Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Przyjazny żłobek na warszawskim Ursynowie

Junior Member
    ankaru1974

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-13 zobacz kalendarz

Przyjazny żłobek na warszawskim Ursynowie

Rodzice bąków-brzdąków!!!
    Chcę posłać mojego bąka od września do żłobka. Będzie miał wtedy rok i 5 miesięcy. Zwiedziłam ponad 12 żłobków na Ursynowie i znalazłam 3, które uznałam za dobre, ale chcę wam opowiedzieć o jednym z nich. Mieści się on na początku Ursynowa na ul. Wokalnej 4. Jest nowiuśki. Powstał ze trzy miesiące temu. Póki co nie pracuje jeszcze normalnie ze względu na brak dzieci, ale są w nim dwie przemiłe opiekunki z fajnym podejściem do dziecka. Byłam tam już kilkakrotnie, żeby mój synek się trochę „rozerwał” z kolegą, który przychodzi tam codziennie na 2 godzinki i szczerze powiem, że obie ciocie naprawdę wzbudzają moje zaufanie i nie będę się bała zostawić tam mojego malca. Poza tym sam lokal jest śliczny, w pastelowych kolorach i pachnie nowością. Jest mnóstwo fajnych zabawek, także drewnianych, jest basen z piłkami, jest mała sypialenka z łóżeczkami i mała stołówka, w której dzieci mogą malować. Aż miło sobie tam posiedzieć. Nie ma żadnych schodów, pięter, kantów itp. Niedaleko jest mały placyk zabaw, który do południa jest pusty, więc dzieci mogłyby śmiało tam chodzić z opiekunkami. Dzięki temu, że żłobek nie działa jeszcze pełną parą, można śmiało przyzwyczajać dziecko do nowego miejsca i nowych cioć i można być razem z dzieckiem do momentu, w którym będzie tego potrzebowało. To do mnie bardzo przemawia, bo w większości żłobków okres adaptacyjny jest bez mamy, albo mama może być przez godzinę, a potem musi sobie iść. Ja wiem, że dla mojego synka to stanowczo za mało. On musi dobrze poznać miejsce, zanim go w nim zostawię na dłużej. Poza tym ceny są naprawdę przyzwoite. Godzinna opieka kosztuje 13,00zł., ale można wykupić karnet 20 lub 40-godzinny i wtedy jest taniej. Dziecko może przychodzić do żłobka na cały dzień (do 18.00 chyba), albo do 13.00 i wtedy opieka kosztuje 750,00zł. Zresztą właścicielka (jedna z opiekunek) jest dość elastyczna, więc można pewnie też dogadać inne opcje.

Kochani, nie jestem związana z tą placówką, chciałabym tylko, żeby moje dziecko spędzało czas beze mnie nie w przeładowanym żłobku i w miłych warunkach z dobrą opieką. Pluszakowo (tak się nazywa) ruszy jeśli zbierze się przynajmniej 8 dzieci (miejsc jest 15). Póki co jest dwójka łącznie z moim bąkiem. Myślę, że w związku z tym, że miejsce jest nowe, a właścicielce zależy, żeby przetrwało, to my rodzice będziemy mogli mieć wpływ na to jakie zajęcia są prowadzone itp. To chyba też jest ważne.

Jeśli szukacie żłobka, pojedzcie tam z waszą pociechą i sami zobaczcie, że mówię prawdę o tym miejscu. Możecie tam wpaść kiedy chcecie i na jak długo chcecie. Adres strony: www.pluszakowo.waw.pl
    W razie czego piszcie do mnie.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar Olomanolo.pl
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-12-22 zobacz kalendarz
    Mój syn chodzi do Doliny Elfów an ul. Bocianiej. Jest to żłobek z przedszkolem. Jestem mega zadowolona. czesne 1250 + k. wyżywienia. Wcześniej syn był z nianią, ale stwierdziłam, że chcę, żeby na co dzień przebywał z innymi dziećmi.
    www.olomanolo.pl

Junior Member
    PijanyStruś

O mnie
    Będę tatą 2015-09-10 zobacz kalendarz
    Ciekawa nazwa, ale kasa widzę konkretna.
    Ostatnio edytowane przez Aga ; 04-05-16 o 15:00

Niedawno otworzyli grupę żłobkową na ul. Raabego w przedszkolu "Smyk". Cena jest bardzo konkurencyjna w stosunku do innych żłobków, panie są bardzo miłe a placówka działa już wiele lat. Z tego co wiem zostały ostatnie miejsca - warto się zainteresować

Z kolei moja córka chodzi do Misio Pisio na Jeżewskiego. Bardzo fajne przyjazne miejsce. Wiem, że okolica jest bezpieczna i przyjemna- park, plac zabaw. Ogólnie mila atmosfera tam panuje, bo grupy nie są duże

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów