Strona 3 z 4
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 31

Witaminy,które najlepsze?

bo witaminy kochana też trzeba sprawdzić nie wszystkie mają po 100% zapotrzebowania, różnią się znacznie składem ja np brałam valvit i do tego Detrical akurat lekarz zbadał mi poziom witaminy D ze względu na moje IO i wykazało że mam dość niski poziom i musiałam suplementować
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 19-08-16 o 13:46
    Już niedługo...
    Moje Lubisie --> Farmana

2. dzieckozakupy.pl
    Ja miałam również duży niedobór wielu witamin i lekarz zalecił mi spożywanie kilku suplementów. Jednakże zalecił mi, abym starała się również zamiast suplementów spożywać wiele naturalnych produktów, które mają dużo wartości odżywczych. Ja jadłam bardzo wiele dań z kaszą owsianą, która ma bardzo wiele witamin w składzie. Możesz ją jeść na słono i słodko. Najlepiej, aby twój lekarz Cię zbadał i zobaczył czego masz niedobór i wtedy dobierze Ci odpowiednie produkty
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 19-08-16 o 13:46

Junior Member Awatar NataliaNAT
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-05-08 zobacz kalendarz
    moim zdaniem każdy powinien jeść witaminę Ci. No i poza tym każdy musi jeść też witaminę D3, z powodu małej ilości słońca w naszym pięknym kraju

Junior Member
    sylvija

O mnie
    http://kopalniamamy.pl/
    Żeby dostarczyć odpowiednią dawkę kwasów DHA można też pić olej lniany. Można porównać zawartość najważniejszych składników w większości dostępnych w aptekach suplementów dla ciężarnych. Przeczytacie też a dawkowaniu zalecanym przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne. Ale jak już zostało napisane: suplementy to tylko dodatek - podstawą jest prawidłowa dieta, dla zdrowia naszego i naszego maluszka

Drogie Przyszłe Mamy!

Jestem studentką ostatniego roku dietetyki, proszę o wypełnienie ankiety, której wyniki posłużą do napisania aż 4 prac magisterskich Ankieta dotyczy sposobu żywienia, który jest bardzo ważny dla zdrowia mamy i dziecka. Na jej wypełnienie potrzeba ok. 20 minut. Dziękuję!

https://www.ankietka.pl/ankieta/2355...-ciezarne.html

Mój lekarz stwierdził że witamy nie koniecznie jeśli wszystko jest dobrze , czekam na wyniki ale planuję wybrać się na wizytę prywatnie

Wydaje mi się, że każdy lekarz zapisuje witaminy i suplementy kobiecie w ciąży. Różnią się one jedynie producentem i składem procentowym. I wcale nie znaczy to, że te najdroższe będą najskuteczniejsze. O witaminach dla kobiet w ciąży znalazłam ciekawy artykuł: http://biowitalni.pl/blog/ekologiczn...wybrac-41.html

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar MarikaJ
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-12-01 zobacz kalendarz
    Zamiast witamin w tabletkach polecam używać np. sokowirówki i uzupełniać niedobór spożywając dużo naturalnych produktów, które są najlepszym źródłem witamin.

No nie każdy ma takie możliwości. Poza tym na wchłanialność witamin wpływa wiele czynników. A witaminy rozpuszczają się w tłuszczach. Dieta to nie wszystko. Witaminy- co lekarz to inne zalecenie. Ale kilku lekarzy powtórzyło mi to samo - Folik MAMA. Dobra cena, a mimo mojej anemii pomógł mi na tyle że wyniki w ciąży były ok. Córka zdrowa, a rok po ciąży zapomniałam już o anemii

Z tego, co czytałam, to fajny skład ma Composita Mama DHA. Ma np. podwójne źródło folianów - oprócz kwasu foliowego też metylofolian. Ma DHA, jod, magnez, cholinę, witaminę D, witaminy z grupy B. Jest też żelazo w postaci chelatu - chyba jako jedyny suplement dla kobiet w ciąży. A to jest ważne, bo niechelatowane formy żelaza powodują zaparcia.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów