Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 33

Rozszczep wargi u dziecka... pomocy:(

Senior Member
    Łezka

O mnie
    Mama Karolka

Rozszczep wargi u dziecka... pomocy:(

Witajcie!

Na ostatnim usg okazało się, że moja córeczka ma rozszczep wargi... Tak bardzo się boję o Maleńką... Czy oprócz tej wady może mieć jakieś inne??? Może któraś z Was spotkała się z tym problemem???
    Proszę Was o porady i wsparcie...

2. dzieckozakupy.pl
    Wątpię, aby Córcia miała inne wady.
    Rozczep wargi można "naprawić" operacyjnie we wczesnym dzieciństwie.
    Alicja - 30.11.2011r,14:42, 2300g, 50cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)
    Kornelia - 30.11.2011r, 14:44, 2360g, 49cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)

Agata - 30.11.2012r, 21:03, 4340g, 57cm, 10 pkt w skali Apgar, 40tc (SN)

Senior Member Awatar monia1982
    Mieszka w
    Olsztyn-maidstone uk
    O mnie
    Jestem mama Marysi[*], Angeliki 27.05.11 i Alexa 18.11.14
    Data
    27 maj 2011
    Wpisów
    2
    Nie denerwuj sie znajoma urodziła synka z rozszczepem wargi zaraz po urodzeniu miał operacje i teraz jest 4 latkiem po którym nic nie widać ze miał takie przygody w wieku niemowlecym. Poza tym rozszczepem urodził sie zdrowiutkim chlopczykiem. Opowiadała mi jak bardzo sie bała i od momentu kiedy sie dowiedziała płakała i nie mogła sie uspokoić aż do końca ciąży żyła w strachu.
    Będzie dobrze lekarze wykryli to więc uzgodnijcie co zrobią po narodzinach , przygotujcie cały plan z lekarzami. Nie martw sie na zapas, w dzisiejszych czasach to zwykła korekta chirurgiczna
    Powodzenia

Senior Member
    anias

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2012-08-11 zobacz kalendarz
    postaraj sie nie martwić,z rozszczepami lekarze dobrze sobie radzą.rehabilitacja zaczyna sie bardzo wczesniej.Wiem ze ciezko o tym nie myslec ale postaraj sie dla swojej kruszyny,wierze ze wszystko bedzie dobrze i kiedys nie bedziecie nawet pamietać o tym wszystkim.

Senior Member
    anias

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2012-08-11 zobacz kalendarz
    w Białymstoku jest chirurg ktory zamyka rozszczepy,ale napewno nie on jeden,ale tak sobie o nim przypomniałam.

Senior Member
    Łezka

O mnie
    Mama Karolka
    Dziękuję Wam:* pytałam o wady towarzyszące, ponieważ czytałam na innych forach, że przy rozszczepie mogą występować wady serca... Jak myślicie, czy warto dla pewności robić badanie usg 4d?

Senior Member Awatar Pandora
    Mieszka w
    Wielkopolska
    O mnie
    Blogerka.
    Cytat Zamieszczone przez Łezka Zobacz posta
    Jak myślicie, czy warto dla pewności robić badanie usg 4d?
    Warto.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    black_pearl
    Guest
    black_pearl
    Cytat Zamieszczone przez Łezka Zobacz posta
    Dziękuję Wam:* pytałam o wady towarzyszące, ponieważ czytałam na innych forach, że przy rozszczepie mogą występować wady serca... Jak myślicie, czy warto dla pewności robić badanie usg 4d?
    oczywiscie ze warto .... to w koncu chodzi o zdrowie twojego dziecka

Senior Member Awatar aniolandia
    Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-06-12 zobacz kalendarz
    wiesz mi z córką na jakimś przeostatnim usg lekarka powiedziała że wydaje je się ze dziecko ma rozszczep wargi a córka urodziła sie z normalną wargą nie było żadnego rozszczepu. to jakos w 38 tygodniu nam powiedziałą. widocznie tak padł cień na usg i już.

następna wizyta 17.12 godz 18:30

Senior Member
    Łezka

O mnie
    Mama Karolka
    aniolandia byłabym prze szczęśliwa, gdyby u mnie stało się tak, jak u Ciebie... że to jakiś cień, a nie rozszczep.

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Tagi dla tego wątku

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów