Strona 2 z 8
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 76

odchudzanie a słodycze

Junior Member Awatar halutka70
    Mieszka w
    Swarzędz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-12-11 zobacz kalendarz
    Trzeba się powstrzymać.. Na słodyczach nie można schudnąć koniec kropka...
    Mój ulubiony sklep internetowy z butami - herrero.pl

2. dzieckozakupy.pl
    A ja ostatnio czytałam, że nie należy całkowicie rezygnować ze słodyczy, nawet przy diecie, tylko ograniczyć je do minimum. Przy całkowitym odrzuceniu może pojawić się syndrom "zakazanego owocu". Poza tym, mało prawdopodobne, że zrezygnujemy ze słodyczy do końca życia, a takie ograniczenie może nam prędzej wejść w nawyk i będziemy go kontynuować nawet po zakończeniu diety.

Senior Member Awatar Myszka19
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-03 zobacz kalendarz
    Jest bardzo wiele dobrych zamienników"
    ciasteczka orkiszowe
    amarantuski
    czipsy kokosowe
    suszone banany
    Sama zaczęłam je od jakiegoś czasu jeśc, podaję swoim dzieciom.Wcale nas nie ciągnie do tradycyjnej czekolady oraz batonów.Zamawiamy je tutaj: http://www.smakiziemi.eu/ - mają tam sporo takiego jedzenia eko.

Member
    truskawka991

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-12-31 zobacz kalendarz
    CIeżko jest powstrzymać się od jedzenia słodyczy - wiem po sobie. Codziennie ze sobą walczę ale i tak skuszę się na jakieś cukierki lub lody Wprowadziłam wczoraj w życie treningi 40- minutowe i zobaczymy co z tego wyjdzie. Szukam też skutecznego spalacza tłuszczu na http://www.suple4you.pl/odchudzanie/ by waga szybciej spadała.

Warzywa plus picie dużej ilości wody, czystej
    Ostatnio edytowane przez ArekZ ; 29-05-15 o 20:21
    Skup aut na terenie całego kraju - http://1skupaut.pl/

Słodycze i odchudzanie to dla mnie dwa wzajemnie wykluczające się słowa... Wystarczy tylko poczytać na temat przyczyn tycia. W każdym artykule na ten temat powtarza się te samo słowo...słodycze

A tam, odchudzanie... :-) ja mam przepis na odchudzanie:-)
    Składniki
    15 dag drobnych płatków owsianych
    10 dag pełnoziarnistych płatków zbożowych
    10 dag posiekanych orzechów laskowych
    10 dag suszonych chipsów bananowych
    5 dag płatków kukurydzianych
    15 dag syropu z agawy
    4 łyżki mleka sojowego
    1/2 łyżki cukru trzcinowego
    duża szczypta soli morskiej
    2 łyżeczki mielonej wanilii (proszku waniliowego)
    2 łyżki mąki
    20 dag dobrej gorzkiej czekolady
    Płatki owsiane, zbożowe i orzechy wsypujemy na suchą, rozgrzaną patelnię, prażymy, mieszając, aż zaczną mocno pachnieć. Mieszamy z pokruszonymi bananami i resztą składników prócz czekolady. Masę rozkładamy równą warstwą na blasze wyścielonej papierem do pieczenia, przykrywamy drugą płachtą papieru, wyrównujemy wałkiem. Wstawiamy do piekarnika rozgrzanego do temp. 180°C na 15 min. W międzyczasie czekoladę kruszymy i topimy na parze. Podpieczoną masę kroimy ostrym nożem na batoniki, smarujemy czekoladą i odkładamy na kratkę, aby zastygła. Podajemy ze szklanką mleka i owocami

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Nie jestem zwolenniczką całkowitego wykluczania słodyczy z naszej diety - uważam, że sklepowe batoniki można zastąpić czymś zdrowszym, np. na bazie owoców czy produktów bogatych w błonnik.

Ja piję dużo wina do obiadu i muszę przyznać zaskakujące rezultaty .
    Polecam

Senior Member Awatar eWoWe
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-06-21 zobacz kalendarz
    Świetny przepis będę musiała wypróbować, bardzo lubię zbożowe batoniki
    Bezpieczne i kreatywne gry oraz zabawy dla przedszkolaków i młodych szkolniaków
    http://bajkowa.tv/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów