Strona 13 z 13
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 130

Ubranka dla dziecka - gdzie kupujecie

Gdziekolwiek. Cześć pozbierałam po rodzinie. Nie wstydze się tego. Każdy tak robi. dzieci tak szybko wyrastają...

2. dzieckozakupy.pl
    Sporo rzeczy kupowałam np. przez https://polskikoszyk.pl
    Ja nie nastawiam się na jakieś specjalne marki. Znaczenie ma to, aby to były ładne i dobrej jakości ciuchy.
    A to od kogo one pochodzą jest nieistotne.

Member
    paprotkaa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-01-15 zobacz kalendarz
    Ja kupuję na bobo-mania.pl mają bardzo ładne ubranka, ale nie tylko. Ja również kupowałam tam akcesoria dla dziecka.

Ostatnio trafiłam na stronkę www.bugzy.pl i nie zawiodlam sie. Przede wszystkim fajna oddychajaca tkanina i moja córeczka nie poci się, a szaleje dość dużo. Prócz tego kupuje sporadycznie w marketach. Co prawda chińszczyzna, ale wbrew pozorom też dobra jakość.

Junior Member Awatar karolcia27
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-20 zobacz kalendarz
    Jest wiele fajnych sklepów internetowych, mogę polecić np. Escallante.pl, gdzie mają ubranka szyte w Polsce i serio są b.dobrej jakości, a do tego stosunkowo niskie ceny jak za nowe, porządne rzeczy.

W sklepie http://www.hoplik.pl/zul_m_UBRANKA-1550.html mają fajne promocje na ubranka Mayoral. Warto czekać na wyprzedaże bo ceny regularne są dość wysokie. Szczególnie fajne są sukienki na różne okazje.

Też uważam, że online można znaleźć fajne ubranka w niższych cenach. Ja na przykład od dawna zaopatruję się dla maluszka w 5-10-15, bo ceny są całkiem w porządku, a jakość- super. Niedawno kupiłam w ich sklepie wiosenną kurtkę dla córeczki- mega porządna, solidnie wykończona, aż szkoda że dzieci tak szybko wyrastają ze swoich ubranek

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Mamaa55

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-09-17 zobacz kalendarz

Ubranka

Cytat Zamieszczone przez mar.golcia Zobacz posta
    Też uważam, że online można znaleźć fajne ubranka w niższych cenach. Ja na przykład od dawna zaopatruję się dla maluszka w 5-10-15, bo ceny są całkiem w porządku, a jakość- super. Niedawno kupiłam w ich sklepie wiosenną kurtkę dla córeczki- mega porządna, solidnie wykończona, aż szkoda że dzieci tak szybko wyrastają ze swoich ubranek
    Zgadzam się 5-10-15 mają świetne ciuszki bardzo lubię kupować u nich dzieciom , chociaż czasem szukam fajnych okazji w innych sklepach lubię f&f albo pepco. W pepco też teraz mają bardzo fajne okazje zerknijcie na świeżą gazetkę https://www.qpony.pl/pepco kupiłam właśnie dzieciakom fajne ubranka w świetnych cenach , jakościowo też są dobre . Dzieci szybko rosną więc nie ma co kupować bardzo drogich ciuszków.

Hej, tutaj widziałam ciekawy wpis o tym jak stylowo ubrać dziecko http://modauroda.com.pl/ Sama zawsze szukam złotego środka żeby dziecko wyglądało jak dziecko a jednocześnie na topie

Senior Member
    Szalonamama1

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-01-28 zobacz kalendarz
    Najlepiej właśnie w internecie kupować, nawet używane.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów