Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 41 do 48 z 48

babcia czy niania?

Oczywiście, że najlepiej babcia. Ale musimy pamiętać o tym, że babcie też chcą mieć własne życie, więc nie można w żaden sposób zmuszać do opieki nad wnukami.

2. dzieckozakupy.pl
    Też właśnie przez otoniania.pl jedna z moich znajomych znalazła opiekunkę. Bardzo fajny serwis

Czy babcia, dziadek, ciocia czy niania... i tak najwazniejsze jaka to osoba i babcie i nianie bywają różne...
    My żłobek odrzuciliśmy od razu... nasi rodzice pracują i została nam niania. Wszyscy mówią, że mieliśmy szczęście - być może - ale ponad 2 lata jest u nas Pani, która stała się częścią naszej rodziny... jest trzecią kochaną babcią naszej córeczki.. tak jest dziś ... ale pamiętam jak strasznie bałam się zostawiać moje roczne dziecko z obcą wtedy dla nas kobietą... i nieważne jak polecana, chwalona... to była obca kobieta z którą zostawialiśmy nasz największy Skarb. Jednak bardzo szybko okazało się, że cudownie trafiliśmy... nasza Niania zajmuje się córką jak własną wnusią... kochają się wzajemnie - po relacji Córki na jej widok widziałam i widzę że jest jej z nią dobrze.
    Co do dziadków...z perspektywy czasu może to i dobrze, że mamy nianię... ona robi dokładnie to co chcemy i tak jak chcemy... Dziadkowie niestety mają duże tendencje do łamania naszych "zasad" pomimo bezgranicznej miłości do Wnuczki... Relacje między nimi i córką są super, bo często się widują...ale jednak nie wiem jak by to było, gdyby byli z nią dzień w dzień...

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Masz rację, zaletą niani jest to, ze mozesz ja prosić o rózne rzeczy, a dziadkowie wprowadzają swoje rzady - niekoniecznie niedobre, ale jednak inne.

Member
    angela82

Mieszka w
    Łódź
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-11-30 zobacz kalendarz
    Data
    2013-11-30
    niania to obca osoba i nie zawsze dobro naszego dziecka jest u niej na pierwszym miejscu. Dziadkowie w większości przypadków kochają nasze dzieci na zabój i poszli by za nimi w ogień

Wiecie co, zgadzam się, że są różne nianie i różni dziadkowie oraz z tym, że to dziadkowie bezgranicznie kochają dzieci. Tylko czasem wcale lepiej nie opiekują się dziećmi niż niania. Zależy jak się trafi. Moi rodzice są nadopiekuńczy i swoją wnuczkę strasznie rozpieszczają, dlatego siostra zdecydowała się na nianię, znalezioną bodajże na http://www.favore.pl/ i jest zadowolona, ponieważ okazała się ciepłą osobą, ale jednocześnie wykonującą obowiązki i nie rozpieszcza małej tak jak dziadkowie.

Senior Member
    neira88

O mnie
    Mama cudownego syna :)
    Do mojej mamy mam pełne zaufanie. Kieruje się moimi sugestiami. Nigdy nie robi mi na złość, a jak ma jakieś wątpliwości odnośnie wychowania, to śmiało pyta, czy czytałam o czymś takim na jakimś blogu
    Teściowa zdecydowanie nie, bo forsuje przede wszystkim swoją wiedzę. Większość rzeczy, które wyczytam to "nonsensy", bo przecież skończyła pedagogikę lata temu Jako babcia jest cudowna, ale zepsułaby mi dziecko
    Także zależy od sytuacji, jak zdecydowanie jestem szczęśliwa, że moim synem zajmuje się moja mama

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Mamali

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-02-16 zobacz kalendarz
    Osobiście wybrałabym chyba babcię, ale nie każda babcia ma siły, żeby zajmować się wnukami.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów