Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Oszczędności, a ogrzewanie

Junior Member
    Kingaa89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-02-20 zobacz kalendarz
    Moim zdaniem solary mogą się sprawdzić np do dogrzewania ciepłej wody, co może zmniejszyć rachunki za ogrzewanie ale nie wydaje mi się, żeby takie panele były w stanie zapewnić ogrzewanie przez cały rok, no chyba że machniesz sobie całą farmę solarną w ogrodzie . Jeśli chodzi o rodzaje ogrzewania to teraz najtańsze w eksploatacji jest chyba ogrzewanie pompą ciepła ale niestety instalacja jest bardzo droga. Ja mam akurat piec CO z podajnikiem i palę w 80% ekogroszkiem. Kiedyś brałam najtańszy, teraz po 3 sezonach i różnych testach patrze najpierw na kaloryczność ekogroszku, a nie na cenę. W tym sezonie palimy Calorum 27: http://icieplo.pl/ekogroszek/ekogros...-calorum-29-17 i chyba już przy nim zostaniemy.

2. dzieckozakupy.pl
    Do ogrzewania wody mogę polecić odpowiedni przepływowy podgrzewacz wody dafi. Jest to obecnie świetne rozwiązanie, ponieważ jest energooszczędny i przyjazny środowisku. Jest niewielki i łatwy w montażu przez co nada się do każdego rodzaju łazienki. Jest solidnie wykonany ,dlatego warto zainwestować w takie urządzenie.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 24-11-16 o 09:15

U mnie sprawdził się ostatnio osuszacz powietrza . Miałam dużą wilgoć w mieszkaniu i też zaczęłam więcej grzać, ale to nic nie pomogło. Dobrze, że gdzieś wyczytałam, że lepiej osuszyć niż podgrzać powietrze, bo remontu mi jeszcze nie potrzeba ;p
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 02-12-16 o 14:36

jak szukacie dobrych i sprawdzonych kotłów gazowych czy też przepływowe podgrzewacze wody, pompy ciepła, systemy solarne, zasobniki c.w.u., grzejniki, zmiękczacze wody itp to koniecznie wejdźcie na stronę https://www.immergas.pl/ Firma jest bardzo liderem w sprzedaży artykułów grzewczych w bardzo atrakcyjnych cenach. Ale sprawdźcie sami.

Nie wiem jak mały i energooszczędny dom trzeba mieć, by ogrzewanie przy wykorzystaniu gazu było naprawdę całkowicie opłacalne. W dużych domach koszta potrafią być bardzo wysokie. Mój mąż głównie z tego powodu nie chce likwidować zwykłego kotła na węgiel orzech, bo rachunki całkiem konkretnie by wzrosły. Ja Wam też radzę zostać przy klasycznych formach ogrzewania. Taki węgiel orzech od Mysłowickiej firmy Smart Trans (podaję adres dla zainteresowanych http://smarttrans.eu/) sprawdza się naprawdę doskonale, bo jest wydajny i całkiem niedrogi.

Member Awatar blues27
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-09-25 zobacz kalendarz
    Te solary bardzo się sprawdzają i można dostać do nich dofinansowanie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów