Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

wykryty torbiel jajnika

Member Awatar marlenka1243
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-11-09 zobacz kalendarz

wykryty torbiel jajnika

Witam wykryto u mojej 2 miesięcznej córki torbiel jajnika po prawej stronie o wymiarze 15x19 mm i chciałam się dowiedziec jakie są konsekwencje i co trzeba zrobić z tym torbielem jak to leczyć

2. dzieckozakupy.pl
    Witam. Takie zmiany u niemowlaków - dziewczynek to często jeszcze konsekwencje życia płodowego i wpływu Pani hormonów w ciąży. Czasem zdażają się nawet krwawienia z pochwy!!! Raczej poczekać , skontrolować za parę miesięcy, ale oczywiście nie znam przypadku i należy posłuchać się swojego lekarza.
    Klinika Leczenia Niepłodności "nOvum"
    ul. Bociania 13, 02-807 Warszawa
    Tel. (22) 899-33-30
    www.novum.com.pl

Gabinet prywatny
    ul. Rynkowa 31, 05-816 Michałowice
    Tel. (22) 2442-678
    www.ginekolog.net.pl

Member Awatar marlenka1243
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2011-11-09 zobacz kalendarz
    dziekuje za odpowiedz pani doktor kazała isc do chirurga dziecięcego i to kontrolować

witam i bardzo prosze o odpowiedz,staram sie o dziecko.2 lata temu zaszłam w upragniona i wyczekiwaną drugą ciążę,ale okazała sie ciążą pozamaciczną,został usuniety jajowód poprzez otwieranie brzucha(wylew krwi),co sie póżniej okazało został rozerwany i nie było ratunku dla niego.zdaje sobie sprawe że szanse są nie jakoś ograniczone,ale staram sie nie tracić nadziei.moje cykle są 26 dniowe,ostatnia miesiączka była w grudniu 9,w dni płodne oczywiscie starania,owulacja(27-28śluz płodny) była po prawidłowej stronie,wnioskuje z tego że podczas stosunku i po nim miałam plamienia(nieduże),nastepna miesiączka miała byc 3-4 styczeń,ale nie dostałam jej-albo mi sie wydaje?bo 5 stycznia zauważyłam śluz jakby płodny rozciągliwy z małym skrzepem krwi-jakby w tym śluzie(sytacja jednorazowa),dzień pózniej (6 styczeń)ok.południa plamka krwi na wkładce,i tak od tej plamki do następnego dnia spokój,żadnego krwawienia.(7styczeń) sporadycznie plamienie-raz mniejsze,raz wieksze,raz wcale.takie bym powiedziała bardzo nie jakie.(8 styczeń)beżowy sluz.i tak wyglądała moja niby miesiączkazaniepokoiłam sie bo pierwszy raz mi sie to zdarzyło.od tej niby miesiaczki ustał ból piersi,ale ból podbrzusza nie-boli mnie do dziś.dzis 14 styczeń strasznie dokuczał mi jajnik(strona z jajowodem),pózniej ten drugi i tak na przemian do tego krzyż,jestem rozdrażniona,rozkojażona,boje sie że nie zajde juz w ciążę.boje sie w ogóle myśleć że to może być ciążą.proszę mi napisać co mam robić?,mam mętlik w głowie...od czego mogło sie tak stać,czy w tym wypadku mam szanse?bardzo dziekuje i z niecierpliwością czekam na odp

Cytat Zamieszczone przez skrzat84 Zobacz posta
    witam i bardzo prosze o odpowiedz,staram sie o dziecko.2 lata temu zaszłam w upragniona i wyczekiwaną drugą ciążę,ale okazała sie ciążą pozamaciczną,został usuniety jajowód poprzez otwieranie brzucha(wylew krwi),co sie póżniej okazało został rozerwany i nie było ratunku dla niego.zdaje sobie sprawe że szanse są nie jakoś ograniczone,ale staram sie nie tracić nadziei.moje cykle są 26 dniowe,ostatnia miesiączka była w grudniu 9,w dni płodne oczywiscie starania,owulacja(27-28śluz płodny) była po prawidłowej stronie,wnioskuje z tego że podczas stosunku i po nim miałam plamienia(nieduże),nastepna miesiączka miała byc 3-4 styczeń,ale nie dostałam jej-albo mi sie wydaje?bo 5 stycznia zauważyłam śluz jakby płodny rozciągliwy z małym skrzepem krwi-jakby w tym śluzie(sytacja jednorazowa),dzień pózniej (6 styczeń)ok.południa plamka krwi na wkładce,i tak od tej plamki do następnego dnia spokój,żadnego krwawienia.(7styczeń) sporadycznie plamienie-raz mniejsze,raz wieksze,raz wcale.takie bym powiedziała bardzo nie jakie.(8 styczeń)beżowy sluz.i tak wyglądała moja niby miesiączkazaniepokoiłam sie bo pierwszy raz mi sie to zdarzyło.od tej niby miesiaczki ustał ból piersi,ale ból podbrzusza nie-boli mnie do dziś.dzis 14 styczeń strasznie dokuczał mi jajnik(strona z jajowodem),pózniej ten drugi i tak na przemian do tego krzyż,jestem rozdrażniona,rozkojażona,boje sie że nie zajde juz w ciążę.boje sie w ogóle myśleć że to może być ciążą.proszę mi napisać co mam robić?,mam mętlik w głowie...od czego mogło sie tak stać,czy w tym wypadku mam szanse?bardzo dziekuje i z niecierpliwością czekam na odp
    Witam. Przede wszystkim test ciążowy, potem do ginekologa na usg.
    Klinika Leczenia Niepłodności "nOvum"
    ul. Bociania 13, 02-807 Warszawa
    Tel. (22) 899-33-30
    www.novum.com.pl

Gabinet prywatny
    ul. Rynkowa 31, 05-816 Michałowice
    Tel. (22) 2442-678
    www.ginekolog.net.pl

Cytat Zamieszczone przez Anna Zygler-Przysucha Zobacz posta
    Witam. Przede wszystkim test ciążowy, potem do ginekologa na usg.
    witam dziekuje za odpisanieco do testu,jeszcze jedna sytuacja która mi dała do myslenia,obliczjąc sobie wczoraj na spokojnie,wychodzi jakos że może byc owulka na dniach,albo jestem w trakcie.dokładnie niewiem,wczoraj podczas zblizenia z mężem a dokładnie po całym stosunku,mdliło mnie,nigdy tak nie było!!!a dzis obudziłam sie z potwornym bólem jajnika raczej kuciem,było to chwilowe uczucie,badania hormonów miałam robione-winiki mieszczą sie w normie.teraz jest wszystko wporzątku i poza bólem krzyza nic mi nie boli.wiec moje pytanie brzmi:czy nawet bedąc w ciąży moge odczuwać takie bóle jajnika?przyblizone do owulacyjnych?czy test da juz wiarygodny winik?

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Tagi dla tego wątku

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów