Strona 3 z 5
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 48

Prezenty dla dziecka od dziadków

natomiast ja nie mam tyle szcześcia. Cała tzw wyprawke dla maluszka kompletowałam sama. Wózek, łóżeczko , materac, przewijaki etc sama chodziłam i szukalam promocji, przecen... nie dysponowalam zbyt dużym budżetem. I tak jest do dziś... od czasu do czasu dziadkowie coś kupią ale nie zawiele.... a u was jak jest?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kajoj_ek
    Mieszka w
    Będzin/Płock
    O mnie
    Jestem tym kim (czym) jestem. Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź. Oboje będziemy szc
    Data
    30.10.2011/25.10.2013
    U nas całą wyprawkę ( wózek,łóżeczko,przebierak itd) kompletowali moi rodzice.Cieszę się,że mamy tyle szczęścia,że możemy liczyć na pomoc dziadków z jednej jak i z drugiej strony,ale raczej staramy się odłożyć troszkę pieniążka aby móc kupić coś małemu.Jeśli chodzi o budżet nie ma kokosów,ale dajemy jakoś radę.

Junior Member Awatar Mydelko44
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-09-08 zobacz kalendarz
    My woleliśmy takie rzeczy kupować sami bo co prawda dziadkowie chcieli sami fundować ale stwierdziliśmy że to nasze dziecko i my jako rodzice chcemy to kupić. Poza tym decydując się na wzięcie kasy od dziadków potem pewnie chcieliby mieć wpływ na to co kupujemy.A tak mieliśmy święty spokój
    Masz niebezpieczną przesyłkę? transport adr

Senior Member
    _marta_

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-01-17 zobacz kalendarz

Prezenty od dziadków

Witajcie,
    zbliża się gwiazdka, a więc i czas obdarowywania dzieciaków przez dziadków...
    Co kupują dziadkowie waszym pociechom?
    Czy dajecie im listę prezentów, sugerujecie, co warto kupić, a może zdajecie się na ich pomysły?
    U nas jest tak, że ja kupuję za dziadków, a oni oddają całą lub część (gdy prezent jest drogi) kwoty

Senior Member Awatar sutwinek
    Mieszka w
    Debrzno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-02-04 zobacz kalendarz
    My się zawsze zdajemy na dziadków Moja mama ma zawsze głowę pełną pomysłów, a że pracowała całe życie z dziećmi w przedszkolu i żłobku to prezenty zawsze są udane Czasem nawet to ja pytam czy to będzie dobry pomysł na prezent

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Nigdy nic nie sugeruje. Nie wiem co dostanie od teściów ,ale od moich rodziców na pewno dostanie rower z pedałami. W zeszłym roku kupili mu rowerek biegowy. Co jest paradoksalne moi rodzice nigdy nie byli z Jasiem na spacerze z rowerkiem biegowym. Mama się bała, bo twierdziła ,że on za szybko jeździ ...

Senior Member Awatar sutwinek
    Mieszka w
    Debrzno
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-02-04 zobacz kalendarz
    Może przez ten rok nadrobili kondycyjnie i teraz będą z Jasiem jeździć

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez sutwinek Zobacz posta
    Może przez ten rok nadrobili kondycyjnie i teraz będą z Jasiem jeździć

No co jak co ,ale nie wyobrażam sobie ani mojego taty ani mamy na rowerze.
    Są to bardzo młodzi dziadkowie (41 l i 42 l) ,ale ani mama ani tata nie chcieli wziąć Jasia na spacer z rowerkiem biegowym. Chwalili sobie ,że Jaś szybko opanował na nim jazdę, że jeździ z nogami w górze - ale mama stwierdziła ,że on rowerek nie ma hamulców i boi się ,że wyjedzie jej na ulicę.

Senior Member Awatar Ewciaaa88
    Mieszka w
    Towcester UK
    O mnie
    Szczęśliwa styczniówka 2008 :)
    Wpisów
    1
    Ja mam zawsze ugadane z moją rodziną co do prezentów, ale teście zawsze kupują to co chcą
    Nasze Jedyne Oczko w Głowie

Zakochani....zaczarowani....:*

Zapraszam na moją stronę z ręcznie wykonaną biżuterią
    https://www.facebook.com/RekodzieloKolczykiEM

Senior Member Awatar KarolaK
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą bliźniaków - chłopcy urodzili się 28.03.2012
    To pierwsze święta chłopców - uważamy, ze zabawek mają nad to i od razu zaznaczyliśmy, ze żadnych zabawek nie chcemy. Zażyczyliśmy sobie jednak duży karton będą mieli zamek

Moja mama to jeszcze sie mnie dopytuje o prezenty, czy to mają, czy nie, czy to mi się podoba, czy dobre, czy dobry rozmiar.
    Natomiast teściowa nigdy.... i dzieki temu mielismy duuużo niepotrzebnych, za małych, nie praktycznych ubranek - których nigdy chłopcom nie założyłam.
    36+6 tydz. 28.03.2012, CC, Filip 3300g, 51cm i 10p Apgar, Jarek 1980g, ok 47cm i 2p Apgar

http://twinsowewariatkowo.blogspot.com/ Twinsowe Wariatkowo czyli Filipek i Jaruś

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów
Karolina Solecka-Rzytka
Karolina Solecka-Rzytka psycholog, psychoterapeutka

pomocy

Iwona Słowińska
Iwona Słowińska mgr inż. żywienia człowieka, psychodietetyk

Cukrzyca w ciąży

Rita Calderaro - Poczmańska
Rita Calderaro - Poczmańska Rehabilitant dziecięcy

Przekrzywianie głowy u dziecka 3 latek