Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

torbiele jajników, zespół policystyczny a problemy z zajściem w ciążę

Senior Member Awatar Nadulina
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-12-02 zobacz kalendarz
    Hej Ja pomimo torbieli na jajnikach zaszłam w ciąże (i to za pierwszym razem, taka farciara jestem :P ). Niestety cała ciąża była zagrożona. Koniec końców z planowaną cesarką przyszedł na świat mój synek
    Niestety teraz jajniki znów mi się odzywają, mam straszne bóle, i jutro idę do mojej ginekolog znów na badania

2. dzieckozakupy.pl
    Ja regularnie badam piersi i chodzę na cytologię. W rodzinie niby nie było zachorowań na raka piersi i jajników ale ja od jakiegoś czasu zastanawiam się nad umówieniem się na badanie genu BRCA1. Chciałabym wiedzieć czy jestem w grupie ryzyka czy też nie. Zestaw do badania można zamówić od firmy zdrowegeny.pl Cena jest bardzo przystępna a samo badanie wydaje mi się bardzo dobrym pomysłem. A co wy sądzicie o takich badaniach genetycznych?

Junior Member
    markarlas

Mieszka w
    Lublin
    Wpisów
    1
    ja też mam torbiele, duże bóle w czasie miesiączki (czasami strasznie boli) która ogólnie jest nieregularna, ale u mnie to rodzinne. Podobne problemy mam jak moja ciotka, ale nie przeszkodziło to jej mieć 5 dzieci
    mam nadzieje, że u mnie będzie podobnie, nie z 5 dzieci, ale chociaż z 2-3 )

U mnie pierwszy torbiel na jajniku pojawił się w wieku 13 (!) lat. Nagle zaczęło mnie bardzo kłuć w prawym boku i pojawiło się krwawienie międzymiesiączkowe, dostałam tabletki i wchłonął się sam. Na szczęście od tamtej pory już sie nic nie pojawiało, chociaż charakterystyczne dla torbieli symptomy były kilkakrotnie... takie torbiele nie mają chyba żadnego wpływu na ciążę

Member
    mfk

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-01-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Olenka111 Zobacz posta
    U mnie pierwszy torbiel na jajniku pojawił się w wieku 13 (!) lat. Nagle zaczęło mnie bardzo kłuć w prawym boku i pojawiło się krwawienie międzymiesiączkowe, dostałam tabletki i wchłonął się sam. Na szczęście od tamtej pory już sie nic nie pojawiało, chociaż charakterystyczne dla torbieli symptomy były kilkakrotnie... takie torbiele nie mają chyba żadnego wpływu na ciążę
    ja chodzilam systematycznie do ginekologa, ale tego samego i on nigdy nic nie widzial. teraz jestem w ciazy i z nfz przezucialam si ena prywatna przychodnie i mam ogromny torbiel na jajniku być moze nawet od 10 lat...
    9 miesiecy sie staralismy o dziecko, to i tak nam sie udalo, bo owulacje mialam tylko z jednego wiec polowa szans. ale ginekolog powiedzial, że przeprowadzimy ciaze z tym torbielem i po porodzie operacja

A brałyście może Inofem? Czytałam, że jest polecany właśnie przy pcos i sama zastanawiam się nad braniem. Ma w składzie mio-inozytol w dawce zalecanej przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne, czyli 2 saszetki dziennie po 2000 mg. Ciekawa jestem, czy któraś z was stosowała i jakie były efekty?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów