Ankieta: Czy kobieta w czasie ciąży czerpie więcej przyjemności z seksu?

Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

więcej przyjemności ?

W ciąży to z seksu nici były. Ból nieziemski... Jednak po porodzie...Ahhh. Nigdy nie było lepiej.
    Alicja - 30.11.2011r,14:42, 2300g, 50cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)
    Kornelia - 30.11.2011r, 14:44, 2360g, 49cm, 10 pkt w skali Apgar, 36tc (CC)

Agata - 30.11.2012r, 21:03, 4340g, 57cm, 10 pkt w skali Apgar, 40tc (SN)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MYSIA-PYSIA
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem w ciąży mam termin na 16styczeń 2013
    Cytat Zamieszczone przez sabina22 Zobacz posta
    oj tak. Tatusiowie chcą zawsze i wszędzie
    mój jest trochę inny ma mały temperament i nawet dobrze bo w tej kwesti trzeba się dobrać

właściwie to nie wiem, nie miałam w ciąży ochoty na seks a jak już miałam to nie było ani lepiej ani gorzej niż przed ciążą...

Senior Member Awatar Natala94
    O mnie
    Moje Maleństwo urodziło się 23.05.2012
    u mnie było kiepsko ,bynajmniej na początku ciąży aż do teraz w sumie .. jestem w 26 tygodniu i teraz jak już przyjdzie co do czego to ok , ale nie powiem żeby było mi lepiej albo chciało się bardziej na początku ciąży towarzyszył mi straszny ból kiedy się kochaliśmy teraz jest ok ale nie zawsze

Member Awatar shiza91xx
    Mieszka w
    Wadowice
    O mnie
    [url=http://www.suwaczek.pl/][img]http://www.suwaczek.pl/cache/5f04ac4e24.png[/img][/url]
    a ja nie mam ochoty na sex w ogole a jesli mam to ta ochota szybko mija bo odczuwam straszny bol i to dla mnie zero przyjemnosci jest w ogole nie osiagam orgazmu i tylko czekal zeby maz skonczyl

Junior Member Awatar Yasminne
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-09-08 zobacz kalendarz
    To chyba zależy od organizmu. Czytałam że w ciąży seks jest lepszy i w ogóle,ale ja jakoś tego nie odczuwałam. A jak już brzuszek urósł to w ogóle mi się odechciało...
    Dopakuj muła na siłownia sklep

Ja również w ciązy sex, ograniczal sie do patrzenia, czyli go nie było Dopiero 9 miesięcy po porodzie wróciła ochota, ale nie jakąś wzmożona
    Co wspólnego ma półpasiec z ospą wietrzną?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    miska1234

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 3 grudnia 2012
    no tak w I i II trymestrze ma się bardzo ochotę na sex i sprawiał mi większą przyjemność, bynajmniej tak było u mnie
    Ale w III trymestrze się to zmieniło. Ostatnimi razy to czułam przy tym ból, i pochwa po stosunku była opuchnięta. Ale naszczęście już mi to przeszło. Ale teraz z orgazmem to ciężko

Orgazm u kobiety można osiągnąć nie tylko przez pełen stosunek. Panowie mogą sięgnąć po ten materiał edukacyjny https://www.facebook.com/SalonZmyslo...94336564279209 by dowiedzieć się jak doprowadzić kobietę do orgazmu. Panie z pewnością będą zadowolone.

Junior Member Awatar Truchełko
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-09-07 zobacz kalendarz
    U mnie odczucia się nie zmieniły a jestem już w 28 tygodniu. Ba, można powiedzieć że zawsze z partnerem uwielbialiśmy ostre igraszki a przez ciąże musieliśmy z takich zrezygnować więc i seks nie jest tak przyjemny. Też słyszałam, że w ciąży wiele kobiet odczuwa wszystko o wiele intensywniej chociaż jeszcze się nie spotkałam z dziewczyną, która by tego doświadczyła. Ochotę na seks mam bardzo często, jednak kiedy już do niego dochodzi nie jest tak przyjemnie jak przed ciążą.
    "Potworzyca niesie do jaskini jadło z krzaków i rozprutych owiec."

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów