Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

żółte upławy

Senior Member Awatar 22 latka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-06-06 zobacz kalendarz

żółte upławy

Witam, mam pytanie odnośnie upławów. Wiem, że w ciąży jest to coś normalnego, ale zwykle jeśli jest to śluz biały, bądź przezroczysty. u mnie od początku występują żółte upławy, trochę się nie pokoję, gdyż jestem po pierwszym poronieniu. Wizytę u ginekologa mam zaplanowaną za tydzień. Jestem w 7 tygodniu, dodam, iż nic mnie nie piecze ani nie swędzi. Nie wiem czy udać się do lekarza wcześniej, czy spokojnie przeczekać ten tydzień. Może któraś z was tak miała i konsultował TO Z LEKARZEM. POZDRAWIAM

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Jusia_P
    Mieszka w
    Bytom
    O mnie
    :)
    u mnie żółte upławy w poprzedniej ciąży zawsze sygnalizowały jakąś awarię typu grzybek. dodam, że nie zawsze swędziało i piekło...

Member
    magdaabiofem

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-12-24 zobacz kalendarz
    Do czasu wizyty u lekarza można kupić w aptece preparat, który przywraca prawidłowe ph pochwy oraz odbudowuje florę bakteryjną (zapewnia to większą możliwość obrony organizmu przed infekcją lub ograniczenie już istniejącej), ale musi on być bezpieczny i możliwy do stosowania u ciężarnych. Poza tym, większość gabinetów ma taką zasadę, że przyjmują ciężarną (tym bardziej z objawami) w najbliższym możliwym terminie.

Senior Member Awatar Neri
    O mnie
    Mama niezwyklej trojki !!!!
    W czasie ciąży pojawia sie zwiększona ilość śluzu, w moim przypadku był to śluz zarówno biały jak i żółty - i był fizjologią. Pamiętam jak zastanawiałam się, czy to nie oznaki infekcji. Od razu zadzwoniłam do mojego lekarza prowadzącego. 22latka proponuję skontaktować się z lekarzem prowadzącym bo tydzień to dużo jeśli rzeczywiście rozwija się infekcja. Preparaty o których pisze magdaabiofem również przyjmowałam ale z polecenia lekarza. Stosowałam Lactovaginal. Pozdrawiam

Member
    magdaabiofem

O mnie
    Zwłaszcza w pierwszej ciąży kobiety często mają tylko teoretyczną wiedzę i nie potrafią ocenić czy dany objaw jest prawidłowy czy świadczy o chorobie. Do tego dochodzi jeszcze stres i troska o dziecko. Uważam, że zawsze lepiej jest pójść do lekarza i się upewnić, że wszystko jest w porządku niż przeoczyć jakikolwiek objaw.

Junior Member Awatar gasi94
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-07-15 zobacz kalendarz
    Z moje doświadczenia wynika ze nie potrzebnie sie martwiłam. BO tez panikowałam. Sluz byl raz taki raz taki. Najczesciej oznacza infekcje wlasnie typu grzybicznego (ale u nas w ciazy łatwo to złapać) Tez nie swedzialo do czasu.. Lepiej od razu skonsultuj sie z lekarzem
    Bycie mamą to dla mnie największy skarb

Member
    magdaabiofem

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez gasi94 Zobacz posta
    Z moje doświadczenia wynika ze nie potrzebnie sie martwiłam. BO tez panikowałam. Sluz byl raz taki raz taki. Najczesciej oznacza infekcje wlasnie typu grzybicznego (ale u nas w ciazy łatwo to złapać) Tez nie swedzialo do czasu.. Lepiej od razu skonsultuj sie z lekarzem
    Lepiej jest pójść do lekarza i odetchnąć z ulgą niż się później zarzucać sobie, że się czegoś nie dopilnowało. Uważam, że panika i zamartwianie się są niepotrzebne- jednak zachowanie spokoju gdy chodzi o zdrowie (nasze i dziecka) jest trudną sztuką.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    to pewnie infekcja, po prostu idź i dostaniesz kurację antybakteryjną, nic strasznego https://www.stolicazdrowia.pl/1136/u...-profilaktyka/ tu masz bardziej opisane to zjawisko

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów