Strona 8 z 12
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 111

Mama w środkach komunikacji miejskiej

Junior Member
    Baby_Born

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-03 zobacz kalendarz
    Moim zdaniem kobiety w ciazy powinny miec pierwszenstwo w kolejkach do lekarza. Poza tym osoby powinny im ustepowac miejsca w srodkach komunikacji miejskiej, kiedy maja taka okazje. Takze moim zdaniem nie jest to nic dziwnego. Ja jak bylam w ciazy ustepowalam miejsca starszym, ale cieszylam sie, jak ktos mi zrobil miejsce, bo w naszym stanie ciezko sie jezdzi zatloczonymi tramwajami

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar krystyna.prost
    Mieszka w
    Gdańsk
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-07-01 zobacz kalendarz
    Dobrego zachowania nigdy za wiele, ustępuje miejsce z grzeczności. Każdy z nas być może będzie w podobnej sytuacji

w komunikacji miejskiej zgadzam się, że powinno się ustępować, generalnie to jest tyle ludzi, że na pewno jest wśród nich ktoś w miarę zdrowy i nie zmęczony, natomiast co do lekarza to już nie koniecznie. Z reguły do lekarza nie pcha się nikt, kto jest zdrowy i nikt nie lubi czekać w takim miejscu. To już moim zdaniem jest kwestia uprzejmości. Może być bowiem tak, że osoba w ciąży czuje się lepiej niż druga osoba, która stoi obok. A może to też jest np. dziewczyna w ciąży której jeszcze nie widać? Ja tak miałam że gorzej się czułam w pierwszych 3 a nawet 4 miesiącach niż np. w 8.

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Hej dziewczyny,
    ja miałam ostatnio przygodę nie fajną..otóż podjechał autobus na przystanek i tak daleko stanął, że ni to z krawężnika podjechać ani jak. Mówię cholera jasna, ale jakoś dałam radę. Dojechałam do miejsca docelowego a kierowca co? zamiast opuścić podłogę (bo specjalnie w rozkładzie szukałam który autobus jest niskopodłogowy), to nic sobie z tego nie robił, że nie mogłam wysiąść tylko patrzy w lusterko czy już może jechać. Skutek ? - zawisłam z tym wózkiem ;/. Spytałam jakiejś kobiety, która wsiadała czy mi może pomóc, a jak przewróciła oczami, to już w ogóle mnie nerwy wzięły eh..

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez ell Zobacz posta
    Z reguły do lekarza nie pcha się nikt, kto jest zdrowy i nikt nie lubi czekać w takim miejscu. To już moim zdaniem jest kwestia uprzejmości. Może być bowiem tak, że osoba w ciąży czuje się lepiej niż druga osoba, która stoi obok.
    Problem kolejek u lekarza rozwiązałby się sam, gdyby wszystkie przychodnie zapisywały na konkretną godzinę i przestrzegały tego - to takie proste! Nie mogę pojąć, dlaczego w tak wielu przychodniach wciąż trzeba się rano osobiście zapisać, a potem czekać w poczekalni na przyjęcie - to czysty absurd! Szukajcie dobrze zorganizowanych przychodni i otwarcie krytykujcie te inne - inaczej nic się nie zmieni.

Cytat Zamieszczone przez Aga Zobacz posta
    Problem kolejek u lekarza rozwiązałby się sam, gdyby wszystkie przychodnie zapisywały na konkretną godzinę i przestrzegały tego - to takie proste! Nie mogę pojąć, dlaczego w tak wielu przychodniach wciąż trzeba się rano osobiście zapisać, a potem czekać w poczekalni na przyjęcie - to czysty absurd! Szukajcie dobrze zorganizowanych przychodni i otwarcie krytykujcie te inne - inaczej nic się nie zmieni.
    a to się podpisuję pod tym w 100%

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Joneczka Zobacz posta
    Hej dziewczyny,
    ja miałam ostatnio przygodę nie fajną..otóż podjechał autobus na przystanek i tak daleko stanął, że ni to z krawężnika podjechać ani jak. Mówię cholera jasna, ale jakoś dałam radę. Dojechałam do miejsca docelowego a kierowca co? zamiast opuścić podłogę (bo specjalnie w rozkładzie szukałam który autobus jest niskopodłogowy), to nic sobie z tego nie robił, że nie mogłam wysiąść tylko patrzy w lusterko czy już może jechać. Skutek ? - zawisłam z tym wózkiem ;/. Spytałam jakiejś kobiety, która wsiadała czy mi może pomóc, a jak przewróciła oczami, to już w ogóle mnie nerwy wzięły eh..
    No już ja bym zrobiła awanture takiemu kierowcy, spisała jego numer boczny itd. To jest jego praca. ja nikomu łaski nie robie, ze wykonuje swoje zadania w robocie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    kamilia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-26 zobacz kalendarz
    a ja nie oceniam nigdy pochopnie ludzi. Moze ten co jedzie i patrzy w szybę akurat się źle czuje? U mnie było podobnie, jedni ustepowali inni nie. Najwięcej można według mnie zdziałać uprzejmą prośbą i uśmiechem, to nic nie kosztuje, a ludzie o wiele lepiej wtedy reagują. Nie wstydziłam sie poprosić o zrobienie miejsca, bo uważałam, ze to normalne Radze Wam to samo ! pozdrawiam

Junior Member
    maksym147

O mnie
    Będę tatą 2016-08-20 zobacz kalendarz
    ja zawsze ustepuje miejsca kobietom w ciazy wiem jak zona czula sie zle przez wiekszosc ciazy dlatego rozumiem choc troche przez co przechodza kobiety

Moim zadniem ustąpienie miejsca w autobusie to obowiązek.
    Krakowskie Szafiarki zapraszają www.krakowskieszafiarki.pl nowoczesny portal modowy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów