Strona 3 z 12
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 111

Mama w środkach komunikacji miejskiej

Kurcze, ale czasami jest tak, że człowiek też się pierońsko spieszy i naprawdę nie da się ustąpić. Ja zwykle przepuszczam kobiety w ciaży w kolejce, pamiętając jak mi czasem było ciężko, ale nie zawsze. Kiedyś też, już po ciąży, zasłabłam w autobusie, więc uważam, że czasem fakt, że się kobiecie nie ustępuje, może z czegoś wynikać.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    zawadkazawadka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-07-08 zobacz kalendarz
    Będąc w ciąży nie miałam w większości problemów w komunikacji miejskiej zawsze ktoś chętnie wstawał i ustępował mi miejsca. Co zauważyłam najczęściej były to osoby albo starsze lub w moim wieku (30+) . Bardzo rzadko podnosiła się młodzież (liceum, gimnazjum), zajęci mp4 , zaczytani nagle w książkę lub gazetę.

Ja mam fatalne doświadczenia z prawie całej ciąży. Dojeżdżałam 35 minut kolejką podmiejską, zawsze przeładowaną. Prawie zawsze stałam mimo, że brzuszek miałam spory, była późna wiosna, potem lato. Mało kiedy ktoś ustąpił mi miejsce. A jeszcze potem szłam pieszo kwadrans.

Member
    Pati1985

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-12-27 zobacz kalendarz
    dokładnie, często gęsto mam fatalne sytuacje z ciąży i jeżdżenia autobusami, masakra, ale trzeba przejść

Junior Member Awatar Luiza92
    O mnie
    19 sierpień
    Data
    19 sierpień 2015
    Jestem teraz w 36 tygodniu ciąży, brzuch mam baaaardzo widoczny bo przed ciążą byłam raczej szczupłą dziewczyną a teraz mam 143 cm w obwodzie więc raczej rzucam się w oczy. Moje komunikacyjne doświadczenia są raczej pozytywne może ze względu właśnie na rozmiary brzucha. Jak jest tłok w autobusie to nie wchodzę do niego, natomiast nie zdarzyło mi się, żeby nie ustąpiono mi miejsca na widok mojej sylwetki.
    Ostatnio edytowane przez Aga ; 17-07-15 o 12:07

Junior Member
    ewa34

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-20 zobacz kalendarz
    wiele osób jest takich, że albo nie zauważa kobiety w ciąży albo nie chce zauważac. Zreszta faceci malo kiedy potrafią to poznac.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez AmbroseEu1018 Zobacz posta
    Ja mam fatalne doświadczenia z prawie całej ciąży. Dojeżdżałam 35 minut kolejką podmiejską, zawsze przeładowaną. Prawie zawsze stałam.
    A w takiej kolejce nie ma miejsc zarezerwowanych dla osób potrzebujących usiąść? Bo w komunikacji miejskiej - są. Wystarczy uprzejmie poprosić.

Junior Member
    Tomia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-11-22 zobacz kalendarz
    Z mojego doświadczenia komunikacja miejska to był dramat. Młodzież udawała, że mnie nie widzi, nakryła się kapturem i nałożyła słuchawki na uszy, starsze panie patrzyły prawie pogardliwie, młode mnie ignorowały. Czasami jakiś facet ustąpił mi miejsca.

Senior Member Awatar Vacossa
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-20 zobacz kalendarz
    Ja jestem w połowie ciąży i zazwyczaj w każdym środku lokomocji ktoś mi miejsca ustępuje Jeżdżę dużo po mieście bo nie mam auta więc wszędzie autobusami, tramwajami i pomimo ze brzuch nie jest monstrualny to często panie na siłę ciągną mnie przez pół tramwaju abym usiadła pozytywne zaskoczenie zobaczymy później bo teraz jeszcze mam silę stać w razie czego a za jakiś czas może być gorzej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów