Ankieta: Który zestaw podoba Ci się najbardziej?

Strona 1 z 10
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 95

Brzuszek - jak się ubrać?

Senior Member Awatar 27gwiazdka
    Mieszka w
    Żory
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-04 zobacz kalendarz
    Data
    1 SIERPIEŃ

Ubrania i bielizna

Witam!
    Potrzebuję Waszej pomocy,ale myślę,że nie tylko ja.
    Mam takie pytanie: kiedy powinno zakładać się bieliznę ciążową i odzież ciążową i co to powinno być??
    No wiecie żeby maluszkowi i nam było wygodnie.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    agnihora

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-06-09 zobacz kalendarz
    jest to sprawa bardzo indywidualna- generalnie zasada jest jedna - ubranie nie powinno krępować ruchów i być ciasne. idealnie sprawdzają się spodnie ciążowe (z szerokim, zwykle bawełnianym pasem) i wszelkiego rodzaju tuniki. jeśli poczujesz, że jest Ci ciasno w dotychczasowych ubraniach oznacza to, że czas odświeżyć szafę

Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Dokładnie, ja też tak uważam. Wszystko zalezy od wielkości brzuszka. Jak zacznie Ci się robić ciasno w spodniach, które nosiłaś do tej pory, warto je zmienić na ciążowe, z szerokim elastycznym pasem. Polecam Ci ten tekst:

http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-...dna_34805.html

Senior Member Awatar Ollie
    Mieszka w
    Piła
    O mnie
    Jestem mamą, Patryś urodził się 30 lipca 2011 roku :)
    Ja jestem w 12 tyg. i już nie mogę nosić swoich dżinsów, bo mnie cisną także to sprawa indywidualna Aktualnie mam 3 pary spodni na gumce do noszenia na zmianę, ale czuję, że niedługo znów będę musiała iść na zakupy po spodnie

Senior Member Awatar Dina
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-11-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.11.2017
    Ollie widzę że też z Torunia, może wybierzemy się razem na zakupy?:P Ja mam w szafie trochę getrów i tunik bo to teraz się nosi, całe szczęście bo nie trzeba udawać się do specjalistycznych sklepów i tylko w każdym coś można znaleźć Powoli jednak muszę zacząć myśleć o bieliźnie ciążowej bo majtki zaczynają opinać, o staniku nie wspomnę Warto popytać koleżanek bo ciuchy, które nosiły 2,3 miesiące są prawie jak nowe więc warto odkupić, zawsze się trochę zaoszczędzi, ja w lutym wybieram się do kuzynki przejrzeć jej szafę

Senior Member Awatar Ollie
    Mieszka w
    Piła
    O mnie
    Jestem mamą, Patryś urodził się 30 lipca 2011 roku :)
    No właśnie w temacie ze zdjęciami usg zauważyłam, że tez z Torunia jesteś, hehe nie ma sprawy, możemy się jakoś zgadać co do zakupów
    U mnie cała rodzina się zobowiązała do zakupów i codziennie prawie ktoś dzwoni, że nabył taki a taki ciuch dla mnie bądź maleństwa, hehe, a co do bielizny to tez powoli się przyzwyczajam do myśli o zakupach bieliźnianych niebawem.

Senior Member Awatar asia9134
    Mieszka w
    R.......
    O mnie
    Jestem mamą Kubusia i Małgosi
    Ja naszczęście mieszczę się w swoją bieliznę z przed ciązy, gorzej z rzeczami. Spodnie musiałam kupic

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar 27gwiazdka
    Mieszka w
    Żory
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-08-04 zobacz kalendarz
    Data
    1 SIERPIEŃ
    Ja jak narazie mieszczę się w swoje rzeczy Więc tak jak piszecie to indywidualna sprawa.
    A co do bielizny,to może któraś przetestowała te "majty" które są lepsze?? Te noszone pod brzuchem czy na brzuchu?? Bo powoli będę musiała o nich pomyśleć,więc chciałam się doradzić które lepsze??

Pozdrawiam ciepło

Senior Member Awatar milunia28
    Mieszka w
    opolskie
    O mnie
    Lena Anna 11.03.2011
    Ja nosze te pod brzuch,fajne są z Canpol baby,bawełniane,można je kupić w markecie...

Senior Member
    Marajka

Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    czekamy na Groszka 20-23-25.07.'15
    Ja również mieszczę się w bieliznę z przed ciąży, tylko staniki musiałam zakupic bo biust mi 4 rozmiary urósł a już przed ciążą miałam miseczkę E tyle,że obwód pod malutki i on też się nie zmienił, więc mam ogromny problem z zakupem stanika, o specjalnym ciążowym nie wspominając
    W spodnie mieściłam się praktycznie do połowy 5go miesiąca bez problemu, potem było mi niewygodnie jak siedziałam na zajęciach, więc zakupiłam spodnie ciążowe.
    Innych ciuchów nie wymieniałam, dostałam pas ciążowy ale jest za duży, odstaje i nieładnie się marszczy u góry,wiec nie używam. W płaszcz zimowy też spokojnie mieszczę się z brzuszkiem i mam nadzieję,że przez te 8 tygodni, które mi pozostały nie będę potrzebowała nic nowego.
    Warto popytac koleżanki, szczególnie jak któraś jest podobnego wzrostu i figury.
    Szczęśliwa mama

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów