwiecień - widziałam serduszko
    TP (cc) 16 listopad - rośnij Robaczku

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar gwiazdka2408
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-03 zobacz kalendarz
    kasia guzik gratulacje. Niesamowite jak szybko to wszystko minęło i że już masz swoje maleństwo na świecie. Mam nadzieję że mi tak szybko też minie ten czas.
    Starania od lutego 2013 roku. Stwierdzone PCOS. Brak reakcji na Clostilbegyt. W czerwcu 2014 laparoskopia jajników z nakłuwaniem. Oczekiwanie na przywrócenie owulacji. Kolejna porażka. Sceptycznie zakupione zioła sierpień. Pażdziernik w pierwszym cyklu picia ziół bardzo późna owulacja i 2 kreseczki na teście. Mój skarb urodził się w lipcu 6 dni po terminie.

Kasia guzik prześliczne Maleństwo. Z całego serducha gratuluję tchnęłaś dobrą energię we mnie.

Pco28 każda z nas tutaj niestety poznała ten gorzki smak porażki. Ale cóż żyjemy dalej...
    dziś już mi ciut lepiej mój M szykuje obiadek później zabiera mnie na shopping tak na poprawę humorku. Miłej niedzieli Kochane :-*

Senior Member Awatar pco28
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-08 zobacz kalendarz
    Kasia guzik gratuluję Śliczny chłopak
    Kate23 będę trzymać kciuki we wtorek naprawdę Kochana będę trzymać mocno :*
    Ja też we wtorek idę do gin zobaczyć czy coś wyhodowałam... Podchodzę bardzo spokojnie i chłodno do tematu. Szczerze Wam powiem że intuicja podpowiada mi że te leki też nie pobudzą moich jajników do pracy... Tak jak CLO nie dało rady tak i to nie da... Kompletnie nic nie czuję "tam" na dole i stąd chyba moje przeczucie...
    Kate33 jak się czujesz? Jak przeczucia
    Elus jestes jeszcze z nami?
    Justine jaki plan na ten cykl? Już po tabletach antykoncepcyjnych jak dobrze pamiętam
    Ukulealea a Ty jak się czujesz? Walczysz w tym cyklu?
    Anna daj znać jutro jak tam po wizycie i jak tam Twój M. Trzymam kciuki żeby wszystko poszło po twojej myśli
    Paula co tam u Ciebie?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

clostybegyt

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów