Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

z dzieckiem na wesele

Senior Member Awatar MartaB
    Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Mama od 04.2011r :)
    sabi2505 Opcji masz kilka, ale sensowne wydają mi się 2:
    - Zostawiasz dziecko pod opieką teściowej/ opiekunki i bawisz się na weselu tylko do określonej godziny np 20, 22 i tak kończysz wieczór.
    - Zabierasz dziecko ze sobą, a potem w godzinach usypiania jedziesz (najlepiej jednak do domu) i kładziesz spać malucha, w domu zostałaby osoba pilnująca, a Ty wracasz na imprezę. W razie problemów zawsze możesz wrócić do domu.

Sama byłam z moim dzieckiem na 2 ślubach, oba, jak miała 5 miesięcy.
    Za pierwszym razem zabrałam ze sobą kuzynkę, która robiła za nianię. Wesele było w ogrodzie, więc większość czasu mała spędziła w wózku. Z karmieniem i przewijaniem nie było problemów- zabierałam ją do pokoju, który udostępnili mi gospodarze. W nocy zawiozłam córeczkę z kuzynką do pensjonatu, w którym mieliśmy spać i tam nakarmiłam i uśpiłam bąbla, po czym wróciłam się bawić. Cały czas byłam pod telefonem, ale nic złego się nie działo. Moje dziecko wyjątkowo długo spało bez pobudki, więc mogłam się spokojnie pobawić. Wróciłam koło 6 rano, w sam raz na karmienie

Za drugim razem wzięliśmy Matyldę tylko na ceremonię i obiad. Potem zawiozłam ją do naszego mieszkania, gdzie przyjechała też teściowa. W związku z tym, że mała była jeszcze na piersi, to przyjechałam tam jeszcze 1 czy 2 razy na karmienie i potem położyłam małą spać. Wróciłam na wesele i ostatecznie wróciliśmy z mężem do domu po 3.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez sabi2505 Zobacz posta
    Tesciowa nie zostanie u nas w domu bo wesele jest niedaleko jej domu. Wiem ze najlepszym rozwiazaniem byloby uspac i zostawic na spiocha, ale niestety moja krolewna w nocy czasem sie jeszcze budzi i musi byc mama Chociaz zdjarzaja sie noce kiedy juz przesypia cale. Troche sie obawiam bo mala nigdy nie nocowala poza domem, musi miec swoj staly rytual, niewiem moze ze mnie taka kwoka ze sie za bardzo przejmuje. Nie mam rowniez zbytnio czasu na przyzwyczajanie jej do tesciowej bo trzeba tam jechac kawalek. Zobaczymy jak to bedzie
    Ja na Twoim miejscu poświęciłabym najbliższy weekend wolnego i zabrała małą do teściowej na noc.
    Zobaczyłabym jak dziecko zareaguje.
    Moje dziecko akurat od małego nocowało u dziadków i nocuje do dnia dzisiejszego w ,,ekstremalnych" warunkach ,wiec jemu tak naprawdę wszystko jedno gdzie śpi - wszędzie zaśnie.

Senior Member
    Krysztalek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-12-17 zobacz kalendarz
    Jesli bedziecie miec gdzie spac, w sensie w poblizu sali mozecie sprobowac z niania, po prostu trzeba bedzie uwazac i ktos musi przy niani elektronicznej byc. i wrazie co pojsc

wiecie co a ja jestem zdania że miło jest jak dzieciaki latają po sali, biegają, bawią się. Można też zatrudnić animatorkę która będzie miała dzieci po opieką. Wiele sal ma kąciki zabaw dla dzieci, czy place zabaw, możecie je wyszukać tu http://www.saleweselne.com/ , potem dzieciaki zwykle padają ze zmęczenia więc dobrze jak sala ma pokoje gościnne gdzie można położyć dziecko spać.
    Ostatnio edytowane przez miecia ; 28-03-17 o 20:15

Junior Member
    Mamcia123

O mnie
    Staram się o ciążę
    Moja koleżanka miała kiedyś z tym problem i poprosiła mnie o pomoc. Nie, nie zostałam z dzieckiem w domu, tylko pojechałam z nimi do miejscowości, w której było wesele. Młodzi zapewnili gościom pokoje, więc nie było problemu z noclegiem. Ja opiekowałam się małą w pokoju, a rodzice spokojnie sie bawili w pobliżu. Oczywiście Asia ze dwa razy przyszła sprawdzić cy wszystko ok, ale nie stresowała się, spokojnie isę bawiła, bo wiedziała, że dziecko jest pod dobrą opieką Więc jest to tez jakies rozwiązanie

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    super pomysł, pod warunkiem, ze jest możliwosc wynajęcia pokoju w tym samym budynku/hotelu.

chodzą z dziećmi na wesela, jak jest fajny dj albo wodzirej to i dla dzieci wymyśli jakąś rozrywkę.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów