Strona 1 z 787
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 7863

Lek Clostilbegyt

Lek Clostilbegyt

Proszę o odpowiedź wszystkie dziewczyny które zażywały ten lek. Czy Wam się po nim udało zajść w ciążę? Mam ten lek przyjmować od przyszłego miesiąca od 5 dc przez 5 dni i między 11-13 dniem muszę zgłosić się do ginekologa na usg. Staram się już dość długo o dziecko ale nic nie wychodzi jestem tym załamana... Tak bardzo chcę być mamą Proszę Was o odpowiedzi.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar cloe
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-01-19 zobacz kalendarz
    Witaj!
    Ja zażywałam ten lek i zaszłam w ciążę w trzecim cyklu (w maju ubiegłego roku). Staraliśmy się o dziecko przez rok, pół roku przed zajściem dowiedziałam się o pco, potem zanikł mi okres i miałam wywoływany luteiną. Przez dwa pierwsze cykle brałam po pół tabletki między 5 a 9 dniem i też miałam usg w połowie cyklu - w pierwszym urosło jajeczko, w drugim nie.. Byłam załamana, lekarka kazała zwiększyć dawkę do całej tabletki, na usg nie poszłam, bo wypadł weekend majowy, dwa tygodnie później byłam pewna, że przyjdzie okres, bo miałam wszystkie objawy, poszłam więc po receptę na nowe tabletki, a tydzień później wyszły dwie kreseczki na teście i teraz mam synka

Cześć!
    Już myślałam, że to jakiś specyficzny lek i żadna z Was go nie zażywała. Dziękuję za odpowiedź, przyznam się, że podniosła mnie na duchu. Mi się okres zatrzymał po odstawieniu tabletek anty, a teraz mam go co 50-52 dni więc ten czas jest wydłużony. Mi lekarz powiedział, że ten lek mogę przyjmować tylko 5-6 m-cy jeśli się nie uda to już będę musiała zgłosić się wyżej o pomoc i te jego słowa mnie załamały. Gratuluje Ci, że się udało i masz synka mam nadzieję, że ja również do tych szczęśliwych się zaliczę.

Member Awatar cloe
    O mnie
    O ile wiem clostilbegyt jest lekiem pierwszego rzutu przy podobnych problemach. Ja również odstawiłam anty, bo zaczęliśmy się starać o dziecko i wtedy zaczęły się problemy z okresem i cerą. Po badaniu hormonów i usg lekarka powiedziała, że nie zajdę w ciążę bez leczenia, to były trudne chwile. Podczas przyjmowania clo nie czułam się zbyt dobrze, dokuczały mi objawy przedmiesiączkowe, ale było warto. Pod koniec ciąży lekarka powiedziała, że ma drugą pacjentkę w ciąży, również po trzecim cyklu z clo

hej dziewczyny i forumowiczki jesli moge do was sie tak zglaszac?umnie historia ze staraniem i do tego zclostibegytem niepowiodla sie.bralam po pol tabletki dwa razy dziennie.pecherzyki nierosly.potem zwiekszono mi dawke po jednej tabletce dwa razy dziennie.ale czy to niezamalo.mam niski estradiol i mozliwe ze pecherzyki rosna do pewnego rozmiaru i opadaja zmieniajac swoja wielkosc.moja doktorka zlecila mi zglosic sie do gamety w lodzi.pojechalam i badania na rozne przeciwciala mnie zmrozily ile byl ich koszt badan.u meza tez kazano zrobic.pomimo ze jest plodny.umnie jest problem,niestac nas na takie koszty.ale wiem jedno chcac miec dziecko niemozna zbyt wiele wymagac.lecze sie 3 lata,i nic.okres jak chce to sie pojawia jak nie to niema go ze 3 miesiace,teraz drogie forumowiczki podjelam tylko wywolywanie okresu co miesiac i to dupghastonem,wtedy wiem ze okres mam nie 3 dni tylko 5 dni ijest inny niz po clo. moze zdecyduje sie na clostibegyt,ale bralam go ze 3 miesiace,a do pol roku gora mozna probowac,z rodziny kazdy chce by bylo juz dziecko ale koszt jest wysoki,niewiem co robic co podpowiadacie?
    jestescie kobietami i tak jak ja odczuwacie to samo?chec posiadania dziecka

Member Awatar cloe
    O mnie
    Ja bardzo pragnęłam dziecka i bardzo przeżywałam swoją niepłodność. Oczywiście, że pojawiały się komentarze ze strony rodziny i znajomych, wiem jak to dołuje. Według mnie trzy lata leczenia to długo, w tym 3 miesiące stosowałaś clo, a inne działania? U mnie najpierw było badanie hormonów, usg, potem luteina na wywołanie okresu, a potem clo - wszystko trwało pół roku. Wiem, że mam wielkie szczęście, ale coś mi się wydaje, że przez te 3 lata lekarz niewiele działał. A dobry ginekolog to podstawa.

witaj cloe.to prawda dobry lekarz to podstawa.umnie tak naprawde bylo tak,najpierw poszlam do swojego lekarza wnaszej przychodni,po usg stwierdzil ze mi nic niejest i nic niewidzi.byl blad,potem mialam robione drugie usg potwierdzajaca ta chorobe,pco,wywolywalam luteina,okres potem wlaczal lekarz clo po pol tabletki mialam robione badania na testosteron mam podwyzszony a estradiol przy fazie owulacyjnej lub folikularnej wynosi umnie46,37 ,norma w fazie owulacyjnej to85.5 -498 a przy folikularnej norma 12-166,wiec daje do myslenia.czy to jest estradiol niski przy owulacji czy w pierwszej fazie,bo gdyby przy owulacji z tad ten brak jajeczkowania,niepamietam kiedy mialam robione ale potem gdy niebylo reakcji po clo pojechalam do innego prywatnego lekarza,i dopiero doktorka probowala cos zrobic wtym kierunku najpierw bylam 3 miesiace na femostonie,potem zapisala mi dupghaston i clo,jeden jajnik niedziala prawidlowo jak powinien ale w drugim cyklu z clo obydwa zaczely funkcjonowac i wytworzyly sporo pecherzykow ladnych kazano mi dzialac z kochaniem,gdy test niewykazalbylam smutna przygnebiona wiele kolezanek odwrocilo sie odemnie ktore maja dzieci.w 3 cyklu jajniki znow pecherzyki zaczely wytwarzac po okresie i bralam w 3 dniu clo ,potem na usg pecherzyki zmalaly,bylam monitorowana przy braniu clo ale lekarka wyslala mnie do gametty i kazdy lekarz u ktorego bylam kazal zjechac zwagi bo leki przepisane niechca dzialac jak powinny,niewiem czy to prawda ale narazie probuje walczyc zta otyloscia,i moze sprubuje jeszcze ztym clo cos dzialac,moze doktorka cos bedzie dzialac a jak nie to pogodzic sie ztym ze niemozemy miec i tylko wywolywac okres,

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar cloe
    O mnie
    Słyszałam, że spadek wagi, nawet niewielki, bardzo poprawia płodność. Ja tego problemu akurat nie miałam, ale za to ogromne problemy z cerą, których w ciąży i w czasie karmienia nie da się skutecznie wyleczyć... Ale to niewielka cena. Jeśli chodzi o stymulację clo to u mnie tylko jeden jajnik reagował, wytwarzał po jednym pęcherzyku - raz ok, raz za mały, a w tym skutecznym cyklu nie wiem, bo nie monitorowałam - i może dobrze, bo nie miałam tej presji czy jest pęcherzyk czy nie

Junior Member
    uOLI

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-16 zobacz kalendarz
    Data
    16 lipiec 2013
    Hej , ja brałam CLO przy stwierdzonym PCOS. Udało się w 4 cyklu, w lipcu będziemy rodzicami. Nie poddawaj się!!!

Gratulacje dla Was, że się udało. Ja czekam na okres i zaczynam brać. Chciałabym żeby to był mój ostatni okres przed ciążą. Pozdrawiam

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów
Izabela Tyszka
Izabela Tyszka instruktorka fitness

Rowerek stacjonarny

Iwona Słowińska
Iwona Słowińska mgr inż. żywienia człowieka, psychodietetyk

Prawidłowość jadłospisu u 17 miesięcznej córki

Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

prężenie się dziecka

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz: