Strona 44 z 44
Pokaż wyniki od 431 do 436 z 436

Jak schudnąć po ciąży? co zrobić, co jeść, by schudnąć

Senior Member
    mieszka

O mnie
    Staram się o ciążę
    moim zdaniem to indywidualna dieta jest najważniejsza, ja sobie rozpisałam dietę w profemedzie, dostałam dietę dobraną dla siebie i to była najlepsza decyzja, dietetyk rozpisała mi dietę pod kątem tego co lubię najbardziej i nie meczę się jeśli chodzi o posiłki więc bycie na diecie nie sprawia mi problemu.

2. dzieckozakupy.pl
    Oj gdyby to bylo takie proste Ale niestety nie jest. Najtrudniejsza jest motywacja. Trzeba całkowicie zmienić tryb życia. Nie tylko wprowadzić dietę ale przede wszystim więcej się ruszać. A ludzie często nie mają na to ochoty....

Dla dziewczyn polecam Aerobic. Szczególnie jeśli macie koleżankę, która zapisze się z Wami na ćwiczenia .Dzięki temu będzie o wiele przyjemniej:
    http://szczuplapannamloda.pl/cwiczen...ym-schudniesz/

Możecie motywować się razem.

Junior Member
    Ani91

Mieszka w
    Gliwice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-16 zobacz kalendarz
    Jak dla mnie zdrowa dieta i dużo ruchu - najlepiej na świeżym powietrzu - mogą zdziałać cuda! Ja po ciąży dużo biegałam wożąc dziecko w wózku spacerowym, a co niedzielę przemierzaliśmy z mężem różne trasy rowerowe, umieszczając dziecko w fotelik rowerowym weeride kangaroo. Jeździliśmy też na rolkach, a w zimę na nartach biegowych.

Co do diety - ponieważ i tak już dużo czasu poświęcałam na trening lub ćwiczenia, nie miałam już kiedy wymyślać zdrowych obiadów czy innych dań - zainwestowałam po prostu w catering dietetyczny.

Korzystałem z cateringu dietetycznego z tej (http://www.fitandyummy.pl/) strony. Bardzo fajna opcja dla ludzi, którym np nie chce się gotować, albo chcą mieć zbilansowaną dietę. Ja wybrałem to drugie i taka dieta jest świetnym rozwiązaniem.

ja przeszłam na po prostu zdrowie żywienie uwielbiam tą stronę https://www.guiltfree.pl/pl/454-masl...nnych-orzechow przepisy tam są rewelacyjne, dla mnie korzystniejsze bo chce wyeliminować gluten z diety, może nie całkowicie ale ograniczyć w dużej mierze z pewnością zamierzam. Jak się zaczęłam zdrowiej żywić to powiem Wam cm idą w dół jak szalone i lepiej się czuję.

Senior Member
    mieszka

O mnie
    Staram się o ciążę
    najlepiej jest po prostu wyeliminować z jadłospisu produkty, które Nam nie służą, ja sama nie potrafiłam sobie z tym poradzić dlatego poszłam do dietetyka, korzystam z usług Pani dietetyk w Lux Medzie, jestem bardzo zadowolona, waga schodzi w dół a ja nie chodzę głodna,no i widzę efekty co mnie mega motywuje.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów