Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Problemy z zajściem w ciąże

Junior Member
    ilus

Mieszka w
    Łomża

Największe marzenie....

Witam mamusie,no i przyszłe mamusie.Czy sa jakies kobiety.które miały problem z zajściem w ciążę i zaszły i po jakim czasie,czy przyjmowałyście jakies leki hormonalne?Bo my z mężem staramy sie juz około 3 i pół rokui cały czas mamy nadzieję,a oto chodzi,że miałam robiona nawet laparoskopię 4 mieś temu i wyszło niby wszystko wporządku i miałam zajśc w ciąże w ciągu 3ech mieś ,ale jak narazie to ciąży niema.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    pellla

Mieszka w
    Londyn
    Hej mój mąż i ja staramy sie o dzidziusia ponad 2 lata. Zażywam cloctolbegyt, ktory ma wesprzec moja owulacje i luteine. Szokiem bylo kiedy w sierpniu po dokladnie dwóch latach od poczatków naszych starań nagle okazalo się, że jestem w ciąży. Niestety euforia nie trwala dlugo, poniewaz od 6 tygodnia byly podejrzenia, że serduszko nie bije, az do pazdziernika, kiedy poronilam w 10tyg;( Odczekalismy 3 m-ce jak radzil lekarz i wlasnie od tego miesiaca probujemy dalej. Wciaz zażywam Clo i za kilka dni mam zacząć Luteine-czyli nic sie nie zmienilo. Mam nadzieje ze i tym razem sie uda, szczególnie że teraz mam pewność ze mozemy mieć dzieci, bo juz mialam czarne myśli

Senior Member Awatar karolina23
    Mieszka w
    lublin
    Data
    08.07.11
    ja także brałam clostybegyt no i zastrzyki fostimon, na cukrzycę siofor wg lekarki pomaga zajść, pregnyl i duphaston, i monitorowanie owulacji kiedy najlepszy moment ja starałam się o dziecko ponad 2 lata a leczyłam się ogólnie 4 lata.

Senior Member Awatar inga
    Mieszka w
    małopolska
    O mnie
    27.04.2011 Iza i 1.12.2014 ;-)

Problemy z zajściem w ciąże

tak pomyślałam zeby rozpocząć wątek dla tych mam które miały problemy z zajściem w ciążę . niektóre kobiety popadaja z tych powodów w depresje załamania , gdy po kilku latach nic nie wychodzi . tak było w moim przypadku leczenie na szczescie nie długotrwałe jestem młoda osoba w pore podjełam decyzje o pojsciu do lekarza i teraz juz dzidzius w brzuszku powiedzcie dziewczyny jak to z wami było ?

Administrator
    admin

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    administrator
    Wam tez się uda, musicie tylko w to uwierzyć trzymam kciuki

Senior Member
    kasiek

Mieszka w
    Stargard Szcz.
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-07 zobacz kalendarz
    Mam pytanie do dziewczyn, które mają problem z zajściem w ciąże a w badaniach wyszło wszystko ok. Czy wasi partnerzy badali swoje nasienie? Często to wcale nie wina kobiety, że jest problem z zajściem w ciąże a kwestia jakości męskiego nasienia. Kosztuje ono około 100zł a bardzo szybko będzie wiadomo gdzie tkwi problem i w razie czego można podjąć skuteczne leczenie.

Witajcie, dołączę się jeśli można My staramy się o dzidziusia 2,5 roku. Mieliśmy wszystkie możliwe badania porobione, jutro zostało jeno z ostatnich (mam nadzieję, że ostatnie) HSG. Kasiek jeśli chodzi o starania długotrwałe, badanie nasienia jest podstawą, od tego się powinno zacząć, dlatego, że po tym jednym badaniu wiesz o co kaman i jeśli jest coś nie tak zaczynasz leczyć, a w przypadku kobiety tych badań jest cały ogrom - przekonałam się niestety na własnej skórze

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar karowrk
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 24-08-2012 i Jestem macochą-Patryś 14-04-2004
    My z mężem staraliśmy się dokładnie rok.
    W grudniu 2009r zaczęliśmy, 6 grudnia 2010r miałam wizytę u gin, dostałam skierowanie na badania, zalecenie łykania probiotyku: prenatal probaby, zrobienie testu owulacyjnego (by upewnić się, że jest owulacja). Po wizycie u gin, stwierdziliśmy z mężem, że sobie odpuszczamy do czasu badań. Przed świętami postanowiliśmy zrobić ostatni test ciążowy... dwie kreseczki... Dziś jestem w 5 miesiącu ciąży i jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie!
    Moja rada, wiem, że nie jest łatwo... ale trzeba sobie odpuścić trochę.
    np, znajdź pozytywne strony teraźniejszego życia (np, jesteście młodzi, szaleni, lubicie chodzić na imprezy, wakacje w ciepłych krajach), z sexu przede wszystkim czerpań przyjemność, a nie traktować jako przedmiotu do zapłodnienia. Kochajcie się i dbajcie o siebie. Dużo czułości, dużo miłości, dbajcie o satysfakcje seksualną. A ciąża sama przyjdzie w odpowiednim czasie, No niestety, nie każdy od razu zachodzi w ciążę. Niestety też jestem tego przykładem.
    Całuję i życzę Wam dużo siły i miłości!!:**::*:*:*
    mam nadzieję, że w jakiś sposób pomogłam

Senior Member Awatar karowrk
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 24-08-2012 i Jestem macochą-Patryś 14-04-2004
    niesamowita historia... gratuluję Ci i życzę dużo miłości i zdrowia!!
    Twój post powinien zostać opublikowany, daję nadzieję tym, którzy ją utracili!!

Moja ginekologa mówiła mi o swojej koleżance, też ginekolog, przez 17 lat się z mężem starali o dziecko, wszelkie badania wykonali, on w 100% płodny i ona też! A dziecka brak. Po 17 latach w pewien czerwcowy weekend planowali podróż na wyspy kanaryjskie i rozmawiali o dziecku. Stwierdzili, że są za starzy na dziecko i że chyba przyzwyczaili się do takie życia, w końcu kilka razy do roku wyjeżdżali, spotykali się regularnie ze znajomymi. No i wspólnie stwierdzili, że odpuszczają. 41 letnia Pani ginekolog następnego okresu nie dostała... 9 miesięcy później była już mamą Trzeba wyćwiczyć psychikę bo od niej dużo zależy

mamaola gratuluję Ci podziwiam - jesteś bardzo silna i jak widać wiara czyni cuda Rzeczywiście chyba tak jest, że jak się troszkę odpuści, straci nadzieję to psychika "odpoczywa" i często gęsto się udaje. Ja jestem na etapie próby odpuszczenia ale niestety nie wychodzi, nie potrafię kurcze

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów