Strona 4114 z 4114
Pokaż wyniki od 41,131 do 41,134 z 41134

Czy mogę być w ciąży ?

oby-przyszła, masz sporo tych zdrowotnych problemów, a kieszeń nie jest bez dna niestety. Z ta nadzieją to możemy sobie podać ręce, bo mnie tez opadły skrzydełka ostatnio. Powoli godzę się z faktem, że możemy nie mieć dzieci. Jeszcze boli, ale widzę, że naturalnie przychodzi akceptacja. NIe mam siły się szarpać.
    XI 2012 - zaczynamy starania, I i VII 2013 - 2 aniołki + 4 ciaze biochemiczne
    V 2016 - pierwsza wizyta w OA
    IX 2016 - testy, spotkania
    X-XI 2016 - szkolimy się... I mamy kwalifikację Czekamy!

"Nie chcę się skarżyć na swój los - Nie proszę więcej, niż dać możesz - I ciągle mam nadzieję, że... - Że chyba wiesz, co robisz, Boże"

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Neri
    O mnie
    Mama niezwyklej trojki !!!!
    Oby przyszła mama nie ma co podziwiać Mam trójkę dzieci i każde chce czuć się ważne i potrzebne a ja muszę zapewnić im ten komfort psychiczny. Są dni,kiedy brakuje cierpliwości, kiedy po całym dniu dosłownie padam na twarz. Wiem jednak,że dzieciaki szybko rosnal. Za moment nie będą mnie już tak potrzebowały. Dlatego staram się doceniać każdy dzień.
    Nie wiem co Ci napisać,jak Cię podnieść na duchu. Chyba pozostaje tylko wierzyć i ufać,że wszystko się ułoży.

Wiem jak ważny jest każdy dzień walki. Wiem bo sama walczyłam 3 lata. Może dla niektórych krótko. Dla mnie to było już dno rozpaczy. Zła operacja wyrostka, prawe drogi rodne niedrożne, wysoka nadczynność tarczycy , problemy z innymi hormonami, anemia itp itd. Powiedziałam sobie kiedyś "stop"... Sama nie wiem jak, naprawdę nie wiem, po roku "odstawienia rozpaczliwych prób" udało się. I jest ONA, choć miało jej nie być ( tak mówili "lekarze"). Dziś ma ponad rok, każdy dzień z Nią jest cudowny. Morał? Kiedyś mimo tego co mówią wyniki badań los się może odwrócić Ja biorę Folik i bardzo bym chciała brata dla córki... więc jest nadzieja

Cześć dziewczyny
    Dawno mnie tu nie było - wracam.
    Widzę, że wątek umiera, ale mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze zagląda.

Udało się! Boje się jak cholera. Od poprzedniej ciąży minęły 3 lata. WIem już od 10 dni, a wizyta dopiero w czwartek. Zobaczymy co powie ginka.

Arwen, obyprzyszła - jestecie? Co u Was? Jakieś postępy?

Katka - moje gratulace. Oby serduszko Twoje dało radę

Neri - jak idzie CI ogarnianie maluchów? Sporo pracy, co?

A reszta lasek? Co u Was słychać?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów