Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 35

Witaj, Mamo!

Smile Witaj, Mamo!

Wreszcie możemy się lepiej poznać. Kiedy oddawaliśmy do druku pierwszy numer M jak mama - a była to zima 2007 roku, wiedzieliśmy tylko, że zrobiliśmy coś zupełnie nowego: poradnik kobiet w ciąży. Nie tylko pisany dla ciężarnych, ale też przez nie tworzony. Bardzo liczyliśmy na aktywność naszych Czytelniczek, ale nie spodziewaliśmy się, że będzie ona aż tak duża. Do dziś codziennie dostajemy mnóstwo listów. Bardzo za to dziękuję i proszę o jeszcze - teraz za pośrednictwem Mjak mama24.pl . Napisz, co sądzisz o naszym miesieczniku? Jakich tematów ci w nim brakuje? Czy podobają Ci się okładki z gołym brzuszkiem?

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar Agusia2
    Mieszka w
    Wrocław
    Okładki z gołym brzuszkiem mówią dla kogo kierowany jest miesięcznik. To trafiony pomysł i opinia, która podzielam nie tylko ja. Sama zastanawiam się, czy nie mieć takiego - jestem już mamą 2 letniej Julci.Agusia2

Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Pani Aanieszko, dziekujemy za cenne rady do Mama radzi Mamie

Member
    MalaMI

Mieszka w
    poza Polska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-05-05 zobacz kalendarz
    Bardzo Wam dziekuje za ten miesiecznik! Spodziewam sie swojego 1 dziecka (jestem na polmetku I trymestru).Mieszkam w Skandynawii. Dowiedzialam sie z niego mnostwo przydatnych rzeczy. Niestety pisalam tutaj w innym poscie, ze nie moge liczyc na dobra opieke w czasie ciazy. W kraju w ktorym mieszkam, wychodzi sie z zalozenia, ze I trymestr to nie dziecko (slowa lekarza) i nie ma sensu chodzic po lekarzach i zawracac im glowy. Do tej pory nie widzialam zadnego lekarza. Niby opiekuje sie mna polozna, ale daje ona glupie i bezsensowe rady, ktore nic nie znacza.Nie moge odwiedzic publicznego lekarza ginekologa, bo trakowych tutaj nie ma., a do prywatnych slono sie placi i czeka nie raz 2 miesiace. Ginekolog oglada kobiete w ciazy tutaj tylko 2 razy i tylko kiedy umowi go polozna. Nie mozna w tej sprawie nic zrobic,a probowalam.W szpitalu na ostrym dyzurze,gdzie przyszlam wystraszona, ze mam lekkie plamienie potraktowano mnie fatalnie. Kazano czekac ok godzine, bo mieli innych ´´wazniejszych pacjentow´´, nie wezwano ginekologa, nie zbadano mnie. Stwierdzono, ze jesli poronie, to to jest normalne i tyle, ze mam nie przesadzac. Moj maz tez nie wie co ma robic, bo widzi jak bezsensowny system tutaj panuje, ale nie mozemy otrzymac naleznej nam pomocy, bo wszedzie slyszymy, ze tak tutaj jest i mam sie przyzwyczaic i nie panikowac, bo nie pierwsza jestem w ciazy. Mam tysiace pytan, wiele rzeczy nie wiem, bo to moja 1 ciaza, a nikt nie chce mi pomoc. Jestesmy zdani tylko na siebie.

Witam, cieszymy się, że mamy też czytelniczki w Skandynawii! Pozdrawiam, trzymam kciuki. M

Junior Member Awatar nanetka
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-07-11 zobacz kalendarz
    Data
    11.07.2010
    Fajnie, że teraz można poczytać, co inne mamy piszą i poklikać przez 24h na dobę Super pomysł!
    Bartosz ur. 11.07.2010r., 56cm i 3500g

Mieszka w
    Sulejówek
    Witaj wsrod nas, Nanetka. Jestem ciekawa, czy w ciazy czytalas moze M jak Mama? Co sadzisz o naszym pismie?
    pozdrawiam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar nanetka
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-07-11 zobacz kalendarz
    Data
    11.07.2010
    Oczywiście, że czytałam M jak Mama I zawsze było mi mało i nie mogłam się doczekać następnego numeru Teraz mój synek ma 3 m-ce, a ja nadal wiernie kupuję M jak Mama Inne pisma mnie nie przekonują M jak Mama to dużo cennych porad i pomocnych artykułów. Najbardziej cenię Was za to, że nie piętnujecie mam, które z różnych powodów karmią swoje dzieci mlekiem modyfikowanym, tylko wspieracie je. Ja również od 2 m-cy jestem mamą butelkową, która bardzo kocha swoje dziecko.
    Bartosz ur. 11.07.2010r., 56cm i 3500g

Mieszka w
    Sulejówek
    Miło to czytac Ja też obie moje córki karmiłam mieszanką, nie czuję się przez to gorsza - ale może dzięki temu tak dobrze rozumiem mamy, które też karmią (karmiły) butelką .

Senior Member Awatar natalia_sk
    Mieszka w
    Gostyń
    O mnie
    Jestem mamą dwójki cudownych dzieci :)
    Data
    22.10.2010
    Ja dowiedziałam się o istnieniu Waszego czasopisma w marcu tego roku, czyli w momencie jak dowiedziałam się o mojej ciąży akurat tak się złożyło, że w chwili gdy byłam w 2 miesiącu ciąży Wy opisywaliście właśnie ten sam miesiąc, dzięki czemu całą ciąże miałam poradnik, który trafnie opisywał mój stan i bardzo mi pomógł wiele rzeczy zrozumieć Teraz jestem w 9 miesiącu i niecierpliwie czekam za rozwiązaniem
    Dziękuję za to że jesteście

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów
Izabela Tyszka
Izabela Tyszka instruktorka fitness

Rowerek stacjonarny

Karolina Solecka-Rzytka
Karolina Solecka-Rzytka psycholog, psychoterapeutka

Jem w stresie

Iwona Słowińska
Iwona Słowińska mgr inż. żywienia człowieka, psychodietetyk

ciąża a karmienie