Strona 3 z 7
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 70

Kasy pierwszeństwa

Senior Member
    ewas

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Stasiek - wyjątkowo punktualny chłopak urodził się 5 marca 2012 :)
    Wpisów
    1
    Cytat Zamieszczone przez Nataliana Zobacz posta
    No tak, ma niedosłuch i co z tego?
    RAczej nie przeszkadza to w staniu w kolejce?
    Chyba że na uszach stał.
    dokładnie o tym samym pomyślałam...

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar Rudasek
    O mnie
    juz mama i zaraz mama :)
    a ja no coz na dwie ciaze z baardzo widocznym brzuszkiem raz zostalam przepuszczona , konkretnie otworzono kase obok i obsluzono mnie ludzie i tak chceili zjesc mnie zywcem zwlaszcza ci starsi

to samo bylo w TESCO malo ze z brzuszkiem to jeszcze z placzacym rocznym dzieckiem kasjerka poprosila mnie na poczatek kolejki ale slow ktore syszalam mijajac ja na forum cytowac nie bede

Senior Member Awatar Kajoj_ek
    Mieszka w
    Będzin/Płock
    O mnie
    Jestem tym kim (czym) jestem. Jeżeli nie potrafisz mnie zaakceptować, odejdź. Oboje będziemy szc
    Data
    30.10.2011/25.10.2013/10.09.2015
    Dzisiaj stojąc w kolejce w Tesco pan nas zawołam i specjalnie tylko dla nas usiadł na kasie.Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim :-)

Senior Member Awatar Monniq
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2012-01-08 zobacz kalendarz
    kasy pierwszenstwa??? a co to takiego??
    Grryyy... ostatnio dowiedzialam sie od pewnej "Pani" mniej wiecej po 30-stce, ze nie sa one dla kobiet w ciazy ani dla mam z dzieckiem tylko UWAGA!! dla osob z artykułami o takiej tematyce,i ze jak ja śmiem stawac z 6miesiecznym dzieckiem i szmponem do wlosow dla siebie,z czekoladą tez dla siebie!!! w takiej kolejce...
    No zamurowało mnie.
    Powiem tak: spotykam sie z ogromna serdecznoscia zarowno teraz z dzieckiem jak i kiedy bylam w ciazy,i naprawde zazwyczaj trafiam na przemile uprzejme osoby ale jak juz trafie na jakąs dziwna sytuacje to mam wrazenie ze wtedy trafiam na same parapety.
    Kolejna rzecz "KASA PIERWSZENSTWA" jest dla osob uprzywilejowanych a nie dla znudzonych staniem zdrowych ludzi........

JESTEM PROSTYM PYTANIEM TY JESTES NA NIE ODPOWIEDZIA

Senior Member Awatar lewku
    Mieszka w
    Szczecin/Złotów
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2012-12-20 zobacz kalendarz
    ja kiedyś widziałam taka akcje w TESCO młoda para, dziewczyna z dość widocznym brzuszkiem prosili żeby ich przepuścić w kasie pierwszeństwa, jakaś baba z końca taka awanturę rozpętała, że jak ma brzuch to ma siedzieć w domu a nie po sklepach łazić, że szok
    dziewczyna się rozpłakała, a chłopak poszedł po ochroniarza i powiedział że to kasa pierwszeństwa a nikt nie chce ich puścić, ochroniarz podszedł, uśmiechnął się do kasjerki i powiedział, do dziewczyny teraz pani, proszę wyłożyć swoje towary reszta musi poczekać, a to babsko z końca mało się nie zapieniło

najgorsze że ten babsztyl pewnie ze 40 lat temu była w ciąży i w czasach prl korzystała z przywileju i uprzejmości innych, a teraz zachowała się jak totalne chamidło

Member Awatar JanisWild
    Mieszka w
    Tychy
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2007-03-23 zobacz kalendarz
    Data
    23.03.2007
    Ja niestety tylko dwa razy doświadczyłam sytuacji kiedy ustąpiono mi miejsca. I te dwa razy były w kolejce na badania w przychodni. Jestem na końcu drugiej ciąży i mam serdecznie dość chamstwa z jakim się spotykam. Ba nawet już nie chce mi się prosić o ustąpienie, bo ludzie zaraz zaczynają furczeć, komentować itp. W pierwszej ciąży prawie zasłabłam w autobusie, ewidentnie było widać co się dzieje, bo prawie się przewróciłam. Nikt nie wstał, nikt nie pomógł. Jakieś babsko cos tam zaczeło mruczeć żeby może okno otworzyć. A ja kucałam jak ta durna na podłodze i wypełzłam na najbliższym przystanku, żeby chociaż na ławce usiąść. Inna sytuacja, wczoraj stałam z moim dziadkiem (lat 72) w kolejce w realu. Kasa pierwszeństwa zamknięta, a że duszno to myślałam, że może ktoś nas przepuści w zwykłej. W końcu ja już z brzuchem dosyć pokaźnym, w dodatku starsza osoba obok i mieliśmy tylko jedną rzecz dosłownie. Gdzie tam, nagle nikt nas nie widzi, nie słyszy, a kasjerka grzebie się niemiłosiernie. I człowiek od razu ma dosyć wszelkich wyjść...
    1 dziecko - ur. 23.03.2007 r. 13:25 Wiktoria
    2 dziecko - ur. 11.02.2013 r. 0:55 Tristan

http://z-perspektywy-sprzecznosci.blogspot.com/ Zapraszam!

Junior Member Awatar nSToKRoTKA
    Mieszka w
    Tychy
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-08-27 zobacz kalendarz
    Data
    27.08.2015
    Witam wszystkich,
    Muszę powiedzieć że czytam ten temat i trochę mnie zasmuca to co piszą poprzedniczki.
    Ja zostałam miło zaskoczona (bo brzuszka prawie nie było jeszcze widać) w Lidlu kiedy to mówiąc do mojego narzeczonego "pochodźmy po sklepie jeszcze, bo straszna kolejka" usłyszałam od pana wykładającego towar - "pani nie musi stać w kolejce" podszedł do kasjerki i powiedział, że ma teraz mnie obsłużyć bo jestem ciężarna
    A ostatnio byłam w tesco tam mają te specjalne kasy pierszeństwa, stanęłam były tylko dwie osoby więc na spokojnie miałam poczekać ale kasjer (znów pan!) poprosił mnie bez kolejki mówiąc do pana który stał za mną w kolejce, że niestety musi poczekać. Pan niecierpliwy zaczął głupio żartować, że złoży skargę bo czuje się dyskryminowany..... Tak czy inaczej póki co ze strony mężczyzn na razie spotkała mnie taka miła reakcja. Zobaczymy jak będzie dalej!
    A wam wszystkim życzę żebyście trafiali na uprzejmą obsługę w sklepach !

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    zawadkazawadka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-07-08 zobacz kalendarz
    Kasy pierwszeństwa to fikcja......wszyscy tam stoją a jak trafi się , stanie kobieta w ciąży to i tak musi stać za ta cała chmarą

Junior Member Awatar nSToKRoTKA
    Mieszka w
    Tychy
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-08-27 zobacz kalendarz
    Data
    27.08.2015
    Ja uważam że to wszystko zależy od ludzi którzy na tych kasach siedzą. Najlepiej byłoby podchodzić i mówić "przepraszam jestem w ciąży, proszę mnie obsłużyć bez kolejki", tylko która z nas coś takiego zrobi?? ciągle za mało życzliwości w stosunku do kobiet w ciąży!! Byłam ostatnio w rossmanie kolejka niesamowita wszędzie szyldy nowe że są niby sklepem przyjaznym dla ciężarnych a swoje w kolejce odstałam.

I to powinno być normą Bardzo fajnie czytać o takich rzeczach!
    Ostatnio edytowane przez karjes ; 25-06-15 o 11:54

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów