Strona 7 z 7
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 70

Kasy pierwszeństwa

Junior Member
    dalia88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    najgorzej to chyba jednak chamstwo się szerzy w środkach komunikacji. Młodzi ludzie za grosz nie mają szacunku do starszych i kobiet w ciąży. Ja na moje nieszczęście chyba taka nerwuska jestem z końcówką ciąży że wiecznie się wykłócam i w kolejce, w autobusie czy przychodni ale dobrze niech wiedzą Kiedyś też będą rodzicami i tak im mówię że docenią to jak będą stali i patrzyli jak młodzież siedzi a im przyjdzie stać z brzuchem

2. dzieckozakupy.pl
    Ja miałem niestety kiedyś sytuację odwrotną... ustąpiłem miejsca kobiecie (na oko po 30) ponieważ myślałem że jest w ciąży (dość dosadny brzuch miała). Niestety kobieta rzuciła na mnie mordercze spojrzenie, odburknęła coś nie miłego i powiedziała, że nie spodziewa się dziecka. Jak sobie w taki sytuacjach radzić?

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez adamwiertek Zobacz posta
    dość dosadny brzuch miała
    dosadny brzuch? chyba wydatny

Junior Member Awatar karolcia27
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-20 zobacz kalendarz
    Jak byłam w ciąży to rzadko się zdarzało, żeby jakaś kasjerka była nieuprzejma, ale nie powiem, że wcale się tak nie zdarzało

Przeprosić i tyle. To dość niezręczna sytuacja, nic dziwnego, że mogło się kobiecie zrobić przykro.

Junior Member
    dalia88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    no nie no to już pomyłka ale wyszłabym z uśmjeichem mówiąc że pomyliłam się i tyle.
    \Kurtka szeroka myśłąm że pani ciężarna
    a ja w święta jjuż kłóciłam się w marketach bo ciężko mnie było przepuszczać w kasach pierszeństwa. a ja nerwowa jestem bardzo teraz

Senior Member Awatar Edysha
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-05-12 zobacz kalendarz
    a ja ostatnio bardzo chamsko się zachowałam, wstyd mi za to.. ale po prostu nie wytrzymałam. w Auchanie kasa pierwszeństwa jest dla kobiet w ciąży i osób niepełnosprawnych.
    Stanęłam sobie w tej kolejce, gdyż miałam niesamowite mdłości a stało 4 mężczyzn - myślę sobie na pewno mnie przepuszczą. Czasami jest tak, że przyszli tatusiowie stoją a brzuchatki sobie siedzą na ławeczce i nie mam nic przeciwko temu. Ale tym razem Panowie byli sami. i nie skorzy do tego, żeby kogokolwiek przepuścić... a mdłości były co raz gorsze.
    Mój brzuch jak na 5 miesiąc jest bardzo widoczny, i nie ma problemu z zauważeniu jego czy pomyleniu sobie z otyłością. Więc zapytałam się Panów czy są osobami niepełnosprawnymi, bo w ciąży to chyba nie są. Co niektórzy oczywiście zrozumieli moje pytanie i mnie przepuścili w kolejce, ale jeden musiał się bardzo poirytować tym pytaniem , stał jak posąg nie przepuszczając mnie.
    Nie chciałam już dalej wchodzić w dyskusję, bo po co się denerwować. Tylko, że mdłości....
    Był już moment taki, że wiedziałam, że będę wymiotować to szukałam wzorkiem pobliskiego kosza, gdy go zobaczyłam, próbowałam przejść niestety Pan posąg nie chciał się przesunąć i skończyło to się tym, że zwymiotowałam mu na buty i nogawki.

Jestem mi wstyd, ale wydaje mi się, że zasłużył sobie ten Pan na to.
    Szczęśliwa mama pięknej córeczki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar maskotka
    Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem mamą i jestem w ciąży
    Data
    28.09.2011 / 11.09.2014 / 17.05.2016
    Edysha bardzo mu tak dobrze :P Na drugi raz pięć razy się zastanowi zanim stanie do kasy dla ciężarnych :P

Aniołek 7tc 15.06.2013

Administrator Awatar Aga
    Mieszka w
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Edysha Zobacz posta
    Pan posąg nie chciał się przesunąć i skończyło to się tym, że zwymiotowałam mu na buty i nogawki.
    Może był niepełnosprawny i też miał prawo stać w tej kolejce? A nawet jeśli sobie na to zasłużył - to nie mogę w to uwierzyć! Naprawdę to zrobiłaś? Czy tylko piszesz tak "ku pokrzepieniu serc" innych forumowiczek?

Senior Member Awatar Edysha
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-05-12 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Aga Zobacz posta
    Może był niepełnosprawny i też miał prawo stać w tej kolejce? A nawet jeśli sobie na to zasłużył - to nie mogę w to uwierzyć! Naprawdę to zrobiłaś? Czy tylko piszesz tak "ku pokrzepieniu serc" innych forumowiczek?
    Niestety zrobiłam, wcale ale to wcale nie jestem z tego dumna... A propo niepełnosprawnych, to dotyczy każdego z grupą? czy tylko inwalidów? bo ja zawsze myślałam, że inwalidów..na wózku, o kuli itp...
    Szczęśliwa mama pięknej córeczki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów