Strona 1 z 16
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 153

Wakacje rodzinne nad morzem:)

Senior Member Awatar Kati
    Mieszka w
    Rybnik
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-03-28 zobacz kalendarz

Wakacje rodzinne nad morzem:)

Witam postanowiłam założyć nowy wątek na temat polecanych miejsc nad naszym Polskim morzem
    Proszę o wklejanie linków i adresów polecanych sprawdzonych miejsc noclegowych nadających się na wczasy rodzinne nad naszym morzem,w tym roku sama stoję przed wyborem miejsca gdzie mogłabym spokojnie udac się na wspaniały wypoczynek iscie rodzinny tylko tyle tego jest że mam problem co wybrać tym bardziej że zależy mi na sprawdzonym obiekcie,aby na miejscu nie było niespodziankiDodam że będzie to nasz pierwszy wyjazd tak daleko i nie chciałabym aby na miejscu okazało się że trzeba na szybko szukać czegoś innego bo o ile nie był by to problem jadąc we dwoje,tak z 2 dzieci jest to mało komfortowa sytuacja po całodziennej podróżyMoże któraś z was ma juz za sobą wczasy nad morzem,może macie jakieś kwatery/domki itd.sprawdzone a może sama któraś z was posiada pokoje do wynajęcia??

2. dzieckozakupy.pl
    Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Jeśli chodzi o miejsce, to mogę Ci polecić Świnoujście - jezdzimy tam co jakiś czas z córkami. Minusem jest to, że jest to jednak miejsce dość drogie - za to piękna, najszersza plaża i jest co robić, jeśli nie dopisuje pogoda. Od lat wynajmujemy tam tak zwany apartament (osobne mieszkanie z kuchnią i łazienką) w części uzdrowiskowej. Nie pamiętam teraz nazwy firmy, jest to spółka, która ma w Świnoujściu sporo obiektów tego typu - Apartamenty Świnoujście (właściciele willi Stil, Łabędź - bo firm o tej nazwie jest tam kilka). Jeśli chodzi o tamtejsze domy wczasowe, to nie mam najlepszych doświadczeń - te, w których byliśmy są dość drogie, mają kiepską ofertę gastronomiczną, do tego dochodzą klopoty z parkingiem (wynajmując apartament, zawsze dostawaliśmy miejsce parkingowe).

W Świnoujściu są też domki, kwatery prywatne, pokoje - musiałabyś poszukać, np. na Allegro w kategorii Wakacje, albo bezpośrednio na stronie www miasta.

Senior Member Awatar dziudzia
    Mieszka w
    Małopolska
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-04-28 zobacz kalendarz
    Data
    28 kwiecień 2011
    Ja polecam Łebę, jeździmy tam już z mężem od 10 lat i o ile nocleg za każdym razem był inny lub też był to camping to właśnie w zeszłym roku pojechaliśmy z naszą dwumiesięczną córeczką Miasteczko bardzo klimatyczne, mnóstwo atrakcji dla każdego, nocleg w zeszłym roku mieliśmy tutaj http://www.feniks-leba.superturystyka.pl/# byliśmy z drugą rodziną więc wzięliśmy apartament dwupokojowy z kuchnią i oczywiście łazienką i byliśmy bardzo zadowoleni jak i z noclegu a także że mieścił on się w zasadzie tuż przy mieście do plaży 10/15min, także i wyskoczyć na miasto coś zjeść na plażę wszystko ,,pod nosem'' nawet do kina było tylko wyjść i przejść przez ulicę

Junior Member
    MamaM

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2008-08-21 zobacz kalendarz
    w ubiegłym roku byliśmy w Wiciach. To taka naprawdę mała miejscowość, gdzie jest bardzo cicho i spokojnie. Plaże są czyste, nie ma na nich tłoku, są szerokie, chociaż miejscami trochę kamieniste. Ale to akurat dla naszego dziecka było dużym plusem. Mieszkaliśmy w nowych domkach, do plaży mieliśmy ok. 15 minut, spacerkiem, przez las sosnowy. Większa miejscowość, która była najbliżej (ok.3km) był Jarosławiec. Znaleźć można tam było wszystko to, co dzieciom nad morzem niezbędne. Kilka wizyt w ciągu dwóch tygodni wystarczyło naszej córce, aby zadowolić się w pełni wakacyjnym ustrojstwem. Okolice piękne, czyste, spokojne, refleksyjne wręcz...nie wszyscy tak lubią odpoczywać. My jak najbardziej. W tym roku mamy zaklepane gospodarstwo agroturystyczne. Tym razem jedziemy tylko w trójkę więc domek to dla nas za dużo. A oto link do ośrodka z domkami, w którym mieszkaliśmy w ubiegłym roku http://www.wiciedomki.pl/ naprawdę polecam ten ośrodek.

Mieszka w
    Rybnik
    O mnie
    Mam upatrzone dwie propozycje i czekam na odzew co do terminu i konkretnej ceny,jak uzyskam odpowiedz to wkleje linka,my tez nie bardzo chcemy do jakiegos duzego kurortu raczej cenimy cisze i spokój i brak przeludnienia,i równiez skusimy sie w 99% na agroturystyke,ceny maja zadziwiająco niskie wiec zobaczymy co z tego wyjdzie,

Senior Member Awatar Maritka
    Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Jestem mamą Natalki, Gabrysia i Julci
    Data
    29.01.2011
    może troche namieszam bo to nie nad morzem ale wyjezdzamy tu z dziećmi prawie co dwa lata i jesteśmy piekielnie zadowoleni
    polecam

http://www.eholiday.pl/noclegi-dv9998.html

Mieszka w
    Rybnik
    O mnie
    Martika oferta godna polecenia,jednakże my w tym roku nad morze pierwszy raz chcemy z dziećmi(maja problemy z astma itd.) a powiedz jest tam gdzie się ew.wykapać oprócz zwiedzania????

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Data
    29.01.2011
    yyyy tak nie licząc tego basenu na terenie? to ogólnie powiem że nie wiem bo nie sprawdzałam wiem tylko że woda w basenie nagrzewa sie w pół dnia jak ładna pogoda :P ale Kostrzyn jest w pobliżu Kostrzyn nad Odra to woda musi być my zwiedzaliśmy ruiny w Słońsku no i potem siedzieliśmy już na miejscu bo chcieliśmy odpocząć od miasta a tam.... nie ma chyba lepszego miejsca na wypoczynek

a w tamtym roku byliśmy tutaj jeśli szukasz nad morzem

http://www.urbaniak.info.pl/page_28.html

Mieszka w
    zachodniopomorskie
    O mnie
    Data
    29.01.2011
    i jak sie podoba ?

Polecam Międzyzdroje. W sezonie może jest dużo ludzi, ale za to jest wiele atrakcji. W pobliżu można zobaczyć Turkusowe Jeziorko i odwiedzić rezerwat żubrów, można również zrobić sobie wycieczkę do Świnoujścia .

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów