Strona 1309 z 1816
Pokaż wyniki od 13,081 do 13,090 z 18154

Lek Clostilbegyt

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    kaśka00 też się cieszę , że zrobiłam to przed wizytą do lekarza. Ginekolog zapewne przepisze i Bromergon a Endo Euthyrox . Byłam dziś w ośrodku zdrowia i na nfz nie ma już miejsc na ten rok do endokrynologa , a przecież jest DOPIERO luty .... co za świat ... więc 9.02 idę do rodzinnego żeby mi wypisał receptę bo całe szczęście wiem jak reaguje na leki i jakie powinnam brać , ale muszę to z nim skonsultować . Najważniejsze jest potem systematyczne kontrolowanie badań jak działają leki iczy trzeba zmieniać dawki lekow ... gdybym była nowa w tym wszystkim to pewnie bym panikowała , ale już to przechodziłam przed 1 ciążą i jakoś spokojniejsza jestem ... ale nie ukrywam , że tarczyca mnie zaksoczyła bo tą miałam tylko w ciąży po porodzie wróciło wszytko do normy , a teraz niespodzianka. Teraz jestem ciekawa kiedy lekarz włączy mi przy tym wszystkim CLO.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    barisa92

Mieszka w
    Dolny Śląsk
    Morelko jak beta?

Senior Member Awatar figa.kar
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    aplaneta18 Miałam tak samo, jak Ty lekarz przepisał Bromergon i Euthyrox, a gin bez żadnych przeciwwskazań kazał brać clo będzie dobrze ważne, że wiesz na czym stoisz.
    Morelka Czekamy i 3mamy kciuki! Ja cały dzień dzisiaj zaglądam i czekam na wieści od Ciebie

Dziewczynki niestety też nie jestem w ciąży rano odebrałam wyniki, a później nie mogłam się skupić na pracy. Codziennie mierzyłam temperaturę i cały czas mam podwyższoną, także po cichu myśłałam, że się udało, a tu takie rozczarowanie. Mam nadzieję, żę szybko przyjdzie @, dziś mam 33dc a na okres raczej się nei zanosi..
    to działamy dalej

Morelka86 ja tez czekam na wynik

aplaneta18 dobrze ze juz znasz wyniki to zawsze szybciej i nie opoznia staran tez kiedys probowalam sie zapisac do endo na nfz i nie bylo juz miejsc na przyszly rok a bylam w....grudniu!!!

Kasia00 ja juz od 3 tyg.jestem na zwolnieniu (ze wzgledu na prace). 2 tyg.to czulam sie jak na urlop

Urwalo mi wiadomosc bo pisze z telefonu....

Teraz czuje sie dobrze i mam czas np.zeby przygotowac wyprawke. Mamy juz cala liste, wstepny kosztorys i niebawem zaczniemy zakupy. Jeszcze mamy problem z wozkiem bo mamy wybrana firme ale nie wiemy jaki rodzaj bo jest kilka :*

Dzisiaj 2 paczki za mna- Maly szaleje

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    figa.kar i w którym cyklu zaszłaś w ciążę ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cześć dziewczyny. Na zrobienie bety muszę jeszcze poczekać do wtorku, ale niepokoją mnie bóle podbrzusza. Czasem mnie tak jakby rozciągało, a czasem kłucie w jajnikach się pojawia. Z dnia na dzień jest jakby mniej tego bólu. Czy to mogą być oznaki ciąży? Dodam, ze leczę się już na niedoczynność tarczycy i witaminy przepisane przez ginekologa biorę, a nigdy nie miałam takich objawów zbliżającej się @ więc to wszystko jest dla mnie dziwne.

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    lil30 ja pamiętam jak wybierałam wózek uparłam sie na jedo fyn z roku 2014 kupilismy nowy z myślą że bedzie dla drugiego dziecka w przyszłości ....a teraz podobają mi się inne . no ale już musi zostać ten bo nie opłaca się sprzedawać .

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ann92 Zobacz posta
    Cześć dziewczyny. Na zrobienie bety muszę jeszcze poczekać do wtorku, ale niepokoją mnie bóle podbrzusza. Czasem mnie tak jakby rozciągało, a czasem kłucie w jajnikach się pojawia. Z dnia na dzień jest jakby mniej tego bólu. Czy to mogą być oznaki ciąży? Dodam, ze leczę się już na niedoczynność tarczycy i witaminy przepisane przez ginekologa biorę, a nigdy nie miałam takich objawów zbliżającej się @ więc to wszystko jest dla mnie dziwne.
    już kiedyś właśnie pisałam , że pierwsza ciąża miała objawy jak nadchodząca miesiączka . Ból podbrzusza , kłócia w jajnikach i troche wrażliwsze piersi.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

clostybegyt

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów