Strona 4 z 12
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 111

Mama w środkach komunikacji miejskiej

Straszne rzeczy piszecie o tym, jak kobiety traktuje się w komunikacji miejskiej a przecież powinno być priorytetem, że ciężarnej ustępujemy miejsca. Ona niesie coś znacznie cenniejszego niż bagaże czy nawet bolące nogi. Więcej życzliwości by się przydało.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    kowalczykela

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-11-12 zobacz kalendarz
    Ja jak byłam w ciąży to najczęściej ustępowały mi miejsca kobiety w moim wieku bądź starsze. Najgorsze to stare chłopy i uczniaki zapatrzone w telefony.

Witam,
    ja będąc w ciąży też upominałam się o swoje. To nie jest tak , że ciąża to choroba ale czasem w ciąży kobiety gorzej czują się niż w chorobie

Junior Member
    monika9

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-06-19 zobacz kalendarz
    Mi z tego co pamietam wiekszosc osób ustępowało miejsca.

Ja sama nie jestem w ciązy ale gdy widzę kobietę z brzuszkiem, zaraz wstaje i ustepuje miejsca. Pewnie za jakiś czas będę oczekiwac tego samego

Junior Member
    Emma.

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-08 zobacz kalendarz
    No ja niestety nie mam dobrych doświadczeń. A najśmieszniejsze, że na początku ciąży, gdy czułam się jeszcze relatywnie dobrze kilka razy ustąpiono mi miejsca. Za to pod koniec praktycznie ani razu, choć mojego brzucha nie dało się nie zauważyć, bo wyglądał jakbym bliźniaki nosiła zgadzam się, że człowiek czasami powinien sam się o swoje upomnieć, ale ponieważ kilka razy spotkałam się z bardzo niemiłym traktowaniem przy wejściu poza kolejką (np. w przychodni, gdzie jest kolejka pierwszeństwa) to jakoś tak głupio mi było, fakt, że jeździłam 2-3 przystanki, inaczej pewnie bym się upomniała. Prawdę mówiąc byłam zdziwiona, że jest aż tak źle, bo ja zawsze ustępuję..

Junior Member Awatar endorfina
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-04-04 zobacz kalendarz
    Zawsze ustępuję miejsca kobietom w ciąży, ale ciekawe jak to będzie w drugą stronę ; )
    Do pracy jeżdżę autobusem, a mam zamiar pracować prawie do rozwiązania, więc pod koniec może być ciężko, całe szczęśćie nie jeżdzę aż tak bardzo zatłoczoną trasą.
    Ale żeby nie ustąpić miejsca ciężarnej? Szczyt egoizmu i bezczelności, przecież nie jest łatwo dźwigać brzuchol, a w dodatku w autobusach często śmierdzi i jest duszno więc o zasłabnięcie też nie trudno, przydałoby się niektórym bucom / "straszym" paniom włączyć myślenie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Niestety, nie jest to specyfika tylko polska - właśnie wróciłam z Włoch, tam zdarzają się podobne zachowania. Nie wszędzie, ale jednak - kilka razy zdarzyło mi się widzieć podobne scenki w metrze i w pociągu.

Junior Member Awatar Malatka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-17 zobacz kalendarz
    Jedno wiem, że ludzie boją się ustępować kobietom z brzuszkiem..... Raz widziałam sytuację, gdzie kobieta nie była w ciąży, ale wyglądała jakby miała i niestety wielka awantura. Druga sytuacja, że ktoś jest zamyślony lub czyta książkę. Nauczyłam się, że trzeba miło poprosić i powiedzieć że jest się w ciąży i nie spotkałam się z nieuprzejmością.

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez dominikadominiak Zobacz posta
    Witam,
    ja będąc w ciąży też upominałam się o swoje. To nie jest tak , że ciąża to choroba ale czasem w ciąży kobiety gorzej czują się niż w chorobie
    Poza tym pozycja stojąca może być niebezpieczna, gdy autobus czy tramwaj gwałtownie zahamuje.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów