Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Chce schudnąć...

Junior Member Awatar olus5
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-28 zobacz kalendarz
    Wpisów
    2

Exclamation Chce schudnąć...

Po ciąży praktycznie zrzuciłam wszystko co miałam zaległe w kg.Nie miałam duzo bo przytułam 8 kg a schudłam 10kg.Problem polega w tym,ze bedąć teraz z dzieckiem przytyłam.Przy wzroście 164 waże 63kg.Od miesiaca ćwicze ćwiczenia aerobowe,ćwiczenia na brzuch oraz wykonuje ok 50 brzuszków nie widze rezultatów,wprawdzie plan treningowy jest przeznaczony na 8 tyg.Co tydzień dokonuje pomiarów swego ciała ale efekty znikome.Do tego wszystkiego dorzuciłam tabletki linea 30+,wcinam 2 listek zobaczymy co bedzie dalej.Interesuje mnie najbardziej co zrobic by spalic tłuszczyk z brzuszka i ud??

2. dzieckozakupy.pl
    Pani BMI wynosi 23,4, czyli znajduje się w normie. Oczywiście można spróbować jeszcze na nie wpłynąć. Ważnym pytaniem w Pani przypadku jest, ile ma Pani tkanki tłuszczowej oraz masy mięśniowej. Trudno jest stwierdzić na podstawie Pani informacji, dlaczego nie widzi Pani u siebie lepszych rezultatów po włączeniu aktywności fizycznej. Dlatego, aby móc Pani pomóc, zapraszam Panią do nas na konsultację, na której będziemy mogli ustalić odpowiednią dietę redukcyjną, która pomoże pozbyć się zbędnych kilogramów z okolic brzucha i ud.

Member
    majaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-11-02 zobacz kalendarz
    no to trzeba brac sie za cwiczenia odpowiednia diete i nie odpuszczac, samo niestety nic sie nie zrobi! powodzenia! trzymam kciuki

Nie mierz się codziennie, to bez sensu. Trzymaj się planu i zdrowej diety a schudniesz na pewno. U mnie waga zaczyna spadać po ok 6 tygodniach od wprowadzenia zmian w diecie i dorzucenia aktywności fizycznej

tak naprawde najlepiej isc do DOBREGO dietetyka ktory dokladnie Cie zbada, wypyta co i jak, zbada poziom Twojej tkanki tluszczowej, wody w organizmie itp itd a pozniej po porstu dobierze diete typowa pod Ciebie, wiem co mowie, bo sama korzystalam z dietetyka u siebie w klinice gdzie lecze sie na codzien, wiec naprawde warto

Junior Member
    falko

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-06-09 zobacz kalendarz
    Sort, sport I jeszcze raz sport!!

Member
    majaaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-11-02 zobacz kalendarz
    kazdy chcialby schudnac- trzeba duzo cwiczyc, odpowiednio jesc- ograniczyc cukry

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja na przykładzie mojej siostry mogę powiedzieć, ze to kwestia indywidualna. Z koleżanką rodziły mniej wiecej w tym samym czasie ale mojej siostrze lekarz pozwolił zacząć się odchudzać 2 miesiące później niż koleżance. To sprawa indywidualna. Najlepiej robić to pod opieką lekarza Ja mogę jedynie doradzic zabiegi modelujące sylwetkę.

Junior Member
    Ajlar

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-10-04 zobacz kalendarz
    Witam  Fajnie, ze znalazłam taki watek.. chciałabym się wam pochwalic moimi osiągnięciami. Może nie sa jakies mega wypasione, ale udalo mi się schudnąć 8kilo co dla mnie jest ogromnym sukcesem. Stosowalam diete Kwasniewskiego i do tego Therm Line Fast jako uzupełnienie. Cwiczen niestety nie mogę za bardzo wykonywac bo mam uszkodzony kręgosłup… Zycze wszystkim powodzenia w stosowaniu dietki.

Najważniejsze jest aby być systematycznym w ćwiczeniach oraz diecie. Przez samą dietę nie mam na myśli głodzenia się tylko zdrowe odżywianie. Ja się stosuję do zasad z http://www.zywieniemedyczne.pl/zasady-zdrowej-diety/ i jestem bardzo zadowolona mam 163 cm wzrostu i ważę 55 kg nic dodać nic ująć

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów