Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 28

czy tak wiele oczekuję?

Junior Member
    karogo1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2012-08-05 zobacz kalendarz

czy tak wiele oczekuję?

Witam przyszłe mamy, chciałam się z wami podzielić tymi samymi problemami co wy,czyli brakiem kultury w naszym społeczeństwie dotyczącej nas ciężarnych. Od samego początku nie spotkałam się z ani jednym gestem życzliwości jestem teraz w 24 tygodniu ale brzuszek jest dość widoczny, w zeszłym tygodniu jadąc autobusem PKS stał się chyba nie widzialny bo jechałam ponad 60 kilometrów na stojaka i w tym bardzo intensywnie obserwowana przez niektórych pasażerów,na szczęście nie czułam sie tego dnia jakoś najgorzej. Czego ja jednak spodziewam sie po obcych jak i w rodzinie nie mogę liczyć na małe przywileje w minione Święta przy stole chciałam usiąść sobie przy stole na fotelu żeby nie męczyć sie kilku godzin na niewygodnym krześle to zostałam zgoniona przez siostrę która stwierdziła że jej bardziej należy sie to miejsce bo jest starsza(4 lata) i takie sa zasady hierarchij nic nie dały moje argumenty o ciąży i wygodzie. Dla świętego spokoju odpuściłam, ale myślałam że mnie coś od środka rozsadzi.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar sabina22
    Mieszka w
    Bysina
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-27 zobacz kalendarz
    Co do podróżowania komunikacją gdy byłam w ciąży chodziłam na wcześniejszy przystanek by sobie zająć miejsce siedzące. Co do siostry to może to były żarty?

Junior Member
    karogo1

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2012-08-05 zobacz kalendarz
    dziękuje za rade co do autobusu tylko tyle że ten przystanek z którego jest odjazd jest na drugim krańcu miasta a drugi mam pod nosem, ale cóż pozostaje mi liczyć że na następny raz napotkam bardziej życzliwych ludzi Pozostaje kwestia mojej siostry wiem że nie żartowała bo miała taka minę i tak się zachowywała ze jak by mogła to by mnie wyrzuciła z tego fotela. Ona wychodzi z założenia że ciąża to nie choroba i nie ja pierwsza i nie ostatnia jestem ciężarna żeby mi ustępować

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Po przeczytaniu tego jestem zdumiona tylko i wyłącznie zachowaniem Twojej siostry. Jeżeli sama ma dziecko i zachowuje się z takim ,,poszanowaniem" do Ciebie - ciężarnej ,to nie wiem od kogo w takim razie mamy oczekiwać wyrozumiałości jak nie od kobiet ,które same to samo przechodziły?

Ciąża to nie choroba ,ale stan odmienny. Więc masz prawo czuć się raz lepiej ,raz gorzej i masz prawo wymagać ,,lepszego" miejsca.

Ja póki co jeszcze nie przeżyłam tego odmiennego traktowania przez osoby obce ... wręcz przeciwnie.
    Jestem w 5 miesiącu a wyglądam jakbym połknęła piłkę, nie da się nie zauważyć, że jestem w ciąży (już nawet jakaś dewota na basenie mnie obgadywała oburzona - fakt, wyglądam na bardzo młodą).
    Decrease your exam stress by using our latest Testking lsat practice test and best quality Six Sigma Certification and pass guide. We provide with 100% pass guarantee along with and www.pittstate.edu

Dziwna historia.
    Autobus to jeszcze rozumiem. Ludzie są różni. Ja gdybym potrzebowała usiąść po prostu podeszłabym do kogoś i zapytała czy może mi ustąpić miejsca.

Ale z siostrą? To zupełnie nie rozumiem. W ogóle z rodziną. Czujesz się źle i mimo tego, że są święta masz prawo pójść się położyć, odpocząć. Akurat rodzina to powinna zrozumieć, a ty zupełnie nie powinnaś się tym przejmować.
    sklep dla dzieci z ubrankami i kocykami www.bambolo.pl

Junior Member
    basiabo

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-02 zobacz kalendarz
    Siostra się nie popisała, podobnie jak pasażerowie ;/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Ja tego problemu nie widzę. Prędzej właśnie mamuśki w 2gim miesiącu ciąży wymagają jakiś niesamowitych praw i tego że cały autobus padnie im do stóp, a nawet nie widać, że są w ciąży :"D

Junior Member
    KarolinaKP89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-06-14 zobacz kalendarz
    Ja bardzo rzadko jeżdżę autobusami, jednak jeśli już muszę to staram się wsiadać na początku trasy i zajmować miejsce siedzące. Niestety ostatnio musiałam wsiąść w środku trasy. Cały autobus licealistów, duchota, ból pleców, byłam niewidzialna... jestem w 26.tyg więc brzuszek mam już dobrze zaokrąglony. Jak tylko dwie dziewczyny siedzące przede mną zobaczyły, że jestem w ciąży to nagle ich iphony stały się tak bardzo interesujące, że mnie nie było widać...

Member
    filon

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-04-01 zobacz kalendarz
    Kurcze, jestem w 39 tygodniu ciąży i na prawdę nie oczekuję od innych żeby z tego powodu byli dla mnie bardziej życzliwi niż zwykle. I nie mam problemu z tym że ktoś nie ustąpi mi miejsca, czy nie przepuści w kolejce. To jest moja ciąża i nie uważam żeby reszta świata była w jakimś stopniu za nią odpowiedzialna. Wolałabym żeby jakiś mężczyzna ustąpił mi miejsca z powodu tego że jestem kobietą, a nie że jestem w ciąży.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów