Strona 734 z 1782
Pokaż wyniki od 7,331 do 7,340 z 17813

Lek Clostilbegyt

byłam dzisiaj u lekarza bo dostałam dziwnych brązowych plamień, nigdy mi się to nie zdarzało, powiedział że owulacja na pewno była i to bardzo ładna jednak nic nie widać na usg, stwierdził, że tak się zdarza, i kazał zrobić jutro bHCG więc 3majcie za mnie mocno kciuki

2. dzieckozakupy.pl
    Anna0802... Podobno powyzej 5 juz mozna mowic ze byla owulacja ale moja "lekarka" uwaza ze ona bierze wynik pod uwage dopiero jak jest powyzej 40.
    Ostatnie dwa cykle mialam ok 44 a i tak sie nie udalo :-( ale trzymam kciuki za Ciebie!

Przyszła mami... ja jestem z Warszawy i leczę się prywatnie ponieważ na NFZ nie zdało by egzaminu to leczenie... kolejki do lekarza ginekologa - endokrynologa są dość duże... w najlepszym wypadku musiałabym czekać na monitoring ok 3 miesiące i chyba w tym życiu nie zostałabym mamą, chociaż i tak pewności nie ma że nią zostanę...

Puszkita, ale badałaś wtedy progesteron bez luteiny ani dupka prawda?
    starania od 04.13r./ pco/ 10c z clo/ luty2014 hsg-ok/ nasienie ok/
    09.15r IUI nieudana, 10.15r II IUI nieudana
    12.15r ivf i II kreseczki
    synek jest już z nami :*

kate23 .... Właśnie niewiele wiem. Na forach różnie piszą... Miałam nadzieję, że Wy mi pomożecie.... Może justine by wiedziała?
    puszkita ... Ale przy jakich normach 40 by miało być? Jak możesz to napisz.

Zbieram się do pracy... 22dc. A miałam nie liczyć....... ehhhh
    Droga do szczęścia jest ciemna i ciernista ... ale oświetla ją nadzieja ...

4 lata starań, endometrioza, uszkodzony jajnik, nasienie OK
    2 x laparoskopia, jajowody drożne, 7c z CLO (wszystkie z pęcherzykami)
    2014r. 3 x IUI (nieudane)
    Marzec 2015 IVF , 03 kwiecień - widziałam serduszko
    TP (cc) 16 listopad - rośnij Robaczku

ania, jestem o 1 dzień do tyłu super idziemy równo :*

kto w najbliższym czasie testuje ??
    starania od 04.13r./ pco/ 10c z clo/ luty2014 hsg-ok/ nasienie ok/
    09.15r IUI nieudana, 10.15r II IUI nieudana
    12.15r ivf i II kreseczki
    synek jest już z nami :*

Ja też jestem z Warszawy.
    [B]Kate23[/B pytasz kto testuje? No ty musisz jakoś na dniach, bo chyba tylko w Tobie tkwi nadzieja dobrych wieści tutaj.
    Ja mam 23dc owulka u mnie też była w tym miesiącu, przytulanie w tym czasie też więc zobaczymy.

NARAZIE CZUJE SIĘ NORMALNIE NIC MI TAK JAKBY NIE DAJE SYGNAŁÓW ANI NIC, OSTATNIO SIĘ DOWIEDZIAŁAM ŻE MOJEJ KOLEŻANCE SIĘ UDAŁO I ŻE NOSI W SOBIE MALUSIEŃSKIE SERDUSZKO, ALE ŻYCZYŁAM JEJ TEGO, BO POPRZEDNIA CIĄŻA OBUMARŁA.

Myślałam o jakimś spotkaniu nas wszystkich

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej dziewczyny, roznie lekarze mowia, ze nawet pow 5ng/ml to juz swiadczy o owulacji, niby im wiecej tym lepiej, ale tak sie tylko mowi, moim zdaniem Ania masz bardzo ladny progesteron, zwlaszcza ze bez lekow! Trzymam za Was kciuki kochane, milego dnia wszystkim!!

Kate23... Tak bylam bez wspomoagaczy progesteronowych
    Anna... Nie wiem jakie to normy, po prostu jak jeden cykl mialam progesteron ok 17-18 to stwierdzila ze owulacji nie bylo i zwiekszyla mi Clo do 1,5 tabletki a jak w nastepnym bylo ok 44 to powiedziala ze jesli jest wynik pomiedzy 40 a 80 to mam zostac na tej samej dawce.
    Ja dzis 18dc - w trakcie staran i testowac dopiero bede za ok 10 dni.
    A czy wiecie moze czy zastrzyk z pregnylu moze miec wplyw na wynik bety? Wiem ze moze zaklocic wynik testu "siuskowego" do ok 10 dni po podaniu

Puszkita po pregnylu mozna zrobic bete pewna dopiero po 14dniach od zastrzyku, ja zrobilam za wczesnie i mega sie pozniej rozczarowalam... kiedy mialas zastrzyk?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

inseminacja clostilbegyt

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów