Strona 1 z 12
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 115

Prezent na roczek

Senior Member
    Karolina2305

O mnie
    Fabianek urodzil sie 6 pazdziernika 2011 roku x33333

Prezent na roczek

Moj synek za 3 miesiace konczy roczek wiem że to jeszcze sporo czasu ale juz teraz chcialabym zapytac co Wy kupiłyscie swoim dzieciom na tak ważną ,,uroczystość''.Moim zdaniem pierwsze urodziny są niezwykle wazne wiec chcialabym aby synek dostal odemnie cos co sprawi mu radosc i zainteresuje się tym na dluzej niz 5 minut Myslalam żeby kupic mu samochod na kumulator (chodzi mi mniejwiecej o taki http://allegro.pl/samochod-elektrycz...400692254.html) ale chyba bedzie jeszcze na niego za maly wiec autko dostanie na 2 urodziny. Co Wasze dzieciaczki dostaly w ten wazny dzien,co jest trafionym prezętem a co odrazacie?

Dziękuje za rady.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Odradzam.
    Takie autko kupiliśmy Jasiowi na roczek ,bo miałam podobne zdanie do Twojego (tyle ,że porsche i pojedyncze). Szukaliśmy autka z pilotem dla rodziców przede wszystkim ,a w rezultacie autko się kurzy, zajmuje masę miejsca i jest w ogóle nie używane. Jak Jaś miał roczek to w ogóle się nim nie interesował, trochę poklikał na przyciski umieszczone na kierownicy i to była cała jego zabawa. Jak miał z 1,5 roku zaczął kombinować ,żeby do niego wejść (autko jest dość spore i wtedy było dość wysokie jak na niego). Jego kombinowania skończyły się tym ,że stawał na samochodzie ,żeby wyglądać przez okno.
    Ja muszę stwierdzić ,że ostatnio rozważam sprzedaż tego autka, bo Jaś w ogóle się nim nie interesuje.
    Wsiąść do niego wsiądzie ,ale ,żeby posiedzieć na spacerach - odpada.
    Jeszcze jak był młodszy - z rok temu - wkładaliśmy go do tego autka i chodziliśmy na spacery. W tym roku autko ani razu nie było używane.
    A koszta autka dość spore.
    Radzę się wstrzymać i kupić coś innego.

Chociaż wiadomo ,że każde dziecko jest inne ,ale jednak uważam ,że roczek to trochę za wcześnie.

Tutaj Jaś na spacerze jak miał roczek. Ledwie dosięgał do kierownicy.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	170622_190807697613763_100000536029954_614488_1917129_o.jpg
Wyświetleń:	950
Rozmiar:	98.1 KB
ID:	28063

Senior Member Awatar Odrodzona
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-07-22 zobacz kalendarz
    Mam ten sam dylemat i miałam ten sam pomysł żeby kupić samochodzik elektryczny z pilotem dla rodziców ale po długich namysłach chcemy kupić taki http://allegro.pl/jezdzik-pchacz-buj...365750541.html
    Od dziadków chcemy coś takiego http://allegro.pl/fisher-price-tor-w...427272141.html .
    Drugą babcię poprosimy o kierownicę do samochodu z matą którą można zaczepić na siedzeniu i synek będzie "prowadził" razem z tatą, chcieli byśmy jeszcze dla niego klocki tylko zastanawiam się czy lepsze drewniane czy zwykłe plastikowe np. duplo ?? ... no i jakiegoś dużego pluszaka obowiązkowo może elmo albo owieczkę timi

Październikowe mamusie i ich maluszki :
    http://mjakmama24.dlarodzinki.pl/thr...rod%C3%B3w-%29

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Odrodzona - ja lego duplo polecam. Tyle tylko ,że uważam ,że jak dla rocznego dziecka duplo mogą być trochę za trudne i za małe (najmniejsze klocki ,albo figurki może pakować jeszcze do buzi). Polecam również zwykłe klocki drewnie : w ikea są klocki razem z drewnianych wózkiem. A jeżeli chodzi o ten tor z fishera, to ja już bardziej polecam ten z serii Little People.

Nazwa:	fisher-price-little-people-w-kolkowicach-tor-wyscigowy-t5429.jpg
Wyświetleń:	511
Rozmiar:	19.6 KB
ID:	28065
    U nas sprawdza się rewelacyjnie ,podobnie jak ten zjazd z Playskool:

Nazwa:	stacja1.jpg
Wyświetleń:	401
Rozmiar:	16.6 KB
ID:	28066

Senior Member
    Karolina2305

O mnie
    Pandora wiec teraz jestem juz pewna że takie autko dla roczniaka jest nietrafionym prezentem chodz ogolnie jest bardzo fajne np na 2 latka

Odrodzona też zastanawiam się nad czymś z fisher price ale jeszcze nie wiem co dokladnie chce :P a raczej co zainteresuje moje dziecko hehe.Mam jeszcze ponad 3 miesiace ale chce żeby ten prezent byl przemyślany i żeby maly się z niego cieszyl

Mamaola my niestety mieszkamy w bloku wiec domek ogrodowy odpada

Senior Member Awatar Odrodzona
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-07-22 zobacz kalendarz
    Jeszcze to mi się podoba
    http://allegro.pl/fisher-price-kroko...401947231.html co o tym myślicie ??

Październikowe mamusie i ich maluszki :
    http://mjakmama24.dlarodzinki.pl/thr...rod%C3%B3w-%29

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez Odrodzona Zobacz posta
    Jeszcze to mi się podoba
    http://allegro.pl/fisher-price-kroko...401947231.html co o tym myślicie ??
    My mieliśmy dwa zestawy z tych klocków - jedno z łódką ,a drugie z takim domkiem.
    Zainteresowanie minimalne ,miesiąc temu wyniosłam to na strych.

Nazwa:	7068.jpg
Wyświetleń:	62
Rozmiar:	28.8 KB
ID:	28078

Nazwa:	fisher-price-klockowy-zestaw-ze-zwierzatkami-r9336.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	29.6 KB
ID:	28079

Ale może akurat moje dziecko nie wykazywało zainteresowania takimi rzeczami ,a Twoje będzie.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    marza

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    trojacza mama
    z perspektywy czasu moge napisac tak ze jezdzik ten ostatni odpychacz jest super prezentem bo u nas nawet 4 latki sie tym bawia jak sa wiec to zabawka nie na rok napewno...
    co do klockow to dla roczniaka polecam bardziej drewniane bo latwiej z nich na poczatku budowac lub sa takie duze klocki wadera(mocne zabawki ma bardzo) bo lego to od 18 miesiaca sa takie pierwsze zestawy...
    nasi dostali tez rowerki trojkolowe tez fajna sprawa i moge polecic...

Senior Member
    Karolina2305

O mnie
    Też wlasnie myslalam o rowerku
    A co sądzicie o czymś takim? http://www.google.pl/imgres?q=samoch...9,r:6,s:0,i:88 Wiele dzieci na spacerach widze w takich samochodzikach albo motorkach szczerze mowiac jestem pierwszy raz mama i nie wiem czy dziecko będzie zainteresowane takim odpychaniem się :P

Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Czy będzie zainteresowane to już bezpośrednio od dziecka zależy.
    My takiego pchacza mieliśmy. Jaś z nim ,,chodził" zanim jeszcze nauczył się samodzielnie chodzić i oczywiście odpychał się na nim. Rok temu zostawiliśmy go u mojej babci - a Jasia prababci i już nie zabraliśmy (zapominaliśmy). Ostatnio Jaś u swojego kolegi nie potrafił się na nim odpychać. Chyba zapomniał do czego to służy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów