Ankieta: Jak dowiedziałaś się o ciąży?

Strona 26 z 26
Pokaż wyniki od 251 do 259 z 259

Po czym poznałyście, że jesteście w ciąży, i kiedy?

Oprócz spóźniajacego się okresu miałam bardzo wrażliwe piersi, chciało mi się spać i w sumie to tyle po dwóch tygodniach spodziewanej miesiączki wykonalam test i okazalo się, ze jestem w ciazy trochę działała też podświadomość, bo szczerze mówiąc czułam, ze jestem w ciazy

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Welinek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-05-10 zobacz kalendarz
    Oj, ja do siódmego tygodnia nawet nie podejrzewałam ciąży, mimo, że okres się spóźniał, ale że zawsze miałam nieregularne to mnie to jakoś specjalnie nie ruszało.. A że mi się chroniczna bezsenność zaczęła, a człowiek przekonany, że w ciąży na początku podobno jest się bardzo sennym i dużo się śpi.. a ja tu po dwie, trzy godziny na dobę, to tym bardziej ciąży się nie spodziewałam. Dopiero dało mi do myślenia, gdy Mąż mnie zabrał na moją ukochaną pizze (dodam, że głodna byłam jak wilk) a mnie zmuliło okropnie już przy pierwszym kawałku i nie byłam w stanie zjeść więcej, mimo, że pizze uwielbiam.. Do tego po powrocie z pizzerii zaczęły mnie boleć piersi. No i wtedy już wiedziałam, że coś jest na rzeczy - na drugi dzień z rana zrobiłam test i dwie wyraźne kreski wyszły

Junior Member
    login89

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-06-11 zobacz kalendarz
    Pewnego wrześniowego dnia postanowiliśmy z narzeczonym mieć dziecko. Doszliśmy do wniosku, że czas najwyższy, tak po prostu Ponieważ obserwuje swój cykl odkąd dostałam pierwszą miesiączkę wiedziałam kiedy mam dni płodne. I wtedy we wrześniu doszło do naszego pierwszego współżycia bez żadnej antykoncepcji. W październiku w dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam pierwszy test, potem kolejny i już wiedzieliśmy że jesteśmy w ciąży. Nie było to dla nas zaskoczenie, ale z drugiej strony myśleliśmy, że potrwa to trochę dłużej. Mamy niesamowite szczęście, że udało się na za pierwszym razem.

Czesc dziewczyny ja się dowiedziałam kilka dni temu. Nadal jestem w szoku, staramy się z mężem już ponad 2 lata o dzudziusia , wyniki obydwoje mieliśmy dobre i nic.. już tracilam nadzieję. W tym miesiącu zaopatrzylam się w olej z wiesiolka, testy owulacyjne, witaminy Fertilcare i dodatkowo uzylismy żelu który ponoć przedłuża żywotność plemników. W 11 dc wyszedł mi ovu pozytywny. W 14 dc byłam u nowej , już kolejnej pani ginekolog , która stwierdziła ze niestety owulacji nie było, nie ma dominującego pęcherzyka. Dostałam skierowanie na badania hormonów i do szpitala na hsg lub laparo... Byłam załamana i już mi ręce opadły bo byłam tak pełna nadziei. W 25 dc coś mnie tkelo.. Nie wiem.. stwierdziłam ze zrobię test bo złe się czuję a jednak jest 1% że doktor się pomyliła. Myślałam że mi na oczy poszło bledziutka druga kreska.. rano zrobiłam kolejne dwa- to samo. Pojechałam na betę- wyszła 4tygodniowa ciąża!! Od kilku dni siedzę jak na bombie, boję się ze dostane okres bo brzuch co jakiś czas pobolewa.. Ale dziś powtorzylam test i są już przepiękne dwie czerwone kreski.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 10-01-17 o 13:00

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Czasami nie warto za wcześnie iść do lekarza, bo on jeszcze nic nie zauważy. nawet badania krwi powinno sie robić po terminie miesiączki . Gratulacje!!

Szanowne Panie.
    Jestem studentką V roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku Dietetyka.
    W mojej pracy postanowiłam zająć się oceną sposobu żywienia i stanu wiedzy żywieniowej kobiet w ciąży. W związku z tym zwracam się z prośba o wypełnienie poniższej ankiety.
    Ankieta jest w pełni anonimowa, a zebrane w niej informacje posłużą mi jedynie do napisania pracy magisterskiej.
    Dziękuję
    https://www.webankieta.pl/ankieta/25...iezarnych.html

Cytat Zamieszczone przez EVA Zobacz posta
    Z mężem staralismy się o dzidzie 3 lata i udało się ale po drugiej inseminacji, pierwsze objawy które u siebie zaobserwowałam a nie podejrzewałam jeszcze ciązy to mocny ból piersi, sutków nie dało się dotknąć! I bardzo częste oddawanie moczu oczywiście wszystko to zwaliłam na zbliżający się okres, dwie kreski wyszły przy drugim teście
    A wiesz jaki jest na to prosty domowy sposób? okłady z liści kapusty :P serio pomaga. Poczytaj o tym tu https://www.stolicazdrowia.pl/459/bo...yczyny-objawy/ pozdrawiam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar Tzofiya
    Mieszka w
    Czerwionka-Leszczyny
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-12-31 zobacz kalendarz
    U mnie pierwszymi objawami były tkliwość i powiększenie piersi, później zaczęłam mieć wstręt do papierosów i alkoholu, doszedł do tego ogromny apetyt.... no i w końcu test

U mnie tak samo tkliwosc i powiększenie się piersi , spóźniajacy się okres , następnie doszło zmęczenie a w nocy miewam bezsenność. Jestem w 7 tygodniu ciąży ♡

Newsletter Mjakmama24.pl