Strona 11 z 12
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 111

Mama w środkach komunikacji miejskiej

Junior Member Awatar orzeszkowa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-01-01 zobacz kalendarz
    nie można zwracać uwagi na takie osoby.. za dużo nerwów by człowiek stracił

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Mag_mama

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-10 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny,
    postanowiłam się włączyć, bo ciągle borykam się z tym problemem w kolejkach, do tego stopnia, że wolę zrobić zakupy on-line, a sama bez nerwów przejść się po parku.

Starsze osoby, w pełni sprawne, noszące więcej w rękach niż nie jeden młody - udają, że nie widzą, w szczególności w sklepach. Komunikacja miejską na szczęście już się nie przemieszczam (chodzę, spaceruje, mam ten komfort, że wszędzie mam blisko), ale jak jeszcze jeździłam do pracy i był to 3/4 miesiąc, a wiec w moim przypadku - najgorszy (czułam się fatalnie), nikt nawet nie zapytał "czy wszystko w porządku". Nie wiem, może cierpimy na ogólną znieczulicę?

Ale! ostatnio spotkałam się z miłą reakcja młodej dziewczyny, która mnie puściła w kolejce. Tak nie wiele, a tak wiele

Junior Member Awatar alamamama
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-14 zobacz kalendarz
    Ja byłam w ciąży 6 lat temu, ale wspominam ten czas jako niezbyt życzliwy, jeśli chodzi o podróżowanie komunikacją miejską. Raczej spotykałam się z odwróconymi głowami niż z życzliwością. Mam nadzieję, że teraz jest lepiej

Junior Member
    KamiKlosz

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-02-08 zobacz kalendarz
    Ja również będąc w ciąży po prostu prosiłam o ustąpienie/przepuszczenie w kolejce i spoko nie było problemu. Niektórzy przyjmowali to z życzliwością, inni się zawstydzali, jeszcze inni zdziwieniem.

No dokładnie, ludzie przecież to rozumieją.
    Ostatnio edytowane przez grazzyn122 ; 01-11-16 o 13:27

Senior Member
    Karomama

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-26 zobacz kalendarz

Junior Member
    BMaj

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-09-17 zobacz kalendarz
    jestem ,,nową" mamą więc wiem coś o tym, czasem trafiają się miłe osoby, które od razu ustępują miejsca, a czasem nic z tego :/ na początku jeszcze nie było tak źle, postać zawsze można, ale w ostatnim trymestrze bywało już różnie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Zbigniewo

O mnie
    Będę tatą 2017-04-13 zobacz kalendarz
    Na szczęście są wśród nas osoby życzliwe i serdeczne z natury- pełne empatii dla drugiego człowieka. Nie dajmy się zwariować mówiąc, że w naszym kraju panuje ogólna znieczulica
    Berkano - ekspozytory kraków

Ja jestem na etapie starania się o dziecko, ale nie wyobrażam sobie stać w ciąży w zatłoczonym i dusznym tramwaju... Z drugiej strony, my kobiety też czasem przesadzamy. Ostatnio stałam w kolejce w IKEI z pierwszeństwem dla ciężarnych. Dwie panie przepuściłam, ale trzecia była tak cwana, że, owszem, była w ciąży, ale zawołała jeszcze całą gromadę swoich znajomych, którzy chcieli też wepchać się przede mnie, mając dwa pełne wózki rzeczy. Dodam, że ja mialam zaledwie 5 produktów. Więc wiecie, różnie to bywa...

Junior Member
    Wiktoriia

O mnie
    Staram się o ciążę
    No, z tym puszczaniem ciężarnych kobiet w tramwajach bywa różnie. Pozytywnie jestem zaskoczona tym, że młodzież często mnie puszcza
    .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów