Strona 9 z 12
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 111

Mama w środkach komunikacji miejskiej

Junior Member
    matkadzieciom

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-08-14 zobacz kalendarz
    a ja wiem jak jest w rzeczywistości czy jestem w ciązy czy nie to stanie w kolejkach jest uporcczywe w zwiazku z tym kazdy sie wkurza i trudno wymagac od ludzi zeby kazdy przepuszczal kazdego

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Małgosia_Górecka Zobacz posta
    Dziewczyny, ale czemu się nie upominacie o przywileje ? Kiedy byłam w ciąży, po prostu grzecznie prosiłam o ustąpienie miejsca , w 99% nie było żadnego problemu
    Ja tak samo. Nie każdy zauważa brzuszek

ja jak byłam w ciąży to nie miałam tego problemu upominałam się o swoje, ale najważniejsze jest, żeby robić to grzecznie a nie tonem "bo mi się należy i już!"

Junior Member Awatar Mama_z_powolania
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-09 zobacz kalendarz
    Zwykle wystarczy powiedzieć, że jest się w ciąży, bo nawet jak ktoś udaje, że nie widzi, to jednak to usłyszy już więcej osób i w takiej sytuacji każdy się zmobilizuje i zwolni miejsca
    Zapraszam na mojego bloga dla kobiet w ciąży i Mam: https://mamazpowolaniablog.wordpress.com/

ja zawsze spotykam się z pozytywnymi reakcjami i ustępują mi ludzie miejsca
    ale to prawda, słyszałam, że nie zawsze jest tak miło

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Pewnie też lepiej pamięta sie niemiłe sytuacje, niz te kiedy ktoś był zyczliwy.

Junior Member
    john21wall

O mnie
    Będę tatą 2016-08-20 zobacz kalendarz
    Dobre i złe. Trzeba być jednk zawsze asortywnym

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    kacpi123

Mieszka w
    Gulbity
    O mnie
    Będę tatą 2016-08-31 zobacz kalendarz
    Data
    31.08
    Kochane Kobietki Myślę, że trzeba powiedzieć, że jest się w ciąży i poprosić o miejsce albo przepuszczenie w kolejce. Wiadomo, że dłuższe stanie na nogach może być dla Was uciążliwe Jednak nie każdy widzi to, że jesteście w ciąży albo patrząc na Was zastanawia się czy się nie wygłupi jesli pomysli, że w niej jestescie. W związku z tym zamiast czekać lepiej się odezwać

W komunikacji to czasem potrafi być koszmar...
    Ostatnio edytowane przez Iga_H ; 02-09-16 o 10:12

Junior Member
    Matylda11

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-08-31 zobacz kalendarz
    Mam 25 lat więc jestem młodą mamą , obecnie jestem w ciąży a ostatnio w Krakowie jadąc pociągiem podeszła do mnie jakaś 60 latka i kazała mi ustąpić sobie miejsca. Ja nie wiedziałam jak się zachować, powiedziałam jej że jestem w ciąży i nie mogę jej ustąpić miejsca bo źle się czuje odeszła oburzona. Jak wy byście się zachowały i czy dobrze postąpiłam ?
    Jestem Matylda pracuje jako księgowa. Przemyślałam to i chce mieć trojkę dzieci

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów