Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

L-4 w czasie ferii i wakacji

  1. #1
    Senior Member
    teacherka

    Dołączył
    Jan 2012
    Mieszka w
    Gdynia
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-09-06 zobacz kalendarz
    Data
    06.09.2012
    Posty
    158

    L-4 w czasie ferii i wakacji

    Dzien dobry.
    Jestem w 8tc ale poniewaz ciaza jest zagrozona juz jestem na zwolnieniu i wszystko na to wskazuje ze pozostane na nim cała ciążę. Pracuję jako nauczycielka( umowa na czas nieokreślony, z mianowania). Chciałabym potwierdzic zasłyszane informacje. Czy to prawda,ze jeżeli wezmę zwolnienie na czas ferii zimowych a potem wakacji( porod we wrzesniu) czyli czas mojego formalnego urlopu to bede mogla po porodzie odebrac sobie ten czas przedluzajac urlop macierzyński? Czy rzeczywiscie tak jest? Czy jednak nie ma sensu brac zwolnienia na ferie skoro i tak mam wolne.
    Pozdrawiam, Małgosia z Gdyni

  2. dzieckozakupy.pl
  3. #2
    Tak, to podstawa prawna:
    Art. 66.1 karty nauczyciela - " W razie niewykorzystania urlopu wypoczynkowego w całości lub części w okresie ferii szkolnych z powodu niezdolności do pracy wywołanej chorobą lub odosobnieniem w związku z chorobą zakaźną, urlopu macierzyńskiego, odbywania ćwiczeń wojskowych albo krótkotrwałego przeszkolenia wojskowego – nauczycielowi
    przysługuje urlop w ciągu roku szkolnego, w wymiarze uzupełniającym do 8 tygodni."

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Tagi dla tego wątku

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest Aktywny(e)
  • EmotikonyAktywny(e)
  • [IMG] kod jest Aktywny(e)
  • [VIDEO] code is Aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony
Serwis mjakmama24.pl ma charakter edukacyjny! Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były poprawne merytorycznie jednakże decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza. Redakcja i wydawca serwisu nie ponoszą odpowiedzialności wynikającej z zastosowania informacji zamieszczonych na stronach serwisu.
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.