Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wózek dla dwójki

Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek

Wózek dla dwójki

Dziewczyny, czy macie jakieś doświadczenia w temacie wózka dla starszego i młodszego dziecka (nie chodzi mi o tradycyjny wózek dla bliźniaków, tylko taki, w którym można położyć malucha i usadzić trzylatka). Koleżanka chce coś takiego kupić, ale nie wie, czy się sprawdza na co dzień, bo może lepsza jest podstawka dla starszaka, dopinana do normalnego wózka?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar asiawaw
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-12-18 zobacz kalendarz
    Kasia takim pojazdem było mi dane poruszać się parę lat temu gdy odwiedzałam siostrę w stanach. Jej znajoma miała właśnie3 latkę i półroczngo synka. Ten medal ma 2 strony. Na dłuższe wyprawy - cały dzień w zoo to mi się taki podobał. Głównie latego że trzylatek tego zoo by nie przedreptał. Na podstawce też marnie to widzę. A w takim wehikule to i zdrzemnąć się mógł. Nie trzeba było lecieć na gwałt do auta. Natomiast prowadzi się to dokładnie jak wózek dla bliźniaków. Do najbardziej zwrotnych nie należy. W ciasych galeriach handlowch - odpada. To jest dyliżans Promień skrętu narty gigantowej. Poza tym 3 latek za rok będzie już bardziej mobilny a Ty zostaniesz... z dyliżansem. Jeśłi więc mama jest megaaktywna i spędza masę czasu w plenerze - niech sbie zafunduje pojazd. Ale tak na spacery do parku i zakupy - podstawka wydaje misię łatwiejsza w użyciu.

Senior Member Awatar niuska
    Mieszka w
    Balice city
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2009-08-18 zobacz kalendarz
    Data
    18/08/2009 / Marzec 2012
    Ja teraz taki wózeczek widziałam ostatnio, bo sama zaczynam coś uglądać na przyjemny wypadek braciszka lub siostrzyczki. Jeden to niestety nie wiem jaka nazwa, ale był taki że jedno dziecko było troszke pdo drugim, moze któras z Was wie o co mi chodzi. Drugiego u kolezanki widziałam cadeta z navingtona, z podstawką taką na której jeżzi dziecko. coś takiego http://www.navington.com/produkty/wozek-cadet/kilwater W sumie to wszystko zależy od tego jaka duża jest różnica pomidzy dziecmi. Bo jak sa dwa maluszki to musi byc siedzonko. U nas to by byly conajmniej trzy lata wiec taka podstawka byłaby w sam raz.

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Teraz bardzo popularne są ,,stojaki" na kółkach przyczepiane do wózka dla starszaka. Często takie widuje.
    Natomiast Tobie chyba chodzi o taki wózek ?

Jest wiele ich odpowiedników.
    To jest akurat Verve ,więc jego cena jest ,,kosmiczna" - ponad 3 tysiące.

Senior Member Awatar Odrodzona
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-07-22 zobacz kalendarz
    Ja sobie upodobałam teraz Baby jogger city select, jest nieduży, łatwo i szybko się montuje siedziska więc na krótszy spacer można mieć wózek pojedynczy, jedyny minus to wysoka cena i mało opinii o nim
    Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	baby.jpg
Wyświetleń:	106
Rozmiar:	65.8 KB
ID:	20021  

Październikowe mamusie i ich maluszki :
    http://mjakmama24.dlarodzinki.pl/thr...rod%C3%B3w-%29

Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Cytat Zamieszczone przez Pandora Zobacz posta
    Teraz bardzo popularne są ,,stojaki" na kółkach przyczepiane do wózka dla starszaka. Często takie widuje.
    Natomiast Tobie chyba chodzi o taki wózek ?

Jest wiele ich odpowiedników.
    To jest akurat Verve ,więc jego cena jest ,,kosmiczna" - ponad 3 tysiące.

Moim zdaniem taki wózek to porażka - latem w ładne dni to może i tak, ale deszczową wiosną i jesienią, albo w zimie - biedne to dziecko, które pupą prawie szoruje po chodniku

Osobiście uważam, że wózek dla dójki powinien być taki, żeby dzieciaki siebie widziały nawzajem
    Dobre kredyty pozabankowe w Internecie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    JLMania

O mnie
    Jestem mama, moje dziewczynki urodzily sie 03.06.2013
    Mialam identyczny problem kiedy szukalam wozka dla swoich bzlizniaczek. Czy tak jeden obok drugiego czy jeden za drugim-ogromny dylemat. chodzilam do sklepow, testowalam i ostatecznie zdecydowalam sie na jeden obok drugiego- w standardowe drzwi sie miesci a skrecanie nim jest latwiejsze jiz takim dlugim. No ale wiadomo aj mam blizniaczki, wiec chyba taki wozek to raczej sie nie przyda skoro trzylatek za chwile bedzie chodzil na nozkach Na pewno bym nie wybrala takiego jeden po drugim albo ze drugie dziecko oglada plecy pierwszego... najlepsze rozwiazanie to chyba twarza do siebie, z doczepianym siedziskiem zebys mogla zdjac gdy bedzie niepotrzebne.

Senior Member Awatar golden86
    Mieszka w
    0-22
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-25 zobacz kalendarz
    Moim zdaniem bezkonkurencyjny jest baby jogger city select - za miesiąc przetestuję i dam znać

Cytat Zamieszczone przez Kasia Zobacz posta
    Dziewczyny, czy macie jakieś doświadczenia w temacie wózka dla starszego i młodszego dziecka (nie chodzi mi o tradycyjny wózek dla bliźniaków, tylko taki, w którym można położyć malucha i usadzić trzylatka). Koleżanka chce coś takiego kupić, ale nie wie, czy się sprawdza na co dzień, bo może lepsza jest podstawka dla starszaka, dopinana do normalnego wózka?
    polecam taki https://www.entliczek.pl/jedo-fyn-duo.html, później gondolę możesz zamienić na spacerówkę. ja mam ten biało- granatowy, ale teraz to wybrałabym ten brązowy, bo ta biała część mi się trochę wybrudziła.

Newsletter Mjakmama24.pl