Strona 1724 z 1782
Pokaż wyniki od 17,231 do 17,240 z 17813

Lek Clostilbegyt

Cytat Zamieszczone przez Nymeria0705 Zobacz posta
    Ibishka trzymaj sie kochana, to rzeczywiście był najlepszy dla Ciebie scenariusz i bardzo szczęśliwy w tym całym nieszczęściu bo mogłaś stracić jajowód a to dla nas przecież najgorsze rozwiązanie. Po metotreksacie z kolei mogą pojawić sie powikłania bo to bardzo toksyczny lek wiec teraz powinno byc tylko lepiej, trzymam za to kciuki
    Tak staram się myslec jedyne czego się boję to że sytuacja się powtórzy i stracę kolejne tygodnie /miesiące - bo ten jajowod po hsg został zaklasyfikowany jako niedrozny..

2. dzieckozakupy.pl
    Nymeria na te 30-ste urodziny życzę Ci , aby to było twoje ostatnie świętowanie w takim gronie jak teraz. Niech następne będą z pokaźnym brzuszkiem lub już w pieluchach

Wszystko zalezy od tego gdzie sie do niego podchodzi i co sie chce zrobić. Najtańsza opcja to 6500-7000 zł za punkcję, zapłodnienie pozaustrojowe i transfer. Do tego leki, akurat w moim przypadku z refundacja czyli do 1000zl i badania moje i M ok. 700zl w sumie. Jeżeli uda sie uzyskać i zapłodnić wiecej komórek niz 1 to mrożenie kosztuje 600 zł a kolejny transfer juz tylko 1500. Oczywiście tak wyglada sytuacja w państwowej placówce gdzie wizyty i konsultacje sa za darmo. W klinikach prywatnych ceny wahają sie miedzy 10000 a 25000 za jedna procedurę, z tym, ze do zwykłego ivf mozesz zażyczyć sobie scratching za 700zl (uszkodzenie endometrium w celu ułatwienia implantacji) embryo glue za 300 zł, zapłodnienie przez wstrzyknięcie wyselekcjonowanego plemnika do komórki jajowej, dłuższa hodowle zarodka a nawet genetyczne badanie tego zarodka(!) przed implantacją. Do tego wizyty i konsultacje ale czasami robią z tego pakiety i wtedy wychodzi troche taniej. I z tego miejsca mozemy pozdrowić szanowne władze naszego kraju ze zmuszają nas do opłacania innym rodzinom 500plus i jednocześnie wyciągają od nas kolejne ciężkie pieniądze na to żebyśmy miały jakiekolwiek szanse na własna rodzine bez udzielenia w tym względzie jakiejkolwiek pomocy:/

Cytat Zamieszczone przez Ibishka Zobacz posta
    Tak staram się myslec jedyne czego się boję to że sytuacja się powtórzy i stracę kolejne tygodnie /miesiące - bo ten jajowod po hsg został zaklasyfikowany jako niedrozny..
    Ale Ibishka spójrz na to z innej strony-zaszłaś w ciążę w niedrożnym jajowodzie czyli Twój jajnik działa bardzo dobrze i Twój Ukochany tez sie dobrze spisał jedynym problemem był jajowód który jednak sam sie oczyścił a Ty miałaś normalne krwawienie czyli musiał sie, mówiąc brutalnie sam 'przetkać' i wszystko odpłynęło w dobra stronę a nie do jamy brzusznej. Moze po tych przejściach jajowód pozostanie juz drożny i sprawa bedzie miała szczęśliwy finał w postaci ciąży w prawidłowym miejscu

Dzieki paulinka:*

Nymeria, dołączam się do życzeń. I mocno trzymam kciuki żeby w kolejne urodziny dołączyła jeszcze jedna osóbka do świętowania :*

Ibishka, na pewno to ciężkie, ale teraz już może być tylko lepiej. Jesteś w stanie zajść w ciążę i to cudowne, po burzy zawsze wychodzi słońce.. <3

Cieszę się, że się odezwałyście
    "Dorastanie to nie problem - tylko zapominanie, że było się dzieckiem..."

Dzieki, dzieki dziewczyny, mam nadzieję, że tak będzie a tymczasem muszę popracować nad głową, żeby nie ogarniała mnie taka beznadzieja jak zazwyczaj za Was wszystkie tez trzymam kciuki:*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Esperanza, miałaś dziś testować, prawda? I jak tam?

Emis byłam bete zrobić, po 14 będę mieć wyniki. mój wykres temperatur jest trójstopniowy póki co jeszcze. wczoraj zrobiłam test i wyszedł negatywny więc wyrzuciłam ale po pracy sobie na niego z ciekawości spojrzałam i był cień drugiej kreski, dzisiaj test rano negatywny wiec polecialam na bete ale jakoś tak bez przekonania..

Esperanza trzymam kciuki!
    Ja w poniedziałek ide do szpitala na badania hormonalne a poznien w 2 fazie cyklu. Troche sie strasuje..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

inseminacja clostilbegyt

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów