Strona 1 z 15
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 145

Ubranka dla dziecka - gdzie kupujecie

Junior Member Awatar Lilitha
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-07-16 zobacz kalendarz
    Data
    16.07.2011

Ubranka dla dziecka - gdzie kupujecie

Cześć mamy,
    gdzie kupujecie ubranka dla dziecka? Nie uważacie, że w sklepach zwykłe body z krótkim rękawkiem są strasznie drogie? Co myślicie o zakupach dla dziecka przez internet? Uważam, że takie zakupy są o wiele tańsze, a jakość jest ta sama jak i w drogich firmówkach. Jakie macie zdanie na ten temat?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MartaB
    Mieszka w
    Śląsk
    O mnie
    Mama od 04.2011r :)
    Mnie się często zdarza kupić małej ubranka w marketach. Niekoniecznie jakieś sukienki, czy bluzy, ale np body, pajace, śpiochy- pakowane po 3, 5 albo 8 sztuk. W promocji wychodzi po kilka złotych za sztukę.
    Zajrzałam też do kilku sklepów z używaną odzieżą, ale ja chyba nie mam oka do takich ciuchów. Nigdy nic nie ma fajnego, a jak coś znajdę, to z tych rzeczy co ja widziałam cena wcale nie jest niższa.
    Przez internet, hmm zawsze coś ogladam, a jak przychodzi co do czego, to często wybieram sklep, bo jak sobie podliczę daną rzecz+ przesyłkę, to często cena wychodzi porównywalna, a na miejscu przynajmniej mam jak obejrzeć daną rzecz, przymierzyć itd. No chyba, ze się zamawia większe ilości, to przez internet opłaca się bardziej.

Senior Member Awatar kuleczka80
    O mnie
    MIŁOSZEK 03.09.2011 :) BASIA 25.03.2013 :)
    Wpisów
    1
    Hej
    Ja kupuje w marketach ,sklepach lub chodzę na "szmatki" jak to mówi mój miś mam kilka takich w okolicy a i jeszcze chodzę do komisów z odzieżą dziecięca czasami można trafić naprawdę super ciuszki
    Ostatnio w Biedronce były np.body 3szt za 19.99zł a gatunkowo super a w ciuchach kupiłam młodemu ogrodniczki dzinsowe+body+2*skarpetki aaaaaa zapłaciłam 10zł
    Do sklepów zaglądam jak są wyprzedaże to wtedy fakt często kupuję ciuszki ........teraz w 5-10-15 sa fajne kurtki po 29,99zł wiosenne,letnie na polarku lub bez

[/url]

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Ja kupuję dla dziecka w H&M (czasem zdarza mi się w Reserved).

Jak był mniejszy body kupowałam w Pepco - bo kosztowały dosłownie kilka złotych (choć jakość nie jest zadowalająca).

W H&M i MotherCare są kilkupaki bodów i wychodzą stosunkowo taniej niż jak się kupuje pojedyncze.
    Jeżeli chodzi o internet to warto popatrzeć, bo czasem ktoś wystawia ubrania po hurtowej cenie.

Junior Member
    Kasiuleczka1991

Mieszka w
    Józefowo 30/4
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-04-25 zobacz kalendarz
    Data
    25.04.2012r
    Wpisów
    2
    Witam, ja ciuszki na wyprawke, dla dziecka kompletowałam juź od początku ciąźy od rodziny, oraz kupowałam w taniej odzieźy ciuszki, moźna dostać tam markowe i nawet nowe z metkami. Zaopatrywałam sie w body, śpioszki, kaftaniki,skarpetusie, czapeczki, tylko trzeba trafić na świerza dostawe,wtedy znajdzie się coś ciekawego. A sklepie byłam tylko raz, kupić małemu nowe ciuszki to sporo zapłaciłam. A w internecie teź czasami moźna taniego dostać, jak na allegro, ceneo, albo gumtree. Pozdrawiam...

Cytat Zamieszczone przez Lilitha Zobacz posta
    Cześć mamy,
    gdzie kupujecie ubranka dla dziecka? Nie uważacie, że w sklepach zwykłe body z krótkim rękawkiem są strasznie drogie? Co myślicie o zakupach dla dziecka przez internet? Uważam, że takie zakupy są o wiele tańsze, a jakość jest ta sama jak i w drogich firmówkach. Jakie macie zdanie na ten temat?
    ostatnio przekonałam się do kupowania przez internet, jest znacznie taniej, a przy okazji zaoszczędzisz czas i bieganie wokół stoisk.
    trochę minęło zanim zrobiłam pierwsze zakupy, troche poszukałam , popytałam osób, które sklepy polecają, ostatnio zaopatruję się w firmy angielskie jak george, rebel, bo gatunkowo są świetne, moge polecic skleppuchatka.pl, sprawdzony, a ceny wyjątkoko konkurenycjne

ja też ostatnio kupiłam w sklepiepuchatka, szok, myslałam że to ubranka używane bo ceny są niskie, moja córcia uwielbia polar który jej kupilam firmy girl2girl,

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Mariaszka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2002-12-19 zobacz kalendarz
    Kiedy kupowałam małe ciuszki - bardzo często korzytsałam z tego co proponuje np. Lidl, tam często są ofert fajnych ciuszków w niskich cenach. teraz zresztą też obserwuję co tam mają. Zwykle szukałam i nadal szukam promocji, czy to w zwykłych sklapach, czy tych internetowych, dzisiaj trafiłam na wyprzedaż ubrań dla dzieci na złotych wyprzedażach, to są ciuszki dla straszych dzieci, od rozmiaru 128 - ale może którejś z was się przyda taka informacja. Mają tam ciuszki dobrej jakości za mała kasę , o to co wybrałam dla mojego synka:
    spodnie 35 zł: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	spodnie.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	32.2 KB
ID:	37245

bluzka 19 zł: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bluzka.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	72.1 KB
ID:	37246

bluza 29 zł Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bluza.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	75.6 KB
ID:	37247

Member
    kamila28

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-01-31 zobacz kalendarz
    ja też się przekonałam do lidla, często coś tam kupujemy w marketach oraz na wyprzedażach w "normalnych sklepach"...głównie zwracam uwagę na jakość, w mniejszym stopniu na markę, bo często te markowe propozycje są strasznie drogie...i wcale nie takie świetne.

Member Awatar tree-house
    O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2010-11-04 zobacz kalendarz
    Wiele ubranek można dostać po kimś i to jest najlepsza forma zaopatrywania się w ciuszki.
    Można przejść się po secondhandach, zawsze się coś po kilka zł trafi.
    Nie warto wydawać za dużo bo jak wiadomo dzieciaki, szczególnie te malutkie rosną w błyskawicznym tempie.
    * Tree-house.pl
    "Rodzicielstwo to też pasja..." Wysokiej jakości zabawki i akcesoria dla dzieci i rodziców w bardzo dobrych cenach... OD TERAZ WYSYŁKA GRATIS !!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów