Strona 172 z 793
Pokaż wyniki od 1,711 do 1,720 z 7927

Lek Clostilbegyt

Witam Panie. Jestem w 1dc i za 4 dni mam zacząć brać lek Clostilbegyt, żeby wywołać owulację. Mam 25 lat i już od 1,5 roku nie zabezpieczamy się z mężem myśląc o ciąży "jak będzie, to będzie", czyli na luzie. Ale niestety 1,5 roku minęło, a ciąży jak nie było, tak nie ma... Już myślałam, że może to przez to, że mój mąż ma problemy z tarczycą i bierze leki, też regularność moich cykli po odstawieniu tabletek anty zostawiała wiele do życzenia,. Także po kilku wizytach u ginekologa okazało się, że to jednak ja i brak owulacji u mnie jest problemem. Były kuracje duphastonem na wyregulowanie cykli z różnym skutkiem, a teraz mam zacząć brać Clo... Nie wiem zbytnio jak do tego podchodzić... Lekarka też nie powiedziała mi nic o monitoringu podczas brania clo, więc o sprawdzaniu kiedy pęcherzyk pęka dowiedziałam się z tego forum. Lekarka powiedziała mi, że mam brać clo od 4-7 dc, a od 16 przez 12 dni brać luteinę. Jeśli nie będzie okresu, mam zrobić test. Tak jakby wierzyła, że od razu nam się uda. Problem w tym, że sama nie wiem kiedy zacząć w tym cyklu działania... teraz też miałam wywoływany okres. Pomożecie? pozdrawiam

2. dzieckozakupy.pl
    Witaj kasia_guzik, dla mnie Clo to też nowość, w poniedziałek ide na pierwszy monitoring, zobaczymy co mi badanie pokaże , ja też o pekaniu pęchrzyków dowiedziałam się z tego forum, bo mój lekraz - niby renomowany na całe miasto, ale zapomniał o tym wspomieć.;/;/
    Pytasz kiedy zacząć działania - z tego co się dowiedziałam, to Clo potrafi bardzo szybko spowodować owulację już 2 dni po odstawiniu, czy też zakończeniu kuracji, czytałam o przypadkach owulacji po Clo już w 8-9 dc., więc działać trzeba dość szybko
    Ostatnio edytowane przez shamel ; 11-01-14 o 18:04

ciekawi mnie jeszcze jedna kwestia... czemu moja lekarka nie przepisała mi żadnego leku na podtrzymanie ciązy jak luteina czy duphaston, po skończonej kuracji z CLO, w dodatku powiedziała mi, że po tym pierwszym monitoringu, będe już sama sobie stosować lek a u niej mam się pokazać jak będe w ciązy nie wcześniej, czy któraś z Was też tak miała? bo już nie wiem sama, czy to mnie lekarz olewa, czy to ja przesadzam .... ehh chyba muszę z nią poważnie pogadać w poniedziałek.
    Ostatnio edytowane przez shamel ; 11-01-14 o 18:05

Moja lekarka jest dobra, ale mam wrażenie, że ona myśli jednocześnie o zbyt wielu rzeczach na raz i po prostu zapomina przekazać świadomie bądź nie pewne informacje... Też zastanawiam się nad telefonem do niej w poniedziałek, albo poczekać na rezultaty w tym cyklu. Cieszę się, że szybko mi odpowiedziałaś shamel A jeśli chodzi o leki podtrzymujące ciążę...ja myślę, że mnie zostały przepisane w razie W, gdyby jednak clo nie przyniosło rezultatu i żebym nie musiała znowu długo czekać na okres... A ty kiedykolwiek brałaś duphaston/luteinę?

Ja również jestem początkująca w Clo więc Ci kasia_guzik nie podpowiem za wiele...ale podobnie jak dziewczyny o tych kwestiach, których wspominasz dowiedziałam się również z internetu. Shamel ja z ciekawości zapytam się o ten monitoring. Ja poza Clo mam przepisany utrogestan ( od połowy cyklu )

Dziewczyny myślę, że w szczególności policystycznych jajników monitoring jest konieczny. Niewiadomo czy jajeczko urośnie i czy samo pęknie. Ja biorę od 15 dnia cyklu luteine przez 10 dni ale to tylko na wywołanie okresu (wyregulowanie cykli). Myślę że z monitoringiem będzie pewność co się dzieje z naszym organiźmie. Ja wolałabym mieć jednak ten monitoring niż brać w ślepo Clo, szczególnie że tej kuracji nie mozna stosowac za długo.

Ehhh...czyli jednak lepiej monitorować. Także w poniedziałek dzwonię do mojej gin i się umawiam. Dzięki za poradę. Dam znać co i jak u mnie Trzymam za Was kciuki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez kasia_guzik Zobacz posta
    Moja lekarka jest dobra, ale mam wrażenie, że ona myśli jednocześnie o zbyt wielu rzeczach na raz i po prostu zapomina przekazać świadomie bądź nie pewne informacje... Też zastanawiam się nad telefonem do niej w poniedziałek, albo poczekać na rezultaty w tym cyklu. Cieszę się, że szybko mi odpowiedziałaś shamel A jeśli chodzi o leki podtrzymujące ciążę...ja myślę, że mnie zostały przepisane w razie W, gdyby jednak clo nie przyniosło rezultatu i żebym nie musiała znowu długo czekać na okres... A ty kiedykolwiek brałaś duphaston/luteinę?

tak brałam luteine (z tego co kojarze to w jednym cyklu od ok 22 dc) i to mi poprzednia lekarka przepisała, ta nowa - kazała absolutnie odstawić... bromek odstawić, luteine odstawić, mózg zresetować.... ;/;/ zobaczymy co CLO u mnie podziałało - jutro się dowiem.

Cytat Zamieszczone przez kate33 Zobacz posta
    Ja również jestem początkująca w Clo więc Ci kasia_guzik nie podpowiem za wiele...ale podobnie jak dziewczyny o tych kwestiach, których wspominasz dowiedziałam się również z internetu. Shamel ja z ciekawości zapytam się o ten monitoring. Ja poza Clo mam przepisany utrogestan ( od połowy cyklu )
    dzięki kate, daj znać, co Ci Twój lekarz powie, ja też jutro się zapytam moją babkę apropo leków dodatkowych po kuracji z CLO i dlaczego tylko 1 raz będe miała monit ;/ a póki co Moje Drogie Panie - zyczę udanego wieczorku

Kochane mam pytanie z innej beczki a czy któraś z Was stosowała może testy owulacyjne?

Pozdrawiam Kate

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów
Izabela Tyszka
Izabela Tyszka instruktorka fitness

Rowerek stacjonarny

Iwona Słowińska
Iwona Słowińska mgr inż. żywienia człowieka, psychodietetyk

Prawidłowość jadłospisu u 17 miesięcznej córki

Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

prężenie się dziecka