Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Fotografia niemowlęca

Junior Member
    Dalmantyczyka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-14 zobacz kalendarz

Fotografia niemowlęca

Którąś z mam interesuje fotografia niemowlęca? Chętnie bym porozmawiała na ten temat

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Ja się interesowałam ,bo latałam z aparatem jak wariatka. Starałam się wszystko uwiecznić. Dziennie po kilkadziesiąt zdjęć i w efekcie przez 3 lata uzbierało mi się tego ponad 10 tysięcy.

Senior Member Awatar Vella
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moja córka Matylda urodziła się 9 lutego 2012
    Wpisów
    1
    Pandora, skąd ja to znam

Mamy już grubo ponad 6 tysięcy zdjęć Matyldy. I około tysiąca filmików.
    A ona ma dopiero pół roku
    X ma prześladowcę. Namolna dziewucha śledzi jego posty i wykorzystuje jego dane osobowe. Co powinien zrobić X?

Senior Member Awatar koniczynka13
    Mieszka w
    Leszno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-10-17 zobacz kalendarz
    Data
    17.10.2010
    No właśnie, tak bywa w erze cyfrówek. Młody ma prawie dwa lata, zdjęć na kompie też pewnie kilka tysięcy, a nie mogę się zebrać w sobie, żeby w końcu to jakoś posegregować i wybrać się do fotografa, żeby jakieś zdjęcia w albumie były. Bo z tą elektroniką to nigdy nie wiadomo, jak długo przetrwa, a co papier to papier...

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Ja miałam uwiecznione pierwsze kroki (do teraz czuję rozpacz). Niestety Jaś popsuł mi dysk na laptopie. Trochę musiałam zapłacić,żeby wszystkie zdjecia i filmy przywrócili ,ale nie dało sie odzyskać wszystkiego - w tym niestety pierwszych kroków.

Senior Member Awatar Vella
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moja córka Matylda urodziła się 9 lutego 2012
    Wpisów
    1
    Dlatego ja nigdy ważnych zdjęć nie przechowuję tylko w jednym miejscu, na jednym nośniku. Zawsze przynajmniej dwa, ale kopii zdjęć dziecka mam dużo więcej. Niech się zastanowię, moje dwa dyski, męża też dwa czy trzy, trochę w sieci (niepubliczne), dużo u dziadków... Nawet gdyby w mój dom walnęła bomba to i tak te co najważniejsze ocaleją
    X ma prześladowcę. Namolna dziewucha śledzi jego posty i wykorzystuje jego dane osobowe. Co powinien zrobić X?

Senior Member Awatar karowrk
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 24-08-2012 i Jestem macochą-Patryś 14-04-2004
    Ja wybierałam się na studia fotograficzne... wybierałam się i wybierałam... aż w końcu postanowiłam: w przyszłym roku idę na.... MEDYCYNĘ
    Ale fotografia dalej mnie rajcuje! Kuba ma robuione mnustwo zdjęć, rozpaczam, że mam apart cyfrowy a nie lustrzankę

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar malgosia
    Mieszka w
    . . . .
    O mnie
    Jestem Mamą dwóch Księżniczek :)
    ja mnóstwo fotografuję właśnie lustrzanką bardzo lubię robić Olce zdjęcia

Senior Member Awatar justyna1658
    O mnie
    Jestem Mamuśką trójki fantastycznych Chłopców :)
    Dziewczyny , robienie zdjęć to jedno a powiedzcie co robicie z tymi zrobionymi zdjęciami ?
    Macie jakieś fajne pomysły , żeby nie leżały na dyskach , penach ? Może robicie jakieś galerie ?

"Może dla Świata to tylko Dzieci , dla mnie te Dzieci to Cały Świat "

Senior Member Awatar malgosia
    Mieszka w
    . . . .
    O mnie
    Jestem Mamą dwóch Księżniczek :)
    ja mam już sporo wywołanych zdjęć zapełniam drugi album

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów