Strona 5 z 7
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 70

Kasy pierwszeństwa

Junior Member
    ewa34

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-20 zobacz kalendarz
    Trzeba sobie pomagać i to jest pozytywne, że wiele osób nie mysli tylko o sobie.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Mal
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Cytat Zamieszczone przez malami69 Zobacz posta
    Dziewczyny to moja pierwsza ciąża, zdarza się, że czuję się kiepsko, a zakupy ktoś musi robić jak narzeczony nie może, w sumie czasem skorzystałabym z kasy pierwszeństwa, może jeszcze nie mam ekstremalnie wielkiego brzucha, ale jest mi ciężko, puchnę itd... Problem tylko w tym, że nie mam sumienia, jest mi głupio się przepychać i prosić. Macie jakieś rady?
    Doskonale Cie rozumiem. U mnie co prawda brzuszek bardzo widac ale mialam tyle nieprzyjemnych sytuacji w pierwszej ciazy ze wole sie sama nie odzywac. Wiadomo ze jakbym sie slaniala juz na nogach i nie dawala rady to bym sie przemogla i cos powiedziala. Ale czlowiek sie dziwnie czuje jak prosi o takie rzeczy , zwlaszczq jak widzi ze ludzie specjalnie sie plecami odwracaja i szeptaja miedzy soba "o jest brzuchata to pewnir sie zaraz wpychac bedzie" to jest przykre.
    Sytuacja z przedwczoraj poszlam po mieso kolejka az sie zawijala wezykiem stanelam grzecznie na koncu. Pani ktora stanela za mna taka z tych bardziej wyszczekanych chyba "ale Pani po co tu czeka i stoi?!? Pani musi byc pierwsza!!! Przeciez kobiety w ciazy nie moga tyle stac w kolejkach. Pani idzie do przodu!!!" glosno mowila ze wszyscy w kolejce lacznie z kasjerkami slyszeli. I co? Reakcja normalna. Wszyscy nagle zainteresowani tym co w lodowkach albo w torebkach i krzywo na mnie patrzac odwrocili sie plecami. Co do jednego. Wiec podziekowalam Pani za mna za dobra rade ale postoje sobie bo nie chce zistac ukamienowana. I tak sobie stalysmy 40 minut :/ Polska

Junior Member
    obityno

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-04 zobacz kalendarz
    Ciekawe. Pierwszy raz słyszę o takim zachowaniu.

Senior Member
    Agnieszka3

Mieszka w
    Poznań
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-05-16 zobacz kalendarz
    ja miałam podobny żenujący przypadek na poczcie, stałam z wielkim brzuszkiem w sporej kolejce, w którymś momencie Pani , która była pierwsza poprosiła mnie bym podeszła bez kolejki do okienka i wtedy się zaczęło. Jakiś facet ok 40 zaczął się wydzierać, że to nie jego bachor, żeby mnie przepuszczał i takie tam, mówię Wam szok, aż mi łzy poleciały. Jeszcze na samą myśl mogę się rozryczeć, bo to było tak przykre, że szok. W sumie zostałam obsłużona poza kolejką, ale niesmak pozostał. Są więc takie przypadki chamstwa, prostactwa i nie wiem czego jeszcze

Junior Member
    Anielka17

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-26 zobacz kalendarz
    Witam wszystkich

Senior Member
    neira88

O mnie
    Mama cudownego syna :)
    w Rossmann są od niedawna

Senior Member Awatar Oleczka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-12-04 zobacz kalendarz
    Taaak kasy pierwszeństwa... Ja wam powiem, że ostatnio w te upaly weszłam do Carrefoura po picie i poszłam do kasy pierwszeństwa dla kobiet w ciąży... Nie powiem bo nie czułam się za dobrze... Co najlepsze byłam 3 w kolejce... Przede mną robiły zakupy ok.40 nie w ciąży i facet który kupował 3 zgrzewki piwa... I tak oto działają te kasy....
    Ciąża - dziewięć miesięcy stwarzania świata <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Katiusza
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-05-24 zobacz kalendarz
    Ja w Rossmannie zawsz jestem przez kasjerki wołana - tak powinno być wszędzie!! Super standard i nacisk na to kąłdą w Rossmanie.

Na stacjach benzynowych sie raczej też spotykam z przepuszczaniem, ale ostatnio weszłam na BP po zapiekankę to trzech gości się oburzyło, że weszłam przed nimi zanim zauważyło brzuszek... Wtedy już nie pyskowali
    W supermarketach mogę zapomnieć, a w mniejszych osiedlowych sklepach już w ogóle.

@Agnieszka3
    - bardzo współczuję, bo to jest ewidentny egoizm ze strony ludzi - ich sprawa jest ważniejsza, ciekawe czy byliby tacy mądrzy gdybyś zasłabła im tam na poccie i przez takiego jednego czy drugiego prostaka trzeba by było wzywać karetke - ludzie to czasami świnie i zupełnie nie myślą i innych tylko patrzą na czubek własnego nosa...

Zapraszam na mojego bloga Lisie Szycie ---> http://lisie-szycie.blogspot.com/

Senior Member
    Mirimatariel

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-08 zobacz kalendarz
    Mnie się raz zdarzyło w Rossmanie, że kasjerka zawołała mnie z kolejki (a była długa, a ja przy końcu). Drugi raz otwarto dodatkową kasę, druga kasjerka mnie tam pokierowała, ale zanim się zdążyłam odwrócić już jakaś pani zza moich pleców się wcisnęła i nie było bata, trzeba było ją skasować najpierw, bo ona pierwsza była. Raz miły pan przepuścił mnie sam z siebie w Biedronce. I to tyle, jeśli chodzi o uprzejmość. Zwykle ludzie udają, że nie widzą, a prosić o przepuszczenie jakoś nie mam ochoty, bo boję się tego, co mnie może spotkać jak się upomnę o taką rzecz (a już nie raz słyszałam, jak potrafią komentować ludzie ciążę).
    Kasy pierwszeństwa w hipermarketach w ogóle nie spełniają swojej funkcji. Zwykle stoją w nich ludzie z wózkami wypakowanymi po brzegi, zakupy już na taśmie i taki NIE MA JAK mnie już przepuścić. Tragedia. Dlatego unikam jak mogę chodzenia do marketów w "godzinach szczytu", kiedy grożą mi kolejki.
    Przykre to, ale jakoś mało jest empatii w tych dzisiejszych ludziach. Bo przecież sama se chciałaś zajść, nikt Ci nie kazał, to teraz stój.

też mi się to pare razy zdarzyło, a poterm kiedy już miałam malucha w wózxku. Ludzie czasami są przemili

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów